Категория: Чемпіонат України по футзалу / Кубок України по футзалу
    екстра лига украины

«Єнакієвець» (Єнакієве) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 3:2
    Голи: Свірідов, 24, Рось, 38, Ромаріо, 40 – Піддубний, 18, Волянюк, 26

З початку матчу гості діяли дуже впевнено і тактично грамотно, не дозволяючи грізному супернику створювати небезпеку біля власних воріт. «Єнакієвець» ніяк не міг знайти протидії зонному захисту гостей, а ті, в свою чергу, змарнували два вбивчі моменти у контратаках. На 14-й хвилині Мар’ян Маринюк втік на побачення з воротарем, але пробив повз (все ж таки видно, що Мар’яну ще не вистачає потрібних кондицій після травми). Трохи згодом Віталій Танський замикав дальню стійку, але Олексій Сагайдаченко якимось дивом встиг згрупуватися і розібратися з ударом впритул. Цей епізод в черговий раз показав чому саме він сьогодні є номером один у рамці воріт лідера чемпіонату. Під кінець тайму гості таки відкрили рахунок. Сергій Піддубний пробив зі штрафного, рикошет від Вассури і вуаля – м’яч у сітці.

Після перерви ми побачили зовсім інший «Єнакієвець». Господарі увімкнули швидкості і вже за перші 4 хвилини перевиконали норму завданих за перший тайм ударів. Віталій Дєнюжкін відбивав і ловив, але Богдан Свірідов знайшов момент і на добиванні зрівняв рахунок. Раділи єнакієвці недовго, адже Михайло Волянюк пройшов лівим флангом і пробив у дальній кут – 1:2. Достатньо було подивитися, в якому розпачі після цього перебувала лава запасних «Єнакієвця». Напруга біля воріт Дєнюжкіна не спадала, але підопічним Піддубного вдавалося вдало гасити атаки опонентів. Так тривало до 37-ї хвилини, коли Сергій Тригубець завалив Ромаріо і отримав другу жовту картку. «Бордово-білі» хвилину зіграли у більшості, але загострення не було, тож Олег Солодовник взяв тайм-аут. Саме після нього Артем Рось зліва з гострого кута з близької відстані зарядив у ближню «дев’ятку». До закінчення гри все йшло до нічиєї, але на останній секунді зустрічі Ромаріо головою з метра буквально заштовхав м’яч у ворота. Можна зрозуміти, що після цього коїлося у стані рівненської команди.

«Спортлідер+» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) – 1:2
    Голи: Калуков, 27 (з пен.) – Рогачов, 20 (з пен.), О. Бондар, 33

Обидві команди вирішили не відсиджуватися у захисті і активно грали в атаці, але моменти «Енергії» тут стоять окремо, особливо у Степана Струка. Трохи пізніше команди дещо заспокоїлися, а в середині тайму Дмитро Калуков пробив з правого флангу, Володимир Кардаш вже не міг допомогти своїй команді, але на заваді стала стійка. Коли ж гості знову створили декілька 100%-вих нагод з мінімальною різницею часу, Іван Стасюк взяв тайм-аут і зумів заспокоїти своїх підопічних. Проте на останній хвилині Калуков завалив у своєму штрафному Дениса Овсяннікова, а Євген Рогачов вдало реалізував пенальті.

Дебют другого тайму був за «Спортлідером+» за винятком виходу Павленка віч-на-віч, коли він вже здається обіграв Максима Лисенка і випустив м’яч за лінію воріт, здається, що не без допомоги воротаря, але арбітрам видніше. Тим часом м’яч влучив у руку Овсяннікову і Калуков отримав сатисфакцію з «точки» - 1:1. «Лідери» не заспокоювалися і масовано атакували, хоч і пропустили кілька контратак, де м’яч лише дивом не побував у їхніх воротах. На 33-й хвилині хмельничани вдало проілюстрували правило «не забиваєш ти – забивають тобі»: два свої супермоменти вони не реалізували, а Олександр Бондар свій шанс використав. Цей гол дуже вплинув на стан гравців з Хмельницького і серйозно збив їхній запал. За 3 хвилини до кінця Ярослав Заворотний пішов п’ятим польовим гравцем і господарі мали декілька нагод, щоб зрівняти рахунок, але цифри на табло не змінилися.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – Локомотив (Харків) – 3:2
    Голи: Кордоба, 4, 29, Сімка, 33 – О. Сорокін, 19, Шпигар, 33

Більшу половину першого тайму «Ураган» мав суттєву перевагу і одним голом Романа Кордоби все не мало обмежуватися, проте фарт був на стороні «залізничників». Чого варте влучання того ж Кордоби у хрестовину? Та незадовго до кінця першої половини зустрічі Олександр Сорокін пробив з лівого флангу, а Микола Білоцерківець обрав вдалу позицію у штрафному господарів, зумівши дезорієнтувати Кирила Ципуна. Хто шукає, той завжди знайде – це про харків’яни, які таки дочекалися свого моменту. 1:1 – не зовсім логічний рахунок, але у спорті логіка не перемагає.

По перерві франківці мали стійке бажання перемогти, яке підкріпили ударом Макаєва в стійку. Ближче до середини тайму Сергій Якунін, Роніньо і Кордоба провели зразково-показову комбінацію, яка загнала «залізничників» у глухий кут, що й привело до другого взяття воріт. Ніщо не передвіщало проблем «драконам», які продовжували проводити небезпечні атаки, але Євген Сірий п’ятою скинув м’яч на Микиту Шпигаря і той з відскоку забив. Одразу після розіграшу м’яча з центра поля «залізничники» загубили Сімку на 10-метровій позначці (в радіусі 4-х метрів нікого не було!!!) і той з непростого положення переграв Іваняка. Далі «дракони» притислися для своїх воріт, але розгулятися гостям не дозволили. За 4 хвилини до кінця Віталій Кисельов почав виходити у харків’ян замість воротаря, але про гру «Локомотива» у більшості вже ходять легенди… Дуже непросто перемога «Урагану», який у 12-му матчі позбувся комплексу «Локомотиву», який грав на тлі втоми від Кубку УЄФА.