• ,

Футзал. Чемпіонат Дрогобичини. Коментар. 6-ий тур.

Категория: Чемпіонат Дрогобиччини по футзалу / Кубок Дрогобиччини по футзалу

Каменяр - Енергеттик 5 : 5 (3:2)

Тут був матч на оцінку "5". Команди обмінювались гольовими моментами ледь не кожної хвилини і тримали глядачів у постійній напрузі. Перший тайм Енергетик знову віддав супернику поступившись в першій половині гри з рахунком 3 : 2. Зробивши висновки з першого тайму, Енергетик почав грати впевненіше і це дало свої плоди. Іван Плечень зрівнює рахунок, а Шпак взагалі виводить Енергетик вперед. Натомість Каменяр мав безліч моментів, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед, але чудова гра Ярослаава Тхіра у другому таймі не дозволила забити більше, ніж два м'яча. Тож, закономірно, що рахунок у матчі - бойова нічия 5 : 5.

ДЗАК - ЖЕО 6 : 13 (2:6)

Несподівано всіх здивував ДЗАК, неначе хлопців хтось підмінив. Команда носилась на майданчику на рівні з ЖЕО, але це тривало десь хвилин 10, після чого ЖЕО впевнено взяв гру під свій контроль і як справжній хижак добив жертву. Наколотивши "крановщикам" 13 голів, вони стали кращою командою, яка забила найбільше голів. Отакі баталії нам підготував чемпіонат Дрогобиччини.

ІППТ - ФК Меденичі 4 : 3 (2:1)

Рівні суперники, рівні воротарі, кращі захисні редути, тільки рахунок нерівний. Ще перед матчем цей поєдинок можна було охрестити "битвою між голкіперами": Цісельський проти Лева, де воротар ІППТ виявився кращим - досвід взяв своє. Юрій Лев весь матч провів на висоті, але допустився вкінці  єдиної помилки, відкривши ближній кут. Щілину між штангою і Юрієм Левом розгледів Босько, який забив м'яч перед самим фінальним свистком. Нагадаємо, що ІППТ ще має шанс поборотись за золоті нагороди в разі мирової між Старом і ЖЕО. Чекаєм наступний тур чемпіонату Дрогобиччини, а головне кубок Дрогобиччини.