Барселона розгромила ПСЖ 6:1 і увійшла в історію футболу

Категория: Champions League / Останні новини футболу

Лига Чемпионов. 1/8 финала. Ответный матч8 марта. Барселона. Камп Ноу
    «Барселона» (Испания) - «Пари Сен-Жермен» (Франция) 6:1
    Голы: Суарес 3, Курзава 40 аг, Месси 50 пен., Неймар 88, Неймар 90 пен, Роберто 90+6 – Кавани 62
    «Барселона»: Тер Штеген – Маскерано, Пике, Юмтити – Ракитич (Гомеш 84), Бускетс, Иьеста (Туран 65) – Месси – Рафинья (Роберто 76), Суарес, Неймар
    ПСЖ: Трапп – Менье (Крыховьяк 90+3), Силва, Маркиньос, Курзава – Рабио, Матюиди – Лукас Моура (Ди Мария 55), Веррратти, Дракслер (Орье 75) – Кавани
    Тренер: Унаи Эмери
    Предупреждения: Пике 23, Бускетс 36, Ракитич 61, Неймар 64, Суарес 67 - Матюиди 5, Дракслер 14, Кавани 43, Маркиньос 90, Верратти 90+4
    Арбитр: Дениз Айтекин (Германия)

Перед поєдинком у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ гравці «Барселони» і весь тренерський склад заявляв про те, що вони здатні зробити камбек і пройти в наступний етап. Луїс Енріке і зовсім на передматчевій прес-конференції заявив про те, що його команда заб'є 6 голів у ворота ПСЖ і пройде далі. Але парижани - це не хіхонського «Спортінг» і навіть не «Сельта», яким каталонський клуб в останніх двох матчах чемпіонату відвантажив 11 голів. У першому матчі команда Унаї Емері показала, що може не тільки грамотно оборонятися, а й атакувати.

Однак ще на 3-й хвилині гри стало зрозуміло, що слова «Барселони» не розходяться з діями. Луїсу Суаресу вдалося відправити у ворота гостей швидкий гол, який просто притиснув ПСЖ до власних воріт. Мабуть, такий розвиток подій ніяк не входило в плани іспанського наставника ПСЖ, який їхав на батьківщину із захисною тактикою. А так як в останніх матчах ПСЖ пропускав вкрай рідко, задумка Емері мала всі шанси спрацювати. В принципі, не можна сказати, що «Барселона» в цьому матчі показала якийсь надприродний футбол, але в цей вечір на стороні каталонського клубу було все - успіх, фарт, реалізація і навіть симпатія головного арбітра Деніза Айтекін з Німеччини.

Довгий час господарям не вдавалося розвинути свій успіх, але в цьому господарям допоміг Курзава, зрізав м'яч у власні ворота. На перерву команди пішли за переваги ПСЖ в два м'ячі, яке легко можна було відіграти в другій половині гри. Через п'ять хвилин після відновлення матчу Айтекін за вкрай спірний фол на Неймара вказує на 11-метрову позначку, а Ліонель Мессі впевнено реалізує вирок. Здавалося, що доля ПСЖ важить на волосині, але захисники «синьо-гранатових», мабуть, забули, що у суперника в складі є такий видатний футболіст, як Едінсон Кавані, який розстріляв Андре тер Штегена і десь заспокоїв гру.

Анхель Ді Марія за 10 хвилин до фінального свистка міг знімати всі питання про переможця, але після небезпечного підкату від Хав'єра Маскерано не зміг влучити по воротах. І знову ж, досить спірний момент, в якому німецький арбітр міг сміливо вказувати на «точку». Але свою «точку» Айтекін все ж «намалює» на 91 хвилині гри, коли після шикарного штрафного від Неймара вгледів фол на Луїса Суареса. Уругваєць акторськи виконав падіння в штрафній і подарував своїй команді відмінний шанс на шостий гол. Йшла 95 хвилина гри, коли Неймар виконав чудовий пас по верху в штрафну суперника, а свіжий Роберто в красивому кидку переграв Кевіна Траппа!

6: 1 і 6: 5 за сумою двох матчів! Лігу чемпіонів далі можна не продовжувати! Тепер я бачив все!шаблоны для dle 11.2