• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Андрій Ніконець капітан команди СтаР дав коротке інтерв’ю.

  Андрій Ніконець капітан команди СтаР дав коротке інтерв’ю.

  Категория: Футзал / Чемпіонат Дрогобиччини по футзалу

   

  Андрій Ніконець капітан команди СтаР дав коротке інтерв’ю.

   

   

   


  Андрій Ніконець капітан команди СтаР дав коротке інтерв’ю.

   

  Андрій, як тобі судівство на чемпіонаті і в матчі загалом?


   

   

  Ніконець А.: На судівство скарг не має.


   

  Розкажи про сьогоднішній матч проти команди Термопласт?


   

   

  Ніконець А.: Основна гра перенесенного туру була дуже цікавою ми перемогли в один м'яч, але ця перемога далась нам дуже важко. В команді Термопласт виступають хороші гравці єнавіть гавці Першої Ліги України, двоє гравців львівських Карпат Березовий та Подоляк.


  Прокоментуй ваш матч проти команди РДА Дрогобиччина?


  Нікенець А.: Матч вийшов зовсім не таким як ми думали. Перед цим поєдинком у нас була погана різниця забитих та пропущених голів у порівнянні з командою ТІТА, враховуючи цей фактор ми хотіли цю різницю покращити. З перших хвилин понеслись забивати та м'яч просто не хотів залітати у ворота суперника, то на заваді ставав воротар суперника, то на допомогу їм приходили штанги воріт, а тут щей РДА забивають нам, ми зрівнюєм, знову РДА виходить вперед, і завдання перед командою вже стояло виграти будь-якою ціною. Зняли воротаря, випустили п'ятого польвого і лише після цього зуміли переломити гру і виграти в два м'ячі.


   

  Андрій, розкажи про плани на Кубок Дрогобиччини?


  Ніконець А.: У півфіналі нам у суперники попала команда ДЮСШ, думаю що собливих проблем не повинно бути, хоч цього року у них дуже хороша команда. Друга пара також дуже цікава де зустрінуться Енергетик та Галіція. (Нагадую Андрію про слово Енергетик і він усміхається). Так-так пригадую цей триллер де ми програвали по ходу матчу 0:5 і виграли з рахунком 6:5.


  Андрій, чи змінився клас команд у порівнянні з минулим роком?


  Так змінився, адже гравці які виступали за команди минулого року, зараз підсилили окремі команди.(авт. Мова йде про ФК Меденичі та ІППТ)

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.