• ,
    » » Лига чемпионов бавария манчестер.

Лига чемпионов бавария манчестер.

Категория: Champions League / Різне

Незважаючи на очевидну ігрову перевагу, «Баварія» не змогла здолати «Манчестер Юнайтед» у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів на «Олд Трафорд». У гостях німці грали, як удома, і могли відкрити рахунок уже на 8-ій хвилині, коли Ар’єн Робен після блискавичної атаки по флангу прицільно пробив у нижній кут - м’яч пролетів поруч зі штангою. Разом із тим за весь перший тайм баварці змусили вступити у гру Девіда Де Хеа лише раз. Після чергової флангової атаки Робен у фірмовому стилі закрутив м’яч від межі штрафного, проте іспанський голкіпер, витягнувшись у струну, перевів круглого на кутовий. Нічого серйозного попереду не створив і «МЮ». Майже нічого, адже один супер-момент у господарів таки був. Дені Велбек під час виходу один на один зробив щось незрозуміле: намагався перекинути м’яч через Ноєра, та зробив це дуже незграбно. Лига чемпионов бавария манчестер - це матч, якого чекають усі з нетерпінням.
    Спокійний плин матчу змінив гол Неманьї Відіча. Капітан «МЮ» із непростого становища голо¬вою переправив м’яч у ворота після подачі Руні від кутового прапорця. Мюнхенці відразу заграли агресивніше, і в середині другого тайму їхній тиск на во-рота Де Хеа приніс плоди. Флан¬гову подачу Маріо Манджукіч зручно скинув головою під удар Швайнштайґеру, і Бастіан у дотик увігнав снаряд у верхній кут. Решта ігрового часу минула у в’язкій боротьбі, межу якої на останній хвилині переступив Швайнштайґер. За фол на Руні він отримав друге попередження і матч-відповідь дивитиметься з трибуни.
    «Манчестер» ушосте у своїй історії зіграв внічию 1:1 у першій домашній грі на стадії плей-оф Ліги чемпіонів. У трьох випадках із п’яти англійці виходили в наступний етап. «Баварія» вперше не виграла у першому матчі на стадії плей-оф із лютого 2012-го року. Тоді мюнхенці поступилися швейцарському«Базелю», але у повторному матчі виграли 7:0.
    Цікавим обіцяє бути матч Лига чемпионов бавария манчестер.
    Післямова
    Девід МОЄС (головний тренер «МЮ»): «Я дуже задоволений грою , але розчарований пропущеним голом. Ми проявили високу самовіддачу. Гравці знали, що нам буде протистояти сильний суперник. Ми розуміємо, що тепер треба забивати у матчі-відповіді, проте усвідомлюємо, що подарували собі хороші шанси. Свою найкращу гру в цьому сезоні ми демонструємо в Лізі чемпіонів, і нам саме потрібно показати наш найкращий футбол».
    Хосеп ҐВАРДЬОЛА (головний тренер «Баварії»): «Я вельми задоволений своєю командою. «Манчестер Юнайтед» - одна з найкращих команд на планеті, про це не варто забувати. Ми забили гол у гостях, це важливо, однак нам також пощастило в моментах із виходом на ворота Велбека і ударом Руні. Важко діяти проти команди, яка обороняється так глибоко. Завжди є небезпека, коли підхо¬диш до повторної зустрічі з рахунком 1:1, але я цілком упевнений у своїх футболістах і сподіваюся, вболівальники в Мюнхені будуть гнати нас уперед так, як фани «Юнайтед» робили це зі своєю командою».