• ,
    » » Футзал. Чемпіонат Львівщини. Група В.Третій тур : "Термопласт-Каменяр"(Дрогобич) - "Львів-Сіті"(Львів).

Категория: Футзал

Чемпіонат Львівщини

"Термопласт- Каменяр" (Дрогобич) - "Львів-Сіті" (Львів) 4:9(1:4)

Голи: 7хв, Андрушко; 44, Зварич; 48, Ільчишин; 58, Тарасович - 3, Паучок; 12, Лапко; 18, Чеботарьов; 28, Паучок; 40, Міщишин Р.; 48, Паучок; 49, Близнак; 50, Лапко; 50, Міщишин Р.

"Термопласт- Каменяр" : Цисельський, Андрушко, Сов'як, Зварич, Тарасович, Ільчишин, Пігут, Бадецький, Сирішин.

"Львів-Сіті" : Кадира, Кусь, Лапко, Сергієнко, Чеботарьов, Швед, Кудінов, Міщишин В., Міщишин Р., Морикішка Я., Близнак, Паучок.

І вдома рідні стіни не допомогли.

Учора 11 грудня Дрогобицький "Термопласт-Каменяр" вдома поступився львівському "Львів-Сіті". Як не намагались наші футзалісти протисояти вищим за класом гостям зі Львова, але не зуміли нічого протиставити одному з лідерів чемпіонату. Вже з перших хвилин львів'яни почали грати агресивно і це дало свої плоди вже на 3 хвилині Паучок Роман чудовим ударом в дальню дев'ятку виводить гостей вперед 0:1. Через чотири хвилини Андрушко зрівнює рахунок 1:1. В першому таймі гості забили ще тричі, натомість наші гравці були лише статистами. Тож перший тайм завершився з рахунком 1:4 на користь гостей.

Можна  було б відзначити у другому таймі наших футзалістів, які моментами навіть були кращі за суперника, але прекрасна гра Віталія Кадира не дозволила втілити числені гольові моменти у голи в ворота "Львів-Сіті". І все ж таки все закінчилось не нашу користь 4:9 .

Бажаємо дрогобицькому колективові успішних виступів у наступних матчах чемпіонату.