• ,
    » » » Каменяр-Термопласт - Галіо. Футзал. Чемпіонат Львівщини Вища ліга. Фінальний етап.

Категория: Футзал / Чемпіонат Львівщини. Вища ліга. Футзал.

Каменяр-Термопласт (Дрогобич) - Галіо (Львів) 5 : 4 (4:0)

Голи: Тарасович (2), Зварич (21,26,58), Рудавець (29) - Когут (39), Чернецький О. (40), Грабовевнський (44), Ганичанівський (60).

Каменяр-Термопласт (Дрогобич) - Цісельський, Ніконець, Рудавець, Андрушко, Ільчишин, Пігут, Шакалець, Зварич, Сов'як, Тарасович.

Галіо (Львів) - Бек, Когут, Бутрин, Ганичанівський, Христенко, Чернецький О., Вей, Грабовенський, Чернецький А., Чмир.

Боротьба за призові місця продовжується!

Пермога дрогобичанам була потрібна, як повітря. Від найближчих конкурентів (Імперія і Львів Сіті) Каменяр-Термопласт відставав на 7 очок та на 10 очок від лідера Львівгаз. Натомість в спину дихав львівський Галіо, який поступався дрогобичанам двома пунктами в турнірній таблиці.

Стартовий свисток: ПОЇХАЛИ.

Команди почали надто обережно, осбливо Галіо. Це вже звична ситуація для суперників Каменяра, які не звикли грати у таких спортзалах. Вже з другої хвилини дрогобичани почали брати гру під свій контроль і зусилями Тарасовича відкривають рахунок у матчі 1 : 0. Перший тайм був повністю за Каменяром, хоч Галіо і бився за кожний м'яч, але цього виявилось не достатньо. Два голи Зварича: 21 та 26 хвилини і гол Рудавця на 29 хвилині зробили рахунок у першому таймі 4 : 0 на користь господарів.

Розібравши гру першого тайму, Галіо зробив висновки і на другий тайм львівяни вийшли з однією метою зламати гру повністю. Переграти "каменярів" технічно, тобто володінням м'яча чи грою в пас Галіо було не під силу, і вони почали грати агресивно у кожному ігровому епізоді, місцями навіть надто агресивно. Другий тайм пройшов під численні свистки арбітрів матчу: Лютого та Лужецького. На 39 хвилині Когут (Галіо) скорочує відставання від Каменяра 4 : 1. Вже через хвилину Чернецький Олег робить рахунок 4 : 2. На 44 хвилині львів'яни заробляють штрафний удар у центральному колі і Грабовенський потужним ударом пробиває Цісельського 4 : 3. За три хвилини до закінчення матчу Галіо бере тайм-аут. Після якого команда вже грає з п'ятьма польовими гравцями. На 58 хвилині Зварич підчатував захисників львівян, перехопив м'яч і забивав вже у пусті ворота. За декілька секунд до закінчення матчу Галіо відзначився зусилями Ганичанівського 5 : 4.