Фінал. Кубок Оболонь. СтаР (Дрогобич) - ФК Новошичі. 24.05.2012

Категория: Дрогобиччина / Кубок Дрогобицького району

Фінал. 24.05.2012.

Стар (Дрогобич) - ФК Новошичі 3 : 4 (1 : 1)

Попередження: Терхун(37), Ніконець(50) - Пір'яник(64), Шакалець Р.(81)

Вилучення: Цісельський, 57 - СтаР (Дрогобич)

Голи: Петричкович(27,79), Грушка(87, автогол) - Мікляш(33), Задорожний(57, пен.), Гудима(76), Шакалець Р.(81)

СтаР (Дрогобич): Цісельський, Герасим'як, Юрчак, Голко М., Федитник, Шакалець А., Пупін, Тирик, Петричкович, Терхун, Ніконець.

Заміна: Бадецький, Босько, Маців, Стасінчук, Тхір.

ФК Новошичі: Явірський, Рушка, Макар, Пінка, Пір'яник, Гудима, Леськів, Ковалик І, Мікляш, Задорожний, Шакалець Р.

Заміна: Нечипор, Дутка, Спиридонський, Іваночко.

Ця гра, була вже третя, за рахунком зустріч між цими суперниками в 2012 році. Перші два матчі завершились перемогою дрогобичан: перша гра відбулась у першому турі кубку Оболонь, де СтаР обіграв ФК Новошичі з рахунком 3 : 0, друга гра завершилась перемогою все того ж СтаРа, у чемпіонаті Дрогобиччини 1 : 2.

Команда Фк новошич, зробила добрі висновки з двох поразок і вирішили підсилитись. Ну і як краще можна підсилитись, як не гравцями найсильнішої ліги України - Прем'єр Ліги. Володимир Гудима та Михайло Задорожний, скориставшись відпусткою львівських Карпат, приїхали на фінал кубку Дрогобицького району Оболонь, щоб підсилити ФК Новошичі.

Нагадаємо й про погоду того дня. Цілий день періщив дощ і лише за півгодини до початку фінального матчу злива вщухла і виглянуло довгоочікуване сонце.

Свисток від Володимира Кузьм'яка і комнади розпочали боротьбу за кубок Оболонь. Команди за перші хвилини матчу ніяк не могли визначити так званого лідера на полі, то ж вся боротьба проходила у центральному колі. З поміж всіх на полі помітно виділялась "10" ФК Новошич - Володимир Гудима. То він грав зліва, то вцентрі, то раптово виринав на правому фланзі. Але слід відмітити й дрогобицьких захисників, які вправно обирали позицію на футбольному полі і недавали нічого путнього зробити нападнику Новошич. Як не дивно за таких обставин першим вперед вийшов СтаР: на 27 хвилині подача з цетру поля у штрафний майданчик ФК Новошич, і Андрій Петричкович перестрибнув і своїх і чужих, головою відправляє м'яч точнісінько в кут воріт Явірського 1 : 0.

Цей гол знову розрухав без того активних футболістів Новошич, команда почала насідати на ворота Цісельського і це дало свої плоди. На 33 хвилині матчу Андрій Мікляш самотужки зробив футбольний шедевер під назвою "ГОЛ". Отримавши м'яч у штрафному майданчику, змістився ліворуч і з розвороту пробив Любомира Цісельського: м'яч від стійки залітає у ворота дрогобичан - 1 : 1. Команди до кінця першої половини матчу обмінялись гострими моментами, але якщо бути відвертим, то до голу ближчі були ФК Новошичі. З лівого флангу всюдисущий Володимир Гудима прострілював на дальню штангу, де набігав Роман Шакалець, всі на стадіоні вже побачили гол, як ні звідкісь з'явився Цісельський і перевів м'яч на кутовий.

Другий тайм, став відвертим продовженням першого, але тривало це до 57 хвилини. Після удару чи то передачі з 40 метрів по воротах Цісельського, Любомир на місці. Голкіпер дрогобичан намагався вкинути м'яч своєму захисникові та натомість вийшла передача собі за спину, де перед порожніми воротами вже стояв нападник ФК Новошич, воротарю дрогобичан, нічого не залишалось як валити нападника на землю. Свисток - це пенальті у ворота дрогобичан і вилучення для Цісельського. На заміну вийшов другий воротар команди СтаР Ярослав Тхір. До одинадцятиметрової позначки підійшов не хто інший, як Задорожний і холоднокровно пробив по центрі 1 : 2. І тут все почалось... На 76 хвилині Гудима вийшов сам на сам, удар 1 : 3. Складається враження, що матч можна вже завершувати, але це хіба початок футбольного видовища. Стар залишає одного захисника на своїй половині, і атакує вже всією командою. 79 хвилина, передача у штрафний майданчик ФК Новошич, і Андрій Петричкович виявився самим спритним, низом відправляє м'яч у кут воріт 2 : 3. Ще одна хвилина збігає на годиннику арбітра після того, як м'яч розвели Новошичі. Чергова подача у карний майданчик Явірського, падіння нападника дрогобичан і боковий арбітр засвічує флажок - це пенальті. Взяти на себе таку відповідальність вирішив Ніконець Андрій, удар і Явірський вгадує напрямок перевівши м'яч на кутовий. Якесь божевіля, що робиться на трибунах: за 15 хвилин по другому колу міняються емоції у вболівальників. Команда Новошич зуміла відійти від навали СтаРу і скориставшись чисельною більшістю ловить дрогобичан на контратаці - Роман Шакалець на 81 хвилині робить рахунок 2 : 4. Хватило дрогобичан ще на один гол. 87 хвилина матчу знову подача з правого флангу і захисник ФК Новошич Грушка красивим ударом головою, м'яч від перекладини залітає у власні ворота 3 : 4. Кінець матчу, справжній триллер розіграли команди за кубок. Матч точно запам'ятається як один із самих непердбачуваних фіналів в історії Дрогобицького району.

ФК Новошичі - ЧЕМПІОН!!!!

P.S. Футбол у нас розвивається не по днях, а по годинах. Гравці нашого районого футболу на рівні протистоять гравцям Прем'єр Ліги України. Починаєш думати: а чим гірший від Володимира Гудими наш Андрій Федитник, який один в один, не поступався іменитому супернику. Знаєте тепер тільки залишились гравці донецького Шахтаря, а пізніше Анхель Ді Марія приїде топтати Доброгостівський газон, було б не погано.

Не обійшлось і без чергової сенсацій. Перевіривши жовті карти гравців і відтворивши послідовність їх отримання в кубкових змаганнях та чемпіонаті, вияснилась цікава річ. Роман Шакалець ФК Новошичі отримав перед цим матчем шість жовтих карток, і мав би не грати у фінальній зустрічі. Але докажіть хоч хтось це? Коли у гравця з 6 жовтих карток, в протоколі 1, я би сказав єдина. Кому вигідний цей безпорядок чесно не можу зрозуміти, всі хочуть порядку, але ніхто не хоче його бачити у себе в команді, чи в кабінеті, чи в протоколі.