• ,
    » » Атлетіко (Іспанія) - ПСВ (Голандія) 0:0 (0:0), по пен. 8:7. Дежавю.

Атлетіко (Іспанія) - ПСВ (Голандія) 0:0 (0:0), по пен. 8:7. Дежавю.

Категория: Champions League / Останні новини футболу
    Підопічні Дієго Сімеоне так і не зуміли пробити Йеруна Зута з гри, але виявилися більш щасливими в серії пенальті.

Атлетіко - ПСВ 0:0, по пен. 8:7.
    Іспанія. Мадрид. Стадіон Вісенте Кальдерон

"Атлетіко": Ян Хмара, Дієго Годін (Лукас-Франсуа Ернандес 89), Філіпе Луїс, Коке, Антуан Грізманн, Аугусто Фернандес (Фернандо Торрес 56), Габі, Сауль Ньігес, Хуанфран, Яннік Феррейра-Карраско (Матіас Краневіттер 75), Хосе Марія Хіменес
    ПСВ: Йерун Зут, Ніколя Ісіма-Мирний, Ектор Морено, Сантьяго Арьяс, Джеффрі Брума, Деві Проппер, Люк де Йонг (Лусіано Нарсінг 118), Йетро Віллемс (Джошуа Бренет 75), Андрес Гуардадо, Юрген Локад (Максим Летьєнн 87), Марко ван Гінкель
    Попередження: Юрген Локад 30, Люк де Йонг 66, Андрес Гуардадо 120 + 1

Перший матч - 0:0

Рівно рік тому в рамках аналогічної стадії Ліги чемпіонів мадридський «Атлетіко» приймав на «Вісенте Кальдерон» леверкузенський «Байєр». Гра вийшла в'язкою, без великої кількості моментів, а завершилася з тим же рахунком, що і перший поєдинок (1: 0 на користь господарів). Додаткові 30 хвилин переможця не виявили, а в серії пенальті більш холоднокровними виявилися «Матрасники».

По ходу поєдинку між «Атлетіко» і ПСВ не покидало відчуття дежавю, адже гра розгорталася за схожим сценарієм. Команди провели непоганий матч, підтримуючи високий темп більшу частину часу, але з гостротою біля воріт Зута і Хмари траплялися перебої. Це можна пояснити тим, що зустрічалися одні з найменш пропускають команд Європи.

Дієго Сімеоне розкрив карти ще на передматчевій прес-конференції, коли повідомив, що буде використовувати схему 4-3-3. Це дозволило ПСВ підготувати гідну відповідь і вийти на гру з трьома центрбеками. Можливо, саме незвична розстановка суперника (5-3-2) і не дозволила «Атлетіко» продавити його оборону в другій частині двоматчевого протистояння.

Вже на другій хвилині гри стало зрозуміло, який план у «Атлетіко». Обрізка ПСВ в центрі поля обернулася стрімкої контратакою господарів, в ході якої Грізманн виводив Феррейру-Карраско один на один з Зутом, проте трохи не розрахував силу передачі.

Для першого тайму характерними стали інтенсивна боротьба в центрі поля і безуспішні спроби хавбеків обох команд зробити загострюючу передачу. Випади Грізманн, який намагався створити диво водіночку, успіху не принесли, а ПСВ і зовсім жодного разу не пробив по воротах суперника.

Після перерви більш активно заграв «Атлетіко», але це призвело лише до зростання кількості кутових і напівмоментів. Що стосується гольових епізодів, то незадовго до фінального свистка фантастичний шанс упустив саме ПСВ. Віялова атака ейндховенців завершилася обвідним ударом Гуардадо з кута штрафний, Хмара кінчиками пальців перевів м'яч в штангу, добивання де Йонга заблокував Філіпе Луїс, а ван Гінкель не зміг підлаштуватися під м'яч для повторного удару.

На цьому футбол закінчився, і почалося нудне чекання серії пенальті. У додаткових екстра-таймах гравці ледве тягнули ноги, а кількість браку в їхніх діях зашкалювало. Але обопільність процесу дозволила зберегти нулі на табло, тому все вирішувалося в післяматчевій лотереї.

До пори до часу гравці били бездоганно, а фатальну помилку зробив той, від кого цього чекали найменше. Нарсінгх, пробивав восьмим, вийшов на поле під завісу другого екстратайму і примудрився вистрілити в поперечину.

«Атлетіко» і його залізобетонна оборона проходять далі, а Філліп Коку може зосередитися на внутрішній арені, де ПСВ веде боротьбу з «Аяксом» за чемпіонство.