Категория: Дрогобиччина / Перша Ліга

Деметра(Ступниця): Поточняк Т.; Кулиняк; Стефанюк; Павлюх; Волошанський; Бараняк; Мелькович; Пільчак; Городиський; Берегуляк; Звейба.
    Заміна: Куцик; Оленич; Поточняк Н.; Поточняк І.;Міщатин.
    Надія(Дережичі):Жигайло; Шумеляк(к); Футалаш; Кішко; Шопа; Бутим С.; Бутим І.;Сембратович; Качмар;Олексів; Валькович.

Дережичі їхали в Ступнию тільки за трьома очками, намагались довести, що поразка вдома з рахунком 0:3 - це прикра випадковість. Натомість Ступниця, ще раз довела, що на даний момент вона сильніша.
    Щойно пролунав стартовий свисток, як гравці Ступниці почали нав'язувати свій футбол. Захопивши середину поля "Деметра" атакувала швидкими флангами, якщо на лівому у них нічого не виходило,завдяки вдалій грі Бутима І., то навпроти, правий фланг, тріщав по швам, саме з цього флангу були забиті перші два гола.
    Десь на 20 хвилині з подачі кутового на ближню штангу, красенем ударом головою в дев'ятку, Ступниця виходить в перед 1:0. Друга половина першого тайму проходила за тим же сценарієм. Наприкінці першого тайму арбітр подарував "Деметрі" штрафний, якого і близько не було. Півзахисник Ступничан, який відверто кажучи був в нетверезому стані, цілий тайм тримав захисників "Надії" в напрузі, підійшов до м'яча і красенем ударом в ближній кут робить рахунок 2:0.
    На другий тайм команди вийшли без змін у стартових складах.Матч проходив у тому ж руслі . На 65 хвилині футболісти Ступниці, скориставшись грубою помилкою центрального півзахисника "Надії" Качмара, вийшовши сам на сам з воротарем роблять рахунок 3:0. І тут Дережичі заграли той футбол, який від них очікували вболівальники.Пішла гра на зустрічних курсах, моменти з'являлись, як в гостей, так і в господарів. Але на 75 хвилині Ступниця ловить Дережичан на контратаці і гравець "Деметри" забиває в порожній кут воріт 4:0.
    Господарі подумали,що гру вже зроблено і ледь не випустили перемогу з рук. Дережичі за п'ятнадцять хвилин гри створили більше моментів ніж за всю гру.
    Неймовірний удар з 30 метрів Кішка і тільки поперечина приходить на допомогу "Деметрі". На 80 хвилині сталась безприцидентна подія для футболу, але вже звична для нашого футболу: два гравці затіяли бійку на футбольному полі, і за це їм дали лише по жовтій картці.(але, що тут дивуватись міг арбітр обійтись і усним попередженням).На 82 хвилині капітан Дережич Шумеляк заробляє пенальті і сам же його реалізовує 4:1. Нарешті голом відзначився дебютант "Надії" Олексів і тим самим зробив собі подарунок на День Народження, добив м'яч після того, як воротар відбив перед собою 4:2.
    Оцінка арбітра: -3.
    P.S:Вразила гра хлопчини з Ступниці, який по праву став гравцем матчу, він зробив перші два голи, і другий тайм провів на високому рівні, і це все було не дуже в тверезому стані. Якщо чесно від такої кількості оковитої, що він прийняв, мало хто б зміг говорити, а він ще футбол грав і став гравцем матчу.
    І до гравців Дережич: "Шановні, коли у вас запитують, чи ви маєте претензії до команди перед грою, ви відповіли тверде "НІ", а пізніше під час гри апелюєте до суді, це не гуманно."
    Шановний арбітр матчу пан Ілечко ви відсудили на високому рівні, але один момент перекреслив всі ваші старання. Коли в матчі юнаків ви дали червону картку, де було 50 на 50, ви були десь праві, адже через рік, два він буде грати за старшу команду, і його треба вчити,як робити не треба, і в матчі з дорослими все це спростовуєте: коли починається бійка на полі обох гравців, без варіантів їх виганяють з поля, і дискваліфікують на 2-3 матчі. А ви дали жовті( мабуть ще думали чи взагалі давати). Ну а коли, на поле вибігає гравець, якого замінили і яро розпалює конфлікт між командами, і на ваше прохання зійти з поля не реагує зовсім, йому теж можна дати червону картку. На вашому місці, я би подав прохання, в федерацію, на рахунок того де він має грати і коли.
    Шкода, що це не поодинокий випадок, це трапляється ледь не в кожному матчі, а все через то, що вони(гравці) знають що воно будуть без наказані. Нам треба гасити конфлікт ще до початку його виникнення, а не коли створюється бійка між обома командами, і тоді шукати крайнього,у гравців, які там були задіяні.