• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация

  ФК Підбуж - Карпати (Доброгостів) 10.06.2012

  Категория: Дрогобиччина / Прем'єр ліга

  Юнаки:

   

  ФК Підбуж - Карпати (Доброгостів) 2 : 1 (0:0)

   

  Вилучення: Пастущак Ростислав(друга жовта), Кугівчак(бійка на полі) - обидва ФК Підбуж, Гудило - Доброгостів.

   

  Це б була чергова гра молодіжних складів якби не безприцидентний випадок: два футболісти вирішили вияснити свої стосунки на полі. По ходу матчу Карпати вели 1 : 0, та за десять хвилин до завершення поєдинку підбужани вирвали перемогу 2 : 1. Після цього поєдинку два гравця дискваліфіковані на три матчі - Кугівчак (ФК Підбуж), Гудило (Карпати Доброгостів).

   

  Дорослі:

   

  ФК Підбуж - Карпати (Доброгстів) 0 : 0

  Арбітр: Кузьм'як

  Попередження: Зварич, Завілов - Васьків, Тарасович

  ФК Підбуж: Степаник, Поготяк, Шуленич, Кекош, Кекіш М., Зварич, Кекіс Р., Випаняк, Пігут, Цанько, Завілов, Галасюк.

  Заміна: Кец, Сиргот, Вороник, Бокало, Косюта М.


  Карпати (Доброгостів): Вовчок, Васьків, Дутка В., Бішко, Гладкий, Артимко, Баб'як, Мацько, Тарасович, Дутка Р., Сурник.

  Заміна: Ілик, Кінаш, Поточняк, Гарисим'як

   

  Хоч гра завершилась бойовою нічиєю, та натомість команди мали моментів, як мінімум на 2 : 2. Удар в перекладину від Цанька, нереалізовані виходи сам на сам нападниками Доброгостова. Сталась й прикра подія, воротар ФК Підбужа Василь Степеник отримав травму руки, точніше перелом, причому перелом виявився складним. Тож від усіх шанувальників районого футболу і від нас персонально: Якнайшвидшого тобі одуження і повернення назад у футбол, будемо міцно тримати за тебе кулаки, дай Боже тобі міцного здоров'я. Кожен може щераз передевитись ті шалені сейви цього не високого голкіпера у минулорічному матчі за суперкубок ФК Пібдуж - Іскра Грушів.

   Але повернемося до найголовнішого. Відверто кажучи,  не повезло тим командам,  які будуть грати проти Вороблевич, а відтепер і Доброгостова. Матчі за участю цих команд ми не будемо знімати поки Федерація не прийме справедливого рішення. За Вороблевичі картина зрозуміла, б'ють суддю, всім це відверто в носі. Люди добрі, я чув вже не від одного, що команда Вороблевич грає відверто агресивно і подає протести після майже кожного програного матчу.

  Що ж на рахунок Доброгостова, ситуація полегша. Володимир Сурник спокійно може виступати за ФК Стебник у обласних змаганнях, а пізніше грати у Дрогобицькому районі за Доброгостів, де це заборонено регламентом. " До участі у змаганнях не допускаються гравці команд, що беруть участь в обласних змаганнях, аматорських або професійних лігах першості України", пункт 3.5. Мені цікаво, для кого взагалі писався цей регламент? Справа в тому, що Сурник спокійно вийде на наступну гру і частково буде мати на це право. У Федерації йому видали карточку і він має право грати за Доброгостів, але за регламентом на це не має права. Якиийсь абсурд починається - заявляють людей, які виступали на область, а пізніше ми доказуємо кожному що Доброгостову потрібно зараховувати технічну поразку. Є ще нюанс: ФК Підбуж не подає протест. Їх би можна було зрозуміти в них також є Цанько та Кекіс, але там історія зовсім друга - вони не зіграли навіть три ігри на область. Та це не головне. Керівником ФК Підбуж являється людина, яка є одним з членів дисциплінарного комітету, потрібно показувати приклад і піднімати це питання у Федерації. Наступна гра Доброгостів - Грушів, де знову вийде Сурник, і ніхто з команди Грушів не взмозі доказати арбітру цього матчу, що він не має права грати за команду.

  БАРДАК і ще раз БАРДАК. Це безпосередньо стосується Доброгостова. Чому Грушів, Рихтичі, Раневичі і решта(не буду всіх перераховувати) грають своїми силами і стараються дотримуватись того регламенту, а Великий Доброгостів хоче виділитись на фоні інших, не вийде хлопці. Моя вам порада шановні гравці команд, які будуть грати проти Карпати - Доброгостів, в складі якого буде виступати Сурник, фотографуйте хлопця на телефон і відсилайте нам, а ми в свою чергу у федерації будемо порівнювати цю фотографію з фотографією з команди ФК Стебник і користуючись регламентом будемо добиватись справедливого рішення, тобто технічної поразки.

  Не вкладається в голові одне, коли команди спускають усіх собак на федерацію, а самі дозволяють собі робити що хочуть, причому знаючи що за це їм нічого не буде.

  Дуже хочеться щоб цього року перемогла у чемпіонаті найсильніша команда, а не найхитріша. І щоб це був дійсно футбольний чемпіонат, а не вирішували хто між собою подєрєбане 50 000 гривень, а чемпіона вибирали за допомогою монети: орел чи решка!!!!

   

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
  КОММЕНТАРИИ (17)
  Пользователь offline 13 rayon 14 июня 2012 01:33
  чомусь тут показано два вилучення, у Підбужа(юнаки) і одне у Доброгостова(юнаки), хоча в матчі було по одному вилученню, можливо це ваша помилка, а можливо нашим кращим суддям району треба окуляри купляти!!!!!
            1
  Пользователь offline VOLODIA 14 июня 2012 18:42
  Враження таке, що редактор цієї статті далекий від футбольної баталії команд Дрогобиччини та регламенту їх проведення. Картка на вихованця Доброгостівського футболу Сурника Володимира знаходиться у голови Федерації футболу, з якою ознайомлені всі члени виконкому. Якщо комусь хочеться вести дискусію на цю тему, то ми можемо висвітлити інші команди району за які виступають діючі гравці команд області !!! Наприклад, "Мрія Снятинка"... є реальні, офіційні, документальні підтвердження. Питання є smile-08 ???

  Хочу доповнити, що виділене Вами речення у статті Ви прочитали не уважно, там вказано : "До участі в змаганнях не допускаються гравці команд, що [b]беруть[/b] участь в обласних змаганнях",[b] БЕРУТЬ[/b], [b]А НЕ БРАЛИ КОЛИСЬ[/b] !!!
            2
  AndiCk 14 июня 2012 18:55
  VOLODIA,
  Та давайте розкривайте всі карти, чого ви чекаєте нападу і всім хочете якось пригрозити. Якщо ви знаєте що якась команда порушує регламент то повідомте про цей факт, а не шукайте в цьому якусь відговорку вашому порушенню, бо це так чи інакше вас не оправдає!!!! )
            3
  Пользователь offline Taras 14 июня 2012 21:05
  Шановний VOLODIA, ніхто нічого з неба не бере. Всі ці махінації з карточкою повинні бути зафіксовані в регламенті. Це не має бути просто папір з набором тексту, це має бути сукупність правил "на всі випадки життя". Правильно складений регламент буде вигідний всім, за винятком команд "вищого ешалону", котрі зможуть на той матч, який їм потрібно " підтягнути пацанів з області за бабки". А такі команди, як Летня, Почаєвичі і т.д. ( які не мають фінансових ресурсів) повинні грати своїми силами. Потрібно чітко регламентувати переходи гравців між командами, а не половина питань вирішується за допомогою регламенту, а половина - в усній формі - це неправильно! Тим більше, який смисл в грі команд Меденич з Новошичами, або Раневич з Підбужом, де за одну команду грають виключно односільчани, а за іншу - то вихідці з Карпат, то гравці з області. Слід максимально вирівняти умови, в яких грають команди, і взагалі командам " нижчого рівня" варто подякувати за те, що вони мають команду і тим самим підтримують футбол в районі.

  P.S. Нема чого прикривати свій зад і зад інших команд не викладаючи всі карти на стіл. Маєте інформацію про будь-які порушення обов'язково пишіть про це на сайті. Ми не лобіюєм нічиї інтереси , ми не вболіваємо ні за які команди і ні за яких політиків, ми за правду і порядок!
  smile-20
            4
  Пользователь offline VOLODIA 14 июня 2012 23:18
  За яку правду і порядок ??? Чого Ви звинуватили Доброгостів, який пункт регламенту порушила команда ??? Якщо в регламенті є прорахунки, то чому Ви безпідставно звинувачуєте команду ??? І Ви шановний подумайте про свій зад, а не хвилюйтесь за чужий... Ви повинні були спочатку зважити все, а не лити бруд на команду, бо вина не на команді, а в складеному регламенті і гравець, про якого Ви писали раніше, за Доброгостів грати буде, так як має на це повне право, згідно ДІЮЧОГО регламенту і можете фотографувати його, знімати на відеокамеру, вмкликати телеканал "ЗІК", все що завгодно... "С приветом, Льолик"...
            5
  Б.П.Р.Ю 15 июня 2012 00:16
  А я казав,шо той район бичий!!!
  Ніхто тут не наведе порядку!!!!!
            6
  addon 15 июня 2012 08:54
  ну глянемо, чи не буде грати сурник за стебник
            7
  Пользователь offline VOLODIA 15 июня 2012 09:39
  P.S. І ще, на рахунок того, що Ви не хочете вести зйомку футбольних матчів в Доброгостові-Ваше право. Тоді запрошуємо Вас, як глядача, на футбольний матч в Доброгостові між командами "Карпати Доброгостів" та ветеранами "Динамо Київ". Про дату проведення матчу повідомимо Вас незабаром. smile-33
            8
  2012 15 июня 2012 12:34
  В Стебника на область перше коло закінчилось і Сурник забрав карточку і грає зараз на район...а коли почнеться друге коло на область він знову там буде іграти!
            9
  Пользователь offline VOLODIA 15 июня 2012 13:15
  На жаль Ви помиляєтесь, так як Вова Сурник за Стебник вже грати цього сезону не буде, так що прошу всіх заспокоїтись, все відтепер буде згідно чинного регламенту і не тільки в Доброгостова, а і в інших командах. angry
            10
  Дрогобичанин 15 июня 2012 13:19
  Volodi! Відколи Володя Сурник став вихованцем Доброгостівського футболу?

  Відколи Володя Сурник став вихованцем Доброгостівського футболу
            11
  Пользователь offline VOLODIA 15 июня 2012 14:43
  Дрогобичанин, Відтоді, як прийшов зі школи Моршина, граючи за Доброгостів в чемпіонаті та на кубок (Малий Кубок "Оболонь").
            12
  Болільник 15 июня 2012 23:22
  Хотів запитати автора статті: це Вам "заказали" чи Вас прорвала "справедливість"? Чомусь раніше за Вами не спостерігалась здатність бути fборцями за справедливість.
  Ви вмієте знімати, так знімайте і пхайтесь туди, де Ви нічого не розумієте.Для цього є відповідні люди в федерації
  А щодо команди Доброгостова - то я так розумію, що її просто стали боятись як одного з основних кандидатів на перемогу в чемпіонаті (особливо після приходу Сурника).
  А щодо Сурника, то я рахую, що це зараз один із найбільш перспективних молодих гравців (якщо не самий перспективний) в своєму амплуа в районі і рано чи пізно його все одно заберуть десь в область або вище і Доброгостову буде складно його втримати.
  А де буде грати цей хлопчина, найкраще запитайте у нього самого, а не вигадуйте..
            13
  Пользователь offline VOLODIA 16 июня 2012 16:29
  Болільник, звичайно заказ і мені здається, що ім"я у заказчика СТЕПАН...
            14
  Пользователь offline Taras 17 июня 2012 19:53
  VOLODIA,
  Болільник,
  Настав час сказати правду: ЗА ЦИМ САЙТОМ СТОЇТЬ НАШ БОС СТЕПАН, спочатку він нам "заказав" обпаплюжити команду Доброгостова, а тепер і вас двох "заказав" - такщо не лягайте спати, а чекайте гостей. Кінцева наша мета : ЗАХОПИТИ ВЛАДУ В РАЙОНІ, А ПОТІМ І У ОБЛАСТІ І КОРОНУВАТИ ПАХАНА СТЕПАНА ......


  Перш ніж ляпати такий брєд, як ви несете - помийте писки собі, щоб хоч стидно не було. Зацямкались брехньою.
  Поняття немаю про якого степана йде мова.... ніяких степанів, які могли би вас заказати не пригадую.... може ..... та ні він вже не судить. Тим більше я зним знайомий так як з вами доразу. Назвіть прізвище - поговоримо предметно, а може на картах поворожимо?

  Цитата: Болільник
  Чомусь раніше за Вами не спостерігалась здатність бути борцями за справедливість.


  Так ми для таких, як ти сайт створили. Щоб ти результат міг взнати не з газети у вівторок, а того ж вечора. Як то кажуть: "на громадських засадах", а ви нас в чомусь звинувачуєте? Може проголосуємо? Я можу хоч сьогодні розмістити голосування: "Чи корисний цей сайт?" . Але я переконаний, що "проти" буде хіба два голоса - VOLODIA і
  Болільник (хоча не виключаю, що це одна і та сама людина). Вас відвідувачі рознесуть в пух і прах.

  Йдемо далі....
  Я ніколи не казав, що Сурник, чи гравець поганий, чи ще щось подібне. Він гравець, на мою думку, Вищого класу і, думаю, має грати тільки на обласному рівні. Я не одноразово особисто пересвідчувався в його класі на полі, коли він грав за ФК Стебник. Виглядає дуже впевнено і те, що вони його віддають з команди - це далеко не правильно....
  Так само і про Доброгостів - перспективна команда, але давайте не росказуйте, що ви святі!!! Чемпіонат ще тільки не так давно почався, а у вас вже було кілька лєвих гравців (підстав). Конкретизувати не буду, бо треба тоді і про снятинку написати, новошичі і т. д. Але як будемо мати докази, то обовязково напишемо.
  Почали з Доброгостова, бо наболіло і попав під роздачу Доброгостів. За Шакальця попробуємо вияснити в чому справа.

  Цитата: Болільник
  Ви вмієте знімати, так знімайте і пхайтесь туди, де Ви нічого не розумієте.Для цього є відповідні люди в федерації


  які люди? в якій федерації? про що ви говорите? smile-19
  а ПХАТИСЬ БУДЕМО ОБОВЯЗКОВО, бо для одних один порядок, а для інших інший!!!

  Цитата: VOLODIA
  І ще, на рахунок того, що Ви не хочете вести зйомку футбольних матчів в Доброгостові-Ваше право.


  ми нічим не вправі погрожувати Доброгостову і не маємо на це підстав. знімаємо коли є час і можливість добратись. але не в зйомці справа, а в сайті. Ми намагаємось побільше висвітлювати футбол в районі, щоб хоч на міліграм бардаку стало менше, а ви цей бардак стимулюєте.

  Запамятайте НІХТО НІЯКИМ ЧИНОМ НЕ МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА САЙТ З БОКУ, ПОЧИНАЮЧИ ВІД ПРЕЗИДЕНТІВ КЛУБІВ, ЗАКІНЧУЮЧИ ГОЛОВОЮ ФЕДЕРАЦІЇ - сайт для людей.

  Я думаю, що всі помітили - я ці коментарі не витер з сайту, робимо все по чесному, але на майбутнє: будете ходити зі своїм уставом в наш монастир - будемо видаляти.
            15
  Пользователь offline Vova 17 июня 2012 20:16
  Шановний,VOLODIA, не відповісти на ваші коментарі просто не маю права. Як ви виразились: "Враження таке, що редактор цієї статті далекий від футбольної баталії команд Дрогобиччини та регламенту їх проведення". Я можу назвати вам по 5 гравців з кожної команди Премєр Ліги і з половиною з них, я особисто знайомий. На рахунок Вищої Ліги не менше 7 гравців, з кожної команди. Перша Ліга як мінімум троє з кожної команди. Особисто граю в Дрогобицькоиу районі вже пятий рік, так що враження у вас дуже хибне.
  Особисто я, нічого не маю проти Доброгостова, завжди поважав і цінив цю команду просто ви попались перші. Я вам наведу один приклад.Якщо завтра деякі гравці принесуть у федерацію карточки з області, то стартовий склад СтаР Дрогобич виглядав би так: Білан, Михайловський, Мазяр, Грицан, Білий Іван, Білий Василь, Березовий, Рудавець, Карнадз-Мартинів, Кривко, Кісак і ще 5 чоловік з області. Якщо ви розбираєтесь у нашому футболі, ці прізвища вам би мали щось означати. Після такого складу зарухаються Новошичі. І повірте Задорожний з Мікляшом зберуть таку банду, що всі ми будемо їздати і дивитись на майстер клас від гравців або екс гравців львівських Карпат, і повірте захочуть вони вам привезти карточку з других змагань де вони виступали до того, вони вам її привезуть. І я вам задаю персональне запитання хто при таких розкладах може виграти чемпіонат Дрогобиччини. І ще на рахунок заказаних статей. Запамятайте або запишіть, ще краще поставте собі нагадування у телефоні і кожного ранку його перечитуйте - На цьому сайті ніколи не було, не має, і не буде заказаних статей. По перше ні укого ще не має таких грошей, по друге ми сайт зробили для людей, а не писати як ви там виразились заказні статті. І на останок, я десь припускав, що навколо цієї статті буде галас, адже з Доброгостова до нас заходять чимало людей, тому хотів би почути думки людей з інших сіл.
  На рахунок з приветом Льолік, трохи не тим пишеш. Будь нормальним і дивись краще наші фільми, наприклад "Пропала Грамота" візьмеш може щось для себе, хоча не думаю. СЛАВА УКРАЇНІ
            16
  Пользователь offline VOLODIA 18 июня 2012 18:45
  Taras,
  Vova, Шановні творці, на рахунок подивитись українські фільми-то це необхідно зробити саме Вам, бо в деяких словах Ви робите просто дитячі помилки. На рахунок сайту-то перечитайте мої коментарі і скажіть, де я хоча б одним словом заікнувся, що сайт поганий і нікому не потрібний, такого не було, і якби проводилось голосування, то я б проголосував виключно "ЗА". Якщо Ви знаєте про лєвих, як Ви виразилися, гравців в Доброгостові, то будь-ласка, давайте їхні прізвища і нехай федерація зараховує команді технічну поразку. Якщо Ви пам"ятаєте, то я неодноразово писав про ті чи інші порушення окремих команд і просив Вас звернутися з цим до Федерації, а Ви відписували, що "звертались-у відповідь лише стискання плечима", а зараз Ви знайшли на кому злість зігнати-ДОБРОГОСТІВ.
  Чому ж Ви не висвітлюєте питання про перенесений матч "СтАР" Дрогобич-"Іскра Грушів". Як я пригадую, Ви писали, що матч перенесли, бо команди собі домовились і в цьому Ви не побачили ніяких порушень-все нормально. Але ж згідно діючого регламенту п.8.6.-право переносу матчу по домовленості представників двох команд надає ВИКОНКОМ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ, але ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ МАТЧ ПОВИНЕН БУТИ ЗІГРАНИЙ, а де ж цей зіграний матч-тиждень минув ??? Тому двом командам повинна бути зарахована поразка. Будь-ласка, маєте факти, добийтесь у федерації справедливого рішення, якщо Ви за справедливість.
  Їдемо далі, ФК "Мрія Снятинка"-за цю команду виступають діючі гравці Прем"єр Ліги Львівської області. 1-Должанський Назар, одночасно виступає за Снятинку та обласну команду "ПОГОНЬ" ЛЬВІВ. На даний момент мені відомо, що з дев"яти зіграних матчів "Погонь", Назар Должанський зіграв 8 ігор. 2-Лазарський Назар, одночасно являється гравцем Снятинки та обласної команди "Карпати-2" Львів (воротар). Ось така у нас справедливівсть, а Ви висвітлили конкретно Доброгостів, хоча свою картку Сурник зі Стебника забрав і він заявлений за Доброгостів, ще раз підкреслюю-ЗГІДНО ДІЮЧОГО РЕГЛАМЕТУ.
  Отож, раджу всім представникам команд Прем"єр Ліги Дрогобицького району, які на сьогоднішній день грали зі Снятинкою, передивіться протоколи ігор і якщо вищеописані гравці Снятинки (Должанський та Лазарський) були внесені в протокол гри, то добивайтесь у Федерації технічної поразки для Снятинки.
  TARAS і VOVA я показав Вам лише невеликий процент бардаку і хочу щоб Ви змінили свою думку про Доброгостівську команду і про мене особисто, а на рахунок чи одна це людина я і болільник-це не правда... smile-33

  І ще один обласний гравець "Мрія" Снятинка-Мацюпа Михайло, ФК "Водник" Львів, який цього сезону вже зіграв 8 ігор за обласну команду, одночасно граючи за Снятинку

  Четвертий обласний гравець Снятинки-Руденко-ФК Сокіл Борщовичі, однак у заявочних листах Снятинка надала не зовсім правильні ім"я, або прізвища, тобто прізвище може бути написано з "помилкою" в одну-дві букви, але у нас є обласні фотографії цих гравців. smile-10
            17