• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Регламент Аматорської футзальної ліги України сезону 2013/2014 рр.

  Регламент Аматорської футзальної ліги України сезону 2013/2014 рр.

  Категория: Футзал / Чемпіонат України по футзалу

  ПРОЕКТ

  «ЗАТВЕРДЖЕНО»

  «ЗАТВЕРДЖЕНО»

  Виконком Федерації футболу України

  Виконком Асоціації міні-футболу (футзалу) України

   

  ________________ Коньков А.Д.

   

   

  _________________ Владико С.В.

  «_____»________________2013 р.

  «_____»_______________2013 р

   

  Регламент

  Аматорської футзальної ліги України

  сезону 2013/2014 рр.

  Київ - 2013

  ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

  АМФУ

  Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація міні-футболу (футзалу) України».

   

  Аматорська

  футзальна ліга України (далі - АФЛУ)

  Футзальна ліга регіональних аматорських команд сезону 2013/2014 рр., змагання якої проходять в два етапи – регіонального етапу (відбіркового) та всеукраїнського фіналу.

   

  Регіональний (відбірковий)

  етап

  Чемпіонати, ліги, турніри, які визначаються регіональною асоціацією (колективним членом АМФУ) на визначеним цим регламентом умовах, та якому АМФУ надала статус «відбіркового етапу» до Всеукраїнського фіналу аматорів. Переможець регіонального (відбіркового) етапу бере участь у всеукраїнському фіналі.

   

  Всеукраїнський фінал

  Змагання, в яких приймають участь переможці регіональних (відбіркових) етапів, перелік яких визначає комітет з студентського, аматорського та масового футзалу. Проходить в квітні 2014 року в одному місті, визначає переможців та призерів АФЛУ.

   

  Організатор

  регіонального (відбіркового)

  етапу

  Регіональна асоціація/федерація (колективний член АМФУ) або комітет/комісія міні-футболу (футзалу) регіональних федерацій футболу (в тих регіонах, де відсутні регіональні асоціації/федерації з футзалу) та організатори турнірів та ліг, які отримали від комітету з студентського, аматорського та масового футзалу право на проведення регіонального (відбіркового) етапу

   

  Організатор

  Всеукраїнського

  фіналу

  АМФУ спільно з Комітетом з студентського, аматорського та масового футзалу

   

   

  Регламентні документи (Регламент змагань)

  Регламент АФЛУ сезону 2013/2014 р.р., регламенти регіональних (відбіркових) етапів, які укладені на виконання та з урахуванням вимог регламенту АФЛУ

  Арбітр

  Особа, призначена комітетом арбітрів АМФУ та/або регіональним комітетом/комісією колективного члена АМФУ, комітетом/комісією арбітрів регіональних федерацій футболу (в тих регіонах, де відсутні регіональні асоціації/федерації з футзалу), для проведення матчів на усіх етапах змагань, якій надані виключні повноваження щодо застосування та трактування правил гри

   

  Правила гри

  Правила гри у футзал ФІФА 2012

   

  Дисциплінарні органи

  Дисциплінарні органи (комісії, комітети) АМФУ та/або її колективних членів, які уповноважені розглядати усі справи, спори та вирішувати конфліктні ситуації, пов’язані із організацією та проведенням АФЛУ та накладенням відповідних дисциплінарних санкцій. Дисциплінарна комісія АМФУ вирішує усі спори, які виникають під час проведення Всеукраїнського фіналу, а також здійснює функції апеляційної інстанції щодо рішень дисциплінарних органів колективних членів АМФУ

   

  1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

  Мета змаганнь в АФЛУ:

  -популяризація футзалу в Україні та пропаганда здорового способу життя.

   

  Завдання змагань в АФЛУ:

  -залучення населення України до занять футзалу;

  -структуризації розвитку аматорського футзалу в Україні;

  -виявлення сильнішої аматорської команди України та призерів;

  -підготовки резерву для команд першої ліги, Екстра-ліги.

   

  2. КЕРІВНИЦТВО ТА УПРАВЛІННЯ ЗМАГАННЯМИ.

  2.1. Загальне керівництво проведенням змагань АФЛУ здійснює АМФУ.

   

  2.2. Проведення регіональних етапів здійснюється Організаторами регіональних (відбіркових) етапів.

   

  2.3. Конкретний перелік регіональних (відбіркових) етапів визначається комітетом з студентського, аматорського та масового футзалу.

  2.4. Організатори регіональних (відбіркових) етапів повинні відповідати наступним вимогам:

  -членство в АМФУ. В тих регіонах, де відсутні регіональні асоціації/федерації з футзалу – Організатори повинні здійснювати свою діяльність згідно з вимогами ФІФА-УЄФА-ФФУ;

  -дотримання Правил гри;

  -наявність в змаганні щонайменше 8 команд-учасниць;

  -забезпечення освітлення змагань в місцевих ЗМІ;

  -висвітлення інформації про організаторів АФЛУ та їх партнерів, ходу та результатів змагань.

   

  2.5. Проведення всеукраїнського фіналу здійснюється АМФУ спільно з комітетом студентського, аматорського та масового футзалу.

   

  3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

  3.1. До участі в змаганнях АФЛУ допускаються виключно регіональні аматорські команди України.

   

  3.2. Склад команди: 16 гравців і 2 тренера. Безпосередньо на гру до рапорта (протоколу) арбітра вносяться 14 гравців.

   

  3.3. До участі у всеукраїнському фіналі не допускаються:

  - гравці футзальної «Екстра-ліги» та вищих ліг іноземних держав;

  - гравці першої ліги з футзалу (допускається не більше двох гравців в одній команді);

  - гравці, які на момент заявки мають діючі контракти з футбольними командами/клубами (допускається не більше двох гравців в одній команді);

  -гравці, вік яких менше 16 років на день подання заявки на регіональний етап.

   

  3.4. Обмеження щодо участі гравців в регіональному (відбірковому) етапі визначаються регламентами, які розробляють Організатори регіональних (відбіркових) етапів.

   

  4. СИСТЕМА ТА ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

   

  4.1 Змагання в АФЛУ проводиться в два етапи:

   

  Перший етап - регіональний (відбірковий).

  Термін проведення етапу: жовтень 2013 р. – березень 2014 р.

  Переможець повинен бути визначений до 14 березня 2014 року.

   

  Другий етап - всеукраїнський фінал. Переможці регіональних (відбіркових) етапів визначають переможця та призерів АФЛУ. Система, порядок визначення переможців і призерів, а також дати розіграшу визначаються комітетом студентського, аматорського та масового футзалу в залежності від кількості команд-учасниць всеукраїнського фіналу.

  Місце проведення всеукраїнського фіналу визначається Президією АМФУ на конкурсній основі до 01.02.2014 р.

   

  4.2. Система проведення регіонального (відбіркового) етапу визначається регламентом, який розробляється та затверджується Організатором регіонального (відбіркового) етапу.

   

  Регламент регіонального (відбіркового) етапу повинен містити наступні обов’язкові положення:

  -правила гри: офіційні Правила гри у футзал ФІФА 2012 року. Час (тривалість) гри можуть встановлюватися самостійно Організаторами регіонального (відбірного) етапу;

  -організатор регіонального (відбіркового) етапу зобов’язаний на протязі 24 годин з моменту закінчення ігор направляти до АМФУ інформацію про результати ігор, а також про усі інциденти та конфліктні ситуації, що сталися під час їх проведення;

  -порядок та умови переходів гравців;

  -обмеження щодо участі окремих гравців в регіональному (відбірковому) етапі;

  -наявність в змаганні щонайменше 8 команд-учасниць.

   

  4.3. До 01.10.2013 р. Організатори регіонального (відбіркового) етапу повинні подати до АМФУ регламент проведення регіонального (відбіркового) етапу для ознайомлення.

  4.4. Відповідальність за розробку та зміст положень регламентів регіональних (відбіркових) етапів несуть Організатори.

  5. ЗАСТОСУВАННЯ ДИСЦИПЛІНАРНИХ САНКЦІЙ

  5.1. За невиконання або неналежне виконання положень статутних і регламентних документів до суб’єктів футзалу застосовуються дисциплінарні санкції у відповідності до законодавства України, Дисциплінарних правил ФФУ, нормативно-правових документів ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ та цього Регламенту.

  5.2. Згідно з Дисциплінарними Правилами ФФУ застосування дисциплінарних санкцій покладено на ДК АМФУ (всеукраїнський фінал та друга інстанція по відношенню до рішень ДК Організаторів регіональних (відбіркових) етапів) та ДК Організаторів регіональних (відбіркових) етапів.

  5.3. Відповідно до Правил гри, тільки арбітр має право застосовувати дисциплінарні санкції у вигляді попередження (жовті картки) або вилучень (червоні картки) до, під час та після матчу. Жовті картки, отриманні футболістами під час проведення регіональних (відбіркових) етапів анулюються та не враховуються у Всеукраїнському фіналі. За отримані червоні картки футболісти повинні відбути відповідне відсторонення (в т.ч. на Всеукраїнському етапі), окрім отриманих за другу жовту картку або позбавлення суперника очевидної можливості забити гол (фол останньої надії).

   

  5.4. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів АМФУ у відповідності з Дисциплінарними правилами ФФУ.

   

  6.АРБІТРАЖ ЗМАГАНЬ

   

  6.1. Арбітраж регіональних (відбіркових) етапів здійснюється арбітрами футзалу, яких визначають комітети/комісії арбітрів регіональних асоціацій, комітетом/комісією арбітрів регіональних федерацій футболу (в тих регіонах, де відсутні регіональні асоціації/федерації з футзалу).

   

  6.2. Арбітраж всеукраїнського фіналу здійснюється кращими арбітрами регіональних (відбіркових) етапів, яких визначає комітет арбітрів АМФУ.

   

   

  7.ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ АФЛУ

  7.1. За одну команду мають право бути заявленими гравці з урахуванням обмежень, визначених п. 3.3 та п. 3.4 цього Регламенту.

   

  7.2. Гравцю заборонено бути заявленим за дві та більше команд, які беруть участь у змаганнях АФЛУ в різних регіонах. На протязі сезону гравець має право виступати не більше, ніж за дві команди.

   

  7.3. Організатор регіонального (відбіркового) етапу до 25 жовтня листопада 2013 року надає в комітет студентського, аматорського та масового футзалу належним чином оформлені заявки команд, які беруть участь у регіональному (відбірковому) етапі.

   

  7.4. Гравці команд Екстра-ліги та/або першої ліги можуть бути заявлені та дозаявлені в регіональні (відбіркові) етапі тільки після закінчення дії контракту, чи в зв’язку з припиненням контракту, але не раніше ніж через 30 днів після останнього внесення даного гравця в протокол матчів змагань Екстра-ліги та /або першої ліги.

   

  7.5. Трансферний період визначений ФФУ, та закінчується 10 лютого 2014 року. Після 10.02.2014. дозаявки та переходи заборонені.

   

  8.ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

  8.1. Усі питання, пов’язані з фінансовими витратами із проведення регіональних етапів, покладаються на Організаторів регіональних (відбіркових) етапів.

   

  8.2. Фінансові витрати по відрядженню та проживанню під час всеукраїнського фіналу, несуть переможці та Організатори регіональних (відбіркових) етапів.

   

  8.3. Інші витрати, пов’язані із проведенням всеукраїнського фіналу несе АМФУ:

  - оренда спортивного залу;

  - арбітраж;

  - страхування гравців під час змагань;

  - медичне обслуговування змагань;

  - охорону змагань;

  - суддівське спостерігання змагань;

  - технічне забезпечення змагань;

  - фото та відео репортажі;

  - анонсування та висвітлення змагань в ЗМІ;

  - витрати на нагородження команд;

  - інше.

   

   

  9. НАГОРОДЖЕННЯ.

  9.1. Нагородження переможців та призерів регіональних (відбіркових) етапів здійснюють Організатори регіонального (відбіркового) етапу.

   

  9.2. Нагородження переможців і призерів всеукраїнського фіналу здійснює АМФУ.

   

   

  10.ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ.

  10.1 Усі питання, що не врегульовані регламентами регіональних (відбірковими) етапів та цим регламентом – вирішуються Президією АМФУ.

   

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.