Попередження: Юзв'як В.(другий тайм) - ФК Новошичі

Голи: Бодьо(51), Данилів(80) - Шакалець(8,18), Задорожний(49,85)

ФК Меденичі: Лев, Данилів, Мороз М., Бодьо, Костів, Добровольський, Олеш, Ковалик Б., Шевчук, Пристай, Демчук.

Заміна: Козар, Харко, Середяк, Гречаник, Мороз М., Раделицький, Гайдук, Зварич, Ковалик Р.

ФК Новошичі: Стозор, Піряник, Шакалець Р., Грушка, Мікляш, Макар, Задорожний, Дукас, Гінка, Нечипір, Юзв'як

Заміна: Ковельський, Спиридонський, Астопкович*, Іваночко, Безтим, Федак.

Перед цим матчем ФК Меденичі у турнірній таблиці відставали від своїх суперників ФК Новошичі на 4 очки. Тож ця гра обіцяла бути досить напруженою та непоступливою та сталось зовсім навпаки.

Почалось все з того, що на матч за Новошичі вийшов голкіпер, у якого не було карточки. Тобто вона була, але не з його фотографією, тож арбітри порадившись, відправили хлопця спострерігати за матчем разом з вболівальниками.

Вже перші хвилини матчу дали зрозуміти - хто на полі справжній господар. ФК Новошичі впевнено грали у свій футбол і чекали на помилку суперника. На 8 -ій хвилині матчу Роман Шакалець, скориставшись помилкою захисників Меденич, перекинув Юрія Лева 1 : 0. Цей гол, здавалось, зовсім не зіпсував плани меденицьким футболістам, які без єдиної наполегливості і відчуттям відповідальності перед своїми вболівальниками, не проявляли агресивності і бажання не програти сьогодні команді Новошич. Вже через 10 хвилин ще один м'яч залітає у ворота ФК Меденич із-за меж штрафного майданчика. Гарний удар вийшов у Шакальця, влучно під перекладину 2 : 0. ФК Новошичі могли забити у першому таймі ще більше, але на щастя для Меденич, фортуна у ці хвилини була на боці господарів. Єдиний момент, який слід відмітити у Меденич - це атака, яка завершилась ударом Тараса Даниліва, де захисник Новошич, як справжній "Канаваро" кинувся під удар і не дав м'ячу долетіти до воріт. Ну і звичайно один єдиний підкат від господарів матчу в першому таймі, а в подальшому він виявиться єдиним і за весь матч. Перший тайм завершився на користь гостей 0 : 2, все по грі.

Друга половина гри почалась за тим же сценарієм, що й перший тайм. На 49 хвилині матчу чергова атака від Новошич закінчилась третім голом у ворота Юрія Лева, Михайло Задорожний з лівої ноги ударом від штанги робить рахунок 0 : 3. Чесно, якось прикро було дивитись на ФК Меденичі, яких розбивали вщент. На 51 хвилині ворота Новошич все ж таки розпечатали. Шикарна подача з правого флангу на голову Бодьо і той не підстрибуючи відправляє круглого точнісінько в кут воріт 1 : 3. Цей гол суттєво змінив малюнок гри. ФК Меденичі відчули, що можна забивати і атакували все гостріше та гостріше. Одна з атак у ворота Новошич просто чудом не завершилась голом, після удару гравця ФК Меденичі м'яч від стійки воріт опустився на лінію воріт, де до м'яче ближче був захисник гостей і просто виніс м'яч з лінії воріт. На 80 хвилині другий м'яч залітає у ворота гостей, після дальньго пострілу захисника Меденич м'яч потрапляє у перекладину і на добивання першим був Данилів 2 : 3. ФК Меденичі кинулись забивати третій гол і попали на контраатаку Новошич. Шакалець прорвався з правого флангу увійшов  у штрафний майдачик, де захиснику господарів нічого не залишалось як збивати фрарда - пенальті. Михайло Задорожний впевнено пробив у правий кут 2 : 4. Слід відмітити небезпечний підкат у середині другого тайму від Василя Юзв'яка, така гра явно не личить досвідченому гравцю ФК Новошичі. В результаті матч так і завершився 2 : 4.

P.S: Відверто кажучи, ми чекали другої гри від Меденич. Розуміли, що ФК Новошичі дуже сильна команда і проти неї треба по особливому настроюватись. Та цього настрою окрім Даниліва не було видно ні в одного гравця ФК Меденич, про що свідчить єдиний підкат від господарів і ні єдиної жовтої картки для господарів. Склалось таке враження, що ФК Меденичі програли цей матч ще в роздягальні перед самим початком стартового свистка.

Згадуються зовсім другі Меденичі, яких ми бачили у футзальному турнірі взимку, де команда билась до останнього і відривала ноги суперникам за класом набагато вищих ніж Меденичі. Де команда була одним цілим. А самі матчі за участю Меденич були напрочуд цікавими. Хотілось би спостерігати зовсім другий футбол від Меденич у цьому сезоні. Бажаємо команді втрутитись у великі перегони за першу сходинку і поборотись за шанс виступати у чемпіонаті області.