• ,

Футзал. Кубок Дрогобиччини. Фінал 17 березня 2013р.

Категория: Чемпіонат Дрогобиччини по футзалу / Кубок Дрогобиччини по футзалу

СтаР розбирається з Львівською Політехнікою і переконливо виграє кубок.

В день двадцятиріччя футзалу в Україні в Дрогобичі на вулиці Сахарова 2 а, яблуку ніде було впасти. Тут на центральній арені ДЮСШ проходив фінальний матч між командами СтаР та Львівська Політехніка. Матч обіцяв бути надзвичайно видовищним, адже на паркеті зустрічались непримеримі суперники. На гру команди підійшли в найсильніших складах і без важливих кадрових втрат. Арбітрами матчу було обрано Олега Дуцяка та Степана Лужецького.

Після привітання вболівальниками кожного гравця з обох команд та кожного арбітра. Команди розпочинають сорокахвилину боротьбу за красень трофей – кубок Дрогобиччини.

Команди розпочали доволі обережно ніхто не хотів ризикувати, адже розіміли ціну помилки. Постійний прессинг на кожному клаптику ігорового майданчика. Після першої п'яти хвилинки вимальовується невелика перевага команди СтаР, а як згодом виявиться перевага буде тотальною над командою Політехніки. Постійна і своєчасна заміна, як гравців так і самих четвірок дозволяє СтаРу взяту гру під свій контроль. Команди обмінювались ударами які не несли прямої загрози для взяття воріт. Небезпечний аут пробивали гравці Політехніки. Грицан прострілиив на Ілика і м'яч опинився у воротах Лепака, але Лужецький вказує на вільний удар, довівши всім що м'яч Мирон Ілик не торкнувся. Навіть з відеоповтору не можна чітко вказати чи був гол чи ні. Тобто Лужецький мав всі підстави щоб його не зараховувати. Це був натяк на те щоб СтаР починав і він почав. Розіграш біля власних воріт СтаРу Андрушко робить навіс через весь майданчик на Коссака, Любомир Цісельський намагався перохопити передачу, але не дістає м'яч Віктор Коссак скидує на вільного Андрія Шакальця і той розтрілює пусті ворота, перший привіт захисникам Політехніки. В кінці першого тайму ще один гол залітає у ворота Політехніки. Тарас Тарасович, який відіграв один із своїх найгірших матчів на чемпіонаті, обрізався біля власних воріт, якого обікрав Шакалець вийшов сам на сам з Цісельським і в ближній кут відправляє м'яч 2 : 0. Цей гол став логічним завершенням першого тайму де на майданчику домінувала тільки одна команда – СтаР.

Якщо бути відвертим то СтаР був абсолютним господарем на полі по відношенню, як до Політехніки, так і до арбітрів матчу. Андрій Ніконець черговий раз посилає Лужецького в ліс туда де навіть смереки не ростуть, а за такі речі в чемпіонаті могли б людину вигнати на три матчі. До речі, Андрій Ніконць в кінці матчу отримає приз за чесну ГРУ, де буде сміятись сам він, всі гравці команди СтаР, та більшість вболівальників також буде заходитись від сміху. Перейдем безпосередньо до гри. На 22 хвилині СтаР збільшує свою перевагу над суперником вже до трьох м'ячів. Андрушко зі штрафного пасує на Олега Штибеля якому нічого не залишається, як розстріляти пусті ворота. Третій привіт захисникам Політехніки. Через три хвилини ще один обріз Політехніки призводить до 4 : 0. Знову Олег Андушко бере безпосередню участь у взятті воріт суперника. Олег перехоплює м'яч віддає на Коссака, якого як завжди ніхто не накрив, і Віктор не залишає кіперу Політехніки жодного шансу. Потрібно віддати належне Львівській Політехніці, яка навіть за такого рахунку продовжувала пробувати забити гол. Роман Собко самотужки пройшов по флангу обіграв Лепака і закотив круглого в пусті ворота 4 : 1. На 29 хвилині Лепаку та Коссаку вдається просто шедевральний м'яч. Голкіпер рукою вкидає на хід Коссаку, і Віктор в один дотик вбиває п'ятий гол у ворота бідного Цісельського, гол просто красень, шкода що не вийшло зняти відео самого кращого гола турніру. До закінчення матчу Політехніці вдалось скоротити відставання від СтаРу до двох голів. Спочатку Юзьв'як скористався передачею з кутового від Тарасовича 5 : 2. А за хвилину до кінця Собко реалізував десятиметровий 5 : 3. Тож фінальний свисток підсумував переконливу перемогу СтаР над Львівською Політехнікою.

Про суддів: Загалом опирались тиску з боку гравців обох команд, як могли. Звичайно були епізоди в грі де потрібно було вказати гравцям на їхнє місце на полі, та на тамість вибрали тактику «нехай дограють команди без вилучень». Епізод з червоною карточкою, де Шакалець небезпечно зіграв проти Цісельського, пожаліли дали жовту. Другий епізод, де Юзьв'як побіг віддавати за свого воротаря Шакальцю і відверто грубо зіграв в ногу, також пожаліли дали тільки жовту. Ну і третій останній епізод – кінцівка матчу де Юрчак маючи вже жовту в своєму активі, відверто симулював нібито його збивали, та натомість ніхто навіть пальцем не чіпив, арбітри змовчали. Та хотілось б відзначити повне взаємопорозуміння в діях обох арбітрів у цьому не простому матчі.

Оцінка – 3.

Про організацію: все на вищому рівні нагороди кожному, визначчання кращих в різних номінаціях. Приголомшило вручання статуетки кращому бомбардиру чемпіонату. Як Роман Проць підсумував місце яке зайняля команда кращого бобмардира, скільки очків вона взяла. І тут мимоволі згадався великий футбол, де до цих пір невідомо хто скільки і кому набив у Прем'єр Лізі, Вищій Лізі. Першій та Другій. Та не будем про сумне повертаємось до нагороджень. В номінації кращий гравець турніру переміг Віктор Коссак, і з цим не можна не погодитись, блискавична гра на тільки у фіналі а й у цілому чемпіонаті загалом.

Оцінка +4.

СтаР - Львівська Політехніка 5 : 3 (2:0)

Голи: Штибель А.(10,18), Штибель(22), Коссак(25,29) - Собко(27,39), Юзьв'як І.(31)

Попередження: Андрушко(6), Петричкович(20), Ніконець(21), Шакалець(30), Коссак(37) -Ілик(6), Собко(9), Юрчак(10), Юзьв'як(31)