• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Ален Халилович - новий Мессі для Барселони.

  Ален Халилович - новий Мессі для Барселони.

  Категория: Головна / Різне
   
   
   

  Халіловічу немає ще й 18-ти ро­ків, а він уже встиг засвітити своє ім’я на футбольному небосхилі, запам’ятавшись декількома уні­кальними досягненнями. Ален розпочав ставити рекорди, коли йому щойно виповнилося 16, зокрема він - наймолодший гра­вець в історії збірної Хорватії. Не дивно, що скаути «Барселони» звернули увагу на молодого хор­вата.

  Ален народився і виріс у місті Дубровнік. Батько - у минулому професійний футболіст, тому вибирати між музичною та спор­тивною школами хлопчикові не довелося. Ален міг опинитися в Іспанії ще чотири роки тому, коли на молодіжному турнірі його за­уважили скаути мадридського «Реала», але тоді «королівсько­му клубу», «Дінамо» і батькові футболіста не вдалося домови­тися між собою.

  У вересні 2012-го року Ален де­бютував у футболці «Дінамо», вийшовши на поле за 10 хвилин до кінця матчу проти «Хайдука». Того дня Халіловіч встановив перший рекорд: у віці 16 років і 101 день став наймолодшим гравцем «Дінамо». Уже в наступ­ному турі Ален знову вийшов на заміну і забив гол, ставши най­молодшим футболістом, який забивав за загребську команду -1 б років і 112 днів. 24-го жовт­ня він з’явився на полі в матчі Ліги чемпіонів проти «ПСЖ» на 90-й хвилині, і тут майже став най­молодшим дебютантом. До ре­корду Селестіна Бабаяро, який у 1994-му році виходив на поле в головному європейському тур­нірі у складі «Андерлехта», Халі­ловічу не вистачило 42 дні.

  Стабільне місце в основному складі «Дінамо», юнацька, а по­тім і основна збірна Хорватії - швидке зростання Халіловіча не залишилися поза увагою. Неза­баром вундеркіндом зацікавили­ся європейські клуби, а ролики з його шедевральними слалом­ними проходами й ударами по «дев’ятках» почали регулярно з’являтися в інтернеті. Халілові­ча почали називати «Новим Мод- річем», із яким Ален схожий за манерою гри, тільки більшість фінтів, на відміну від гравця «Ре­ала», він виконує не правою, а лівою ногою. Халіловіч - гравець центральної зони, тому розуміє, що найважливішою складовою його амплуа є вміння грамотно і своєчасно взаємодіяти з партне­рами. Інколи здається, що хор­ват перетримує м’яч, як багато гравців його віку, але в останній момент, зібравши навколо себе трьох-чотирьох суперників, при­мудряється відпасувати точно на партнера. Забивати після таких передач - не надто пильна робо­та.

  Полювання на Алена Халілові­ча розпочали понад рік тому. Із «крупнокаліберними» контрак­тами за молодим хорватом біга­ли обидва «Манчестери», «Тот- нем», «Реал», але у підсумку най- справніше спрацювали скаути «Барселони». Так Халіловіч із «Нового Модріча» перетворився на «Ватіканського М&сі». До Ката­лонії він переїде тільки влітку, а поки продовжує захищати кольо­ри загребського «Дінамо». І, зви­чайно, тішиться своїми перспек­тивами. «Складно підібрати сло­ва, щоб описати мої почуття. Я з дитинства любив «Барселону», і для мене гордість - виступати за цей клуб», - сяяв від щастя фут­боліст після укладання угоди з каталонцями.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.