• ,
    » » » Новорічний турнір м. Стебник. Другий тур.

Новорічний турнір м. Стебник. Другий тур.

Категория: Дрогобиччина / Турніри

Приємно спостерігати за історією новорічного турніру в м.Стебник, який зі слів Сергія Лукача (організатора турніру) відбувається вже восьмий рік. Цього року на турнір з’їхались найсильніші команди, за всі роки існування змагань. Чого вартий лише зірковий склад команди «Плеяда» м.Трускавець: Бечкало, Федитник, Карнадз, Штибель, Юзв’як, Білий, Михайловський, Голубіцький, Тимчишин, Грицан, Цісельський.

Відзначимо й «Фаворит», «СТС», «ПММ-ДВК», «Карпати» с.Уличне і звичайно володарів золотих нагород чемпіонату дрогобицького району серед юнаків ФК «Трускавець», які взяли назву просто: «Юнаки».

В групі В зібрались «СТС», «Карпати» с. Уличне та «Плеяда» які можуть грати в фіналі турніру, то ж недаремно цю групу всі охрестили «групою смерті».

Розпочали другий ігровий тур команди «СТС» - ФК "Стебник", де сильнішою була команда «СТС» 8:3 (4:1).

На наступну гру вийшли ще одні господарі турніру «Фаворит» проти «Карпати» с. Добро гостів. На цей раз сильнішими були господарі 6:2 (3:1).

На середину дня зійшлось ще більше вболівальників. І не даремно, адже вони стали очевидцями центральної гри ігрового дня «Плеяда» м. Трускавець – «Карпати» с. Уличне.

Хоч в цьому матчі було забито найменше голів, але інтрига тут вирувала через край.

Шалена самовіддача, гра «до кінця» і величезне бажання не поступитися більш іменитим суперникам з Трускавця допомогло «Карпатам» здобути важливі очки.

1-тайм пройшов за боротьби на кожному клаптику поля (точніше болота), яке відверто приходило на допомогу «Карпатам». «Плеяда», яка не звикла грати на таких полях, не могла нічого вдіяти. У першій половині гри більше шансів відзначитись мали гравці з Трускавця, але тайм завершився по нулям.

Просто скажений 2-тайм подарували нам команди. Уличне два рази потрапляє в перекладину ще один раз в стійку воріт. І все ж вболівальники дочекались голу, на 37 хвилині Терлецький Іван низом відправляє м’яч у сітку воріт «Плеяди» 0:1. На 43 хвилині Михайловський самотужки пройшовши захисні редути «Карпат» зрівнює рахунок 1:1. Свисток і зафіксовано бойову нічю 1:1.

P.S  Ця гра ще раз підтверджує той факт, що наш районний футбол зараз знаходиться на високому рівні, адже «Карпати» протистояли гравцям обласного рівня.

Звичайно можна говорити про стан поля який був в той день, але знайдіть хоча б одного з глядачів цього матчу хто скаже, що Уличне не заслуговувало на цю нічю.