• ,
    » » Італія - чемпіон Європи з футзалу!

Італія - чемпіон Європи з футзалу!

Категория: Головна / Новини / Футзал

Фінал почався у нас дуже обережно. Кожен боявся помилитися , хоча Росія більше володіла ініціативою , але моменти вони не создавалf . На перших хвилинах запам'ятався удар з осторов кута Лімі , а також прохід по флангу Милованова , який відіграв Маммарелла , але з передачею не склалося. Італія відсиджувалися , різко вистрілювали при можливості і забила .

Розіграш кутового допоміг Скуадрі Адзуррі . Саад прострілив в центр , куди увірвався Ліму , який розстріляв Густаво . Воротар збірної Росії був сильно роздратований і по справі , адже так грати у фіналі не можна. Пропущений гол для команди Скоровіча виявився шоком , явно не очікували вони отримати першими , занервували , почали помилятися , фолити , а Італії цього і треба. Росія притиснулася до своїх воріт , і головний тренер змушений був брати тайм- аут , в якому розповідав своїм хлопцям , що м'яча у них немає , грають другим номером , але програють ж .

Навіювання подіяло. Взяли м'яч під контроль і забили. Шикарним голом відзначився Ліма. Він прийняв м'яч спиною до воріт , розгорнув висів на спині Джассона і без варіантів пробив Маммарелла . Дивно , але гол відразу вбив все хороше , що було у Росії , а італійці навпаки пішли вперед і почали створювати небезпеку біля воріт Густаво , який багато і по справі кричав на своїх партнерів. Гравці Скуадри робили , що хотіли. Тримали м'яч , розігрували , а росіяни тільки відбивалися, добром це не скінчилося. Після того , як Італія секунд 40 володіла м'ячем, пішла класна передача від Ліми на Муріло , відклеїти від Переверзєва . Італієць легко розстріляв Густаво .

Росія спробувала відігратися. Спочатку м'яч не тримався , але під кінець тайму пішов тиск на ворота Маммарелла , особливо добре виглядав Ліма. Давали росіяни , давали , а забили італійці , які втекли в швидку контратаку , відмінно скористалися простором і відправили третій м'яч прямо в роздягальню . Атака була розіграна на космічному рівні.

Другий тайм росіяни почали дуже активно , намагалися якнайшвидше скоротити рахунок до мінімуму , а італійці стали стіною і не пускали до володінь Маммарелла . Не забували вони і відповідати небезпечними випадами . Варто сказати , що вони часом були куди небезпечніше позиційних атак суперника. Класні моменти упустили Саад і Ерколессі .
    А що Росія ? Багато тримала м'яч , грали на Ліму , який не змінювався , перевага була , але голів не було. Якось все було одноманітно , всі шукали Ліму , не було оригінальності , здатної створити гол . Однак був у росіян забійний шанс , коли Сергєєв підхопив м'яч , виходив один на один і його збив Муріло . До речі , судді чомусь попередили за це Маммарелла . Штрафний розіграти в гол не змогли.

Це змусило Сергія Скоровіча за вісім хвилин до серени почати грати без воротаря. Відразу була перекладина від Сергєєва , а потім Сирило зробив унікальну річ . Він віддалився в другому фіналі поспіль. Італійці дуже круто розігрували зайвого , була купа моментів , але неймовірним чином м'яч не йшов у ворота . Густаво взагалі можна поставити пам'ятник за цю двохвилинка . Воротар дав свій команді шанс , адже 3:1 за 4:20 до кінця матчу - це ще можна відіграти. За хвилину з невеликим в хрестовину влучив Ліма. Це був той шанс , щоб перевернути гру. Італія довела гру до перемоги і стала дворазовим чемпіоном Європи. Росія будинку буде ой як не солодко , обіграли Іспанію , але у фіналі був провал.
    Ми вітаємо Італію! Вона заслужила свою перемогу!