• ,

Футзал. Кубок Дрогобичини. Фінал.

Категория: Чемпіонат Дрогобиччини по футзалу / Кубок Дрогобиччини по футзалу

фінал кубку і нагородженняСтар найкраща футзальна команда Дрогобиччини 2012 року.

10 березня 2012 року футбольний Дрогобич жив одним матчем: фінальним поєдинком за кубок Дрогобиччини між СтаРом та ЖЕО. Свій шлях до фіналу команди прокладали наступним чином. Стар посів у групі "В" першу сходинку і попав на Енергетик, який зайняв другу сходинку у групі "А". ЖЕО з першого місця групового раунду отримав у суперники міцного середняка  ФК Меденичі, які у своїй групі посіли відповідно другу сходинку.

Півфінальну гру між комадами СтаР та Енергетик всі називали прохідною для гравців СтаРу. Але іншої думки  про це були футзалісти Енергетика, які після першого тайму били чемпіонів Дрогобичини з рахунком 6 : 1, так над СтаРом ще ніхто не знущався. І тут хтось гравцям СтаРу нагадав, що це півфінальний поєдинок на виліт. Другий тайм видався ще цікавішим, ніж перший. СтаР зробив неймовірне: відіграв п'ять м'ячів і на останій секунді матчу Шакалець виводить СтаР у півфінал 7 : 6.

Друга півфінальна пара між рівними суперниками ЖЕО та ФК Меденичі завершилась перемогою ЖЕО з рахунком 5 : 3.

О 16 : 30 за місцевим часом розпочалась головна битва за Кубок Дрогобиччини. На гру команди вийшли у такому складі:

Стар - Назаров, Пенюк, Петричкович, Андрушко, Ніконець, Штибель, Пупін, Шакалець.

ЖЕО - Кізло, Білий В., Федитник, Завилов, Майданюк, Лучків, Довгун, Ілик, Мазур.

Арбітри: Дуцяк Олег, Лужецький Степан, Дуцяк Орест.

Фінальний свисток матчу - і дороги назад вже нема. Команди, як і прийнято в таких поєдинках, розпочали гру обережно. М'яч переходив від однієї команди до другої, боротьба на кожній ділянці поля. На 8-ій хвилині відкриває рахунок в матчі Петричкович вийшовши сам на сам 1 : 0 на користь СтаР. На 9-ій хвилині Олег Штибель записує на свій рахунок дубль. Двома ударами-близнюками у дев'ятку воріт Кізла 3 : 0. Через хвилину Пенюк робить рахунок у матчі непристойним 4 : 0, ЖЕО починає сипатись. Кращий бомбардир турніру Завилов Юрій скорочує рахунок 4 : 1. На 11-ій хвилні Мазур ударом з робочої лівої ноги скорочує рахунок до 4 : 2. Команди дуже багато фолять:і на першу поливину першого тайму у команди ЖЕО два фоли, Стар - чотири фоли. На 13-ій хвилині Пенюк Ігор (СтаР) заробляє 5-ий штрафний у власні ворота. Через хвилину він же забиває у ворота Кізла і робить рахунок у матчі 5 : 2. На 15-ій хвилині знову Мазур і знову не сильно але дуже точно відправляє м'яч низом у сітку воріт Назарова 5 : 3. За п'ять хвилин до завершення першої половини гри Білий Василь з 10-ти метрового удару скорочує рахунок до мінімуму 5 : 4.

Другий тайм розпочався з контратак ЖЕО, одна з яких завершилсь взяттям воріт Назарова, Довгун робить рахунок 5 : 5. І тим самим зробив матч ще цікавішим. На 22-ій хвилині Олег Штибель прийнявши м'яч у ценетральному колі, підробив собі під удар і потужно пробив у верхню праву дев'ятку 6 : 5. Гол вийшов просто красенем, такі м'ячі не беруться. Цей гол повністю вивів з рівноваги ЖЕО. СтаР впевнено довів гру до перемоги: 25 Шакалець та 28 Петричкович зробили остаточний рахунок у матчі 8 : 5 на користь СтаР.

Після завершення фінального поєдинку, дійшла справа до визначення кращих гравців за версією організаторів турніру.

Найкращий гравець - Ніконець Андрій (Стар)

Найкращий бомбардир чемпіонату - Зварич Михайло (Каменяр)