• ,
    » » » Енергія-Кардинал (Львів) - Каменяр-Термоласт (Дрогобич). Футзал. Чемпінат Львівщини фінальний етап

Категория: Футзал / Чемпіонат Львівщини. Вища ліга. Футзал.

Енергія-Кардинал (Львів) - Каменяр-Термопласт (Дрогобич) 4 : 8 (2:2)

Голи: Ковалишин(21), Дудаш(23), Джовала(47), Грицина Мих.(42) - Тарасович(19,58), Шакалець(29), Зварич(50,57,59), Ільчишин(54), Ніконець(59).

Енергія-Кардинал (Львів) - Вороблевський, Петровський, Гащук, Пелек, Корчовський, Дудаш, Косий, Ліщинський, Ковалишин, Грицина Мих., Грицина Мик., Джовала.

Каменяр-Термопласт (Дрогобич) - Цісельський, Тарасович, Зварич, Сов'як, Ільчишин, Ніконець, Шакалець, Пігут, Рудавець.

До Львова за перемогою!

Вже з перших хвилин матчу стало ясно, що з "каменярами" бавитись ніхто не буде. На другій хвилині зустрічі Тарасовича (Каменяр-Термопласт) нагородили жовтою карткою, так би мовити за розмови до суді.

Перший тайм проходив за рівної боротьби, де команди не поступались ні у швидкостях, ні у технічних комбінаціях. Першим пощастило відзначитись дрогобичанам: на 19 хвилині відкриває рахунок Тарасович 1 : 0.

За діями арбітра стає все цікавіше спостерігати. Чолов'яга угледівши відверті фоли просто обертається і вдає ніби нічого небуло. Два рази він стояв метр від футболіста, який тримає свого суперника не за футболку, а просто тягне його на паркет. Арбітр технічно обертається і вдає нібито цей американський футбол в рамках правил.

Повертаємось до гри. Львівяни на 21 хвилині зрівнюють рахунок зусилями Ковалишина 1 : 1. Через дві хвилини Енергія виходить вперед, Дудаш дальнім ударом за допомогою рикошета пробиває Цісельського 2 : 1. Дрогобичани за хвилину до кінця першого тайму забивають потрібний гол: Шакалець вийшовши сам на сам пробиває голкіпера господарів 2 : 2.

Другий тайм розпочався знову з шаленої боротьби каманд за три очки. За десять хвилин до завершення зустрічі Енергія-Кардинал вела в рахунку 4 : 2. З 50 по 59 хвилини "каменярі" видали показовий футзал, забивши аж 6 м'ячів. Матч завершився з рахунком 4 : 8.