• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » » Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури:

    Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури:

    Категория: Дрогобиччина / Новини Дрогобиччини
    На відділенні футболу працювали та працюють випускники,тренери-викладачі: Турчик Хосе Йосипович; кандидат в майстри спорту - Міраї Юрій Йєнович; начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради 2004-2011 років Карпин Василь Іванович; кандидат в майстри спорту - Розлач Олександр Вітаталійович. 

    Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури: 

    Головний тренер футбольного клубу "Карпати" м. Львів, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР - Броварський Лев Рудольфович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №2, президент футбольного клубу "Дрогобич" м. Дрогобич - Турчик Хосе Йосипович, президент футбольного клубу "Галичина" м. Дрогобич, директор ДЮСШ "Явір" - Русевич Роман Михайлович; начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради з 2011р, старший викладач Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка - Проць Роман Омельянович; директор Дрогобицького міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" - Височанський Ігор Броніславович; доцент кафедри спортивних дисциплін Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка, головний тренер команди II ліги України "Галичина" Дрогобич, головний тренер команди I ліги України з футзалу "Каменяр" Дрогобич, відмінник освіти України - Веселовський Анатолій Петрович; викладачі Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка: Андріїшин Володимир Миколайович, Максимяк Василь Мирославович, Тверетінов Дмитро Вікторович, Ніконець Андрій Володимирович, Кізло Тарас Володимирович; викладач,головний тренер команди І ліги з футзалу "Каменяр-Термопласт", кандидат в майстри спорту України - Ільчишин Іван Петрович; головний тренер футбольного клубу "Галичина" м. Дрогобич - Малик Василь Іванович, вчитель фізичного виховання ЗОШ №17 - Лаврик Степан Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 - Павлишак Зеновій Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 - Андрушко Олег Михайлович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 5 - Коцопей Михайло Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 - Павлишак Володимир Романович; вчительфізичного виховання Дрогобицької гімназії - Філіпов Олег Ігорович; вчительфізичного виховання Добрівлянської ЗОШ - Герасименко Віктор Іванович. 


    Футбол

    Савка Остап - майстер спорту СРСР; володар кубка СРСР в складі команди "Карпати" Львів; гравець команди вищої ліги СРСР "Шахтар" Донецьк, гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нафтовик" Дрогобич;
    Броварський Лев - заслужений тренер України; заслужений майстер спорту СРСР; член збірної команди СРСР; володар кубка СРСР в складі команди "Карпати" Львів; бронзовий призер чемпіонату СРСР серед команд вищої ліги в складі команди "Карпати" Львів; 
    Іваник Степан - чемпіон України в складі збірної команди школярів Львівської області,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);
    Козар Орест - переможець спартакіади школярів СРСР в складі збірної команди України; гравець команди вищої ліги СРСР "Чорноморець" Одеса; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нива" Вінниця; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Авангард" Жидачів,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М);
    Турчик Хосе - гравець команди другої ліги класу "Б" СРСР "Нафтовик" Дрогобич; гравець команди другої ліги класу "Б" СРСР "Ворскла" Полтава; гравець команди другої ліги класу "Б" СРСР "Нива" Тернопіль; гравець команди другої ліги класу "Б" СРСР "СКА Львів"; 
    Русевич Роман - гравець команди другої ліги класу "Б" СРСР "Нафтовик" Дрогобич; 
    Риб'як Богдан - срібний призер першості СРСР серед молодіжних команд; гравець команди вищої ліги СРСР "Карпати" Львів; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нива" Вінниця; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Хімік" Дрогобич; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нива" Бережани,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М.); 
    Данилюк Степан - гравець команди вищої ліги СРСР "Динамо" Київ; гравець команди вищої ліги СРСР "Карпати" Львів; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нафтовик" Дрогобич; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Динамо" Хмельницьк;
    Недашковський Анатолій - гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нафтовик" Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.); 
    Контаністов Валерій - чемпіон України серед студентських команд в складі команди Львівського ДІФК,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.); 
    Міраї Юрій - кандидат в майстри спорту СРСР; переможець спартакіади студентів СРСР,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.); 
    Угрин Зеновій - член збірної юнацької команди СРСР; гравець команди першої ліги СРСР "СКА Ростов"; гравець команди вищої ліги України "Прикарпаття" Ів.Франківськ,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);
    Самошкін Юрій - член збірної юнацької команди УРСР; гравець команди вищої ліги СРСР "Чорноморець" Одеса; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Торпедо" м. Луцьк,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);
    Андріїшин Володимир - гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Пахтабадець" Пахта-Бад; гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Андіжанець" Андіжан,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.); 
    Лисик Ігор - гравець команди другої ліги класу "А" СРСР "Нива"
    Вінниця,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);
    Гірший Тарас - бронзовий призер чемпіонату УРСР серед колективів фізкультури; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);
    Янів Андрій - бронзовий призер чемпіонату УРСР серед КФК; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич, (тренери Жуков М.Г.,Максимов Ю.М.);
    Веселовський Анатолій - член збірної команди "Буревісник" СРСР; чемпіон України серед студентських команд в складі команди Терніпольського ДПІ;
    Райко Сергій - майстер спорту СРСР; півфіналіст кубка СРСР в складі команди "Таврія" Сімферополь; гравець команди вищої ліги СРСР "Карпати" Львів; гравець команди вищої ліги СРСР "Динамо" Київ; гравець команди вищої ліги СРСР "Таврія" Сімферополь; гравець команди першої ліги СРСР "Нива" Вінниця; гравець команди другої ліги України "Галичина" Дрогобич, (тренер Контаністов В.Ю.);
    Павлишак Зеновій - гравець команди вищої ліги України "Україна" Львів; гравець команди II ліги України "Галичина"Дрогобич,(тренер Максимов В.М.); 
    Плісак Роман - гравець команди вищої ліги СРСР "Пахтакор" Ташкент, (тренер Максимов В.М.);
    Карпин Василь - гравець команди І ліги України "Кристал" Чортків; гравець команди ІІ ліги України "Галичина" Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії "Реформація" Абакан,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.); 
    Височанський Ігор - гравець команди вищої ліги "ФК Львів"; гравець команди першої ліги "Зірка-Нібас" м. Кіровоград,(тренер Максимов В.М.); 
    Малик Василь - гравець команди ІІ ліги України "Галичина" Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії "Реформація" Абакан,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.); 
    Малик Віталій - гравець команди вищої ліги України "Карпати" Львів; гравець команди ІІ ліги України "Галичина"Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);
    Грущак Георгій - гравець команди ІІ ліги України "Галичина" Дрогобич; гравець команди ІІ ліги України "Газовик" Комарно,(тренер Максимов В.М., Максимов Ю.М.);
    Широков Юрій - бронзовий призер чемпіонату України КФК; фіналіст кубка України серед КФК; гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);
    Кирчей Роман - гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич,(тренери Касьяненко Ю.П.,Курп’як Д.М.);
    Марущак Мар'ян - майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; гравець командивищої ліги "Динамо" Київ; гравець команди вищої ліги "Карпати" Львів; гравець команди вищої ліги України "Арсенал" Біла Церква,(тренер Турчик Х.Й.);
    Єсип Богдан - майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; кращий гравець 1 ліги України 2005-06 р. р.; гравець команди вищої ліги "Динамо" Київ; гравець команди вищої ліги України "Карпати" Львів; гравець команди вищої ліги України "Закарпаття" Ужгород; гравецькоманди І ліги Росії "Нафтовик" Охтирка,(тренер Турчик Х.Й.); 
    Тимчишин Олег - член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України "Газовик" Комарно,(тренер Жуков М.Г.,Турчик Х.Й.);
    Марків Іван - член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України "Газовик" Комарно,(тренери Жуков М.Г.,Максимов В.М.);
    МаксимякВасиль - гравець команди II ліги України "Рось" Біла Церква, (тренер Максимов В.М.);
    Тверетінов Дмитро - гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич; гравець команди II ліги України "Рось" Біла Церква,(тренер Максимов В.М.); 
    Поточняк Андрій - гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич,(тренер Максимов В.М.); 
    Войтович Ярослав - гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич,(тренер Максимов В.М.); 
    Юзв’як Іван - гравець команди II ліги України "Галичина" Дрогобич (тренер Курп’як Д.М.);
    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.