• ,
    » » » Футзал. Чемпіонат Львівщини Вища ліга. Каменяр-Термопласт(Дрогобич) - Нові Імена(Львів) 8 :2 (4:1)

Категория: Футзал / Чемпіонат Львівщини. Вища ліга. Футзал.

Каменяр-Термопласт (Дрогобич) - Нові Імена (Львів) 8 : 2 (4 : 1)

Голи: Зварич(2,6,28,33), Шаколець(11), Ніконець((40), Пігут(41), Андрушко(53) - Великий(20), Храмов(46).

Каменяр-Термопласт: Цісельський, Пігут, Тарасович, Ільчишин, Андрушко(к), Ящишин, Шакалець, Сурник, Зварич, Ніконець

Нові Імена: Нуцьковський, Ільків, Карпевич, Ганущак, Храмов, Великий, Нікітін, Москаль, Яцина

Вже з перших хвилин матчу стало ясно, що Каменяр-Термопласт розлютився не на жарт за вчорашню поразку від Lviv-city і взявся за роботу. Уже на 6 хвилині матчу зусиллями Зварича рахунок в матчі  був 2 : 0. Перший тайм пройшов за повної переваги Каменяра і доказом цього стали голи на 11 хвилині від Романа Шакальця і 28 хвилині від все того ж Зварича. На що гості зуміли відповісти лише одним точним ударом, який на свій рахунок записав Володимир Великий.

Другий тайм господарі розпочали експерементально з 5-ма польовими гравцями, мабуть, награвали майбутні комбінації. Друга половина гри пройшла за тим же сценарієм що й перша, тільки голів було поменше. Відзначимо вдалу гру на останньому рубежі голкіпера львів'ян - Луцьковського Юрія, якби не цей хлопчина то рахунок у матчі міг бути непристойним.

Вітаємо Каменяр-Термопласт з перемогою і бажаємо такої ж чудової і результативної гри в наступних матчах.