• ,
    » » "Шахтар" грає внічию з "Рапідом" і виходить у груповий етап Ліги Чемпіонів

"Шахтар" грає внічию з "Рапідом" і виходить у груповий етап Ліги Чемпіонів

Категория: Champions League / Останні новини футболу
    У вівторок, 25 серпня відбувся матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Чемпіонів між донецьким «Шахтарем» і віденським «Рапідом». У першому таймі команди подарували вболівальникам відразу чотири забитих м'ячі. Спочатку Марлос зняв павутину з лівої дев'ятки ударом з кута штрафного, але опісля вже три хвилини Луїс Шауб з другої спроби замкнув простріл від Кайнца. Більше того, «Рапід» навіть вийшов вперед Штефен Хофманн як рукою закинув м'яч у верхній кут воріт П'ятова зі штрафного. Але «Шахтар» зусиллями Олександра Гладкого, який скористався помилкою захисників відновив рівновагу.
    Другий тайм видався не таким багатим на події. Команда Мірчі Луческу почала відверто грати на утримання рахунку, за що ледь не поплатилася на останніх хвилинах. Спочатку Берич із забійної позиції не влучив у ворота ворота, потім Прозенік після невдалої гри П'ятова пробив у штангу. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2, який вивів у груповий етап донецький «Шахтар». Гірники, нагадаємо, в першому матчі святкували перемогу з рахунком 1:0.