• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Ясениця пішла слідами Уличного

  Ясениця пішла слідами Уличного

  Категория: Архів

          Слідом за Уличним зі змагань знявся "Сокіл" з Ясениці. Ще один населений пункт залишився без великого футболу. На відміну від Уличного, де по чуткам, вже збирають колектив до наступного сезону, ситуація в Ясениці критична. Половину цьогорічного сезону хлопці грали за свій кошт: збирали гроші суддям, їздили на виїзд самотужки.

          А якщо глянути в не далеке минуле, роки три тому - це була грізна команда, яку боялись і поважали всі учасники вищої ліги. Уявіть собі команда, яка виграє кубок, і реально може претендувати на покращення в класі, тобто повернутись у вищу лігу  знімається зі змагань, це якось не вкладається в голові.

          Сьогодні це початок з Ясениці, а завтра: Медвежа, Раневичі, Попелі, ... , та будь хто з сільських колективів, може припинити своє існування. А що робити вболівальникам? Уявіть собі звичайна Неділя, звичайний футбол, а його не має, і як, думаєте колишні гравці, вболівальники, де будуть в цей час звичайно хтось у барах, хтось в дома нудьгуватиме, а через 2 -3 роки, навіть якщо футбол і відновиться в селі, то за команду юнаків треба буде шукати гравців з сусідніх сіл, адже тут не знатимуть що таке футбол.

           Велике прохання для тих хто колись підтримував "Сокіл" і для тих хто може це зробити, не упускайте рук, адже футбол не тільки для вас, а й для місцевих, які щиро і віддано вболівали за своє рідне село.

           Коли друкувалась стаття: Залужани,Ворблевичі - знялись зі змагань.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.