• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Іскра (Грушів) - ФК Новошичі. Кубок Дрогобицького району. "Оболонь". 1/2 фінала

  Іскра (Грушів) - ФК Новошичі. Кубок Дрогобицького району. "Оболонь". 1/2 фінала

  Категория: Дрогобиччина / Кубок Дрогобицького району

  Його не виганяють, а він ховає інтригу в матчі, і не дає навіть подумати про кубок команді Грушова .

   

  Те, що ФК Новошичі прийшли з нижчої ліги не означало, що Грушів хоч на грам буде недооцінювати суперника. Гра ФК Новошич у цьогорічному розіграші кубку виглядає дуже організованою. Всі знали: хлопці з яких міст підтянуться на півфінал за Новошичі, щоб боротись з командою Грушова. На відміну від ФК Новошич, склад Іскри в порівнянні з минулим сезоном виглядав ідентичним. Головним арбітром на матч було назначено - Лужецького, де в подальшому він  буде постійно попадати у кадр.   

  Стартовий від Лужецького і "заруба" почалась.

  Початок гри ніяк не виявляв якогось одного лідера на полі, команди зрідка доходили до штрафних майданчиків. Цікавим виявилось протистояння між двома центральними півзахисниками, які виступали під "15-ми" номерами. Приблизно з 20 хвилини матчу на полі була одна людина - Арбітр. Гравці обох команд почали оспорювати кожен ігровий момент у матчі, і тим самим перетворили перший тайм у відвертий "базар на полі". Перша половина гри запам'яталась двома моментами: 1.Небезпечний момент у воріт ФК Новошич, впритул головою пробивав гравець Грушова, але зумів зреагувати воротар Новошич. 2. А другий епізод це взагалі щось: Ті самі дві 15-ки зійшлись на полі і почали щось виясняти, обидвом жовта, але жовта гравцю Грушова - це друга жовта, і туту чимось починає пахнути. Зорієнтувавшись у ситуації Лужецький відміняє гірчичники.

  Другий тайм розпочася з того, що підбавили Новошичі, а Грушів відверото почав підсідати. Питання з голом заключалось тільки "коли?". Цікавий епізод винакає на правому фланзі біля воріт "Іскри", у Романа Шакальця (ФК Новошичі), відбирають м'яч, та лежачи на полі він не здається і як в нас принято говорити "вставляє" ззаді захисникові Грушова. Це відверта червона без ніяких пояснень. Справа в тому, що цей епізод стався ще за рахунку 0 : 0. А після цьго, забіжу наперед, Шакалець зробить хет-трик.

  Прийшов час і на перший гол. Чергова комбінація з центру на правий фланг передача назад у центр і 15-ий номер ФК Новишич, який постійно виділявся на полі, пробиває з 25 метрів, Євгену Назарову нічого не залишається, тільки як витягнути м'яч з сітки воріт 1 : 0. Не пройшло й двох хвилин, як Грушів привозить собі другий гол. Назаров віддає передачу захисникові, а той незграбно віддає на іншого, їх підчатував Шакалець і забиває вже в пусті ворота 2 : 0, все стає ясно. Грушів побіг вперед і пропустив ще двічі. Передача у штрафний майданчик Грушова на правий фланг і Шакалець в дотик знімає павутину з дев'ятки воріт Назарова 3 : 0. Чергова контратака від ФК Новошичі, простріл все з того ж правого флангу і Шакалець забиває у пустий кут воріт 4 : 0 і ставить жирну крапку у матчі. ФК Новошичі проходять Грушів, чекаючи суперника з пари Дрогобич - Болехівці.

   

  ФК Новишичі - Іскра (Грушів) 4 : 0 (0:0)

   

  P.S: Чесно сказати це було велике випробовування для арбітра цього матчу. Лужецький судив грамотно, але допустився не припустимих двох помилок. Це звичайно оцінка з нашого боку, для того ми туди і їздимо.

  "Хлопці граємо до свистка, на футболі немає друзів, а є гравці і є арбітр", - ці слова багато з нас хто чув не раз. Особисто я згорів на цьому, коли кращому товаришу на футбольному полі, довелось судити матч проти мене. Це був звичайний якийсь там черговий футбольний турнір (здається Трускавець "до дня міста"), а не півфінальний поєдинок на кубок між серйозними командами. Я отримав жовту, за те що, м'яч влучив у руку, побіг сперечатись, а він мене грамотно поставив на місце: "Це ми з тобою друзі за межами цього поля, або коли граємо за одну команду, чи розпиваємо якийсь черговий бокал пива, а зараз хлопче вертайся на місце, бо дам другу жовту і підеш відпочивати". Коли арбітра посилають, десь в далекі місця без чітко визначеного географічного положення, і говорять що він "придурок" - чи це є сват, чи брат, чи людина якій ти зобов'язаний більше, ніж комусь другому, різниці немає червона обов'язкова. Стьопа їх треба вчити, порядок на полі залежить тільки від арбітра матчу. З моментом Шакальця окрема справа, може не побачив (для цього є боковий, який стояв в двох метрах). Чесно сказати: є ряд гравців яким все сходить з рук. Десь авторитет, десь бажання залишити команди у тих складах в яких вийшли на поле. Ми знімаємо відео, де під час матчу гравець підходить до вболівальника і щось шарпається з ним та сама історія після фінального свистка. Всі мовчать, на полі ви не побачили? Так є відео! Не бачу жодних висновків з цієї події. Сьогодні він шарпає вболівальника, завтра арбітра матча, а післязавтра зайде у кабінет до Василя Михайловича почне легенько шарпати його ... а після цього ми будемо говорити "а що ми можемо зробити"!!!

  Перейдемо і до прємного. Вперше на полі я побачив, як запасному гравцеві дають жовту, похвально, дуже похвально. Ну і звичайно гравцю ФК Новошич показано жовту за те що зняв манежку після забитого голу. Манежка слугувала за футболку, все по ділу. Чесно арбітр відсудив би краще, якби не два гравця: Назаров, Шакалець

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
  КОММЕНТАРИИ (3)
  Пользователь offline Taras 22 апреля 2012 19:25
  Бачив-бачив: Назаров пів матчу бігав за арбітром і щось вияснював winked
            1
  Ігор 23 апреля 2012 12:45
  Другий гол забив не Шакалець а лівий хав Новошич Звати його Міша фамілія здається Дукас Четвертий не бачив не буду спорити.
            2
  Пользователь offline Vova 23 апреля 2012 21:20
  Ти знаєш Ігор, я був впевнений на 99,9%, що то забивав Шакалець. Але якщо ти так впевнений то може воно й так. Я стояв на протилежному фланзі. Якби можна було взяти хто забив обовяязково б точно знали.
            3