» » ФК Стебник 3:4 (2:2) ФК Борислав 28.06.2012.

ФК Стебник 3:4 (2:2) ФК Борислав 28.06.2012.

Категория: Фотогалерея
    Стебнику знову не фартить!

Цьогорічний "День Конституції" для Стебника та мешканців міста закарбується в пам'яті двома цифрами 3 і 4. Це такий рахунок був на уявному табло після завершення матчу за третє місце між командами ФК Стебник та ФК Борислав. Назви команд доволі символічні, так як і склади:)

Перший тайм проходив спочатку за переваги калійників, 2:0 (4 Трусевич, 36 Шакалець). Але, як годиться, цього сезону стебничани напрочуд гостинні і мало команд зі Стебника їхали без настрою. Не вийнятком став і ФК Борислав. Ще до перерви відвантажили два бальни і з почуттям виконаного обов'язку пішли в роздягальню.

В перерві хлопчурі змагались "в набивали" за приз (м'яч). А фан-сектор (такого в районі нема нівкого) невгамовно підтримував рідну команду.

В другому таймі щось, як завжди, бракувало калійникам: то сили, то точності, то ще кількох гравців на полі :) У результаті: Кирчей 3:2, Т. Демків 3:3, О. Савінков 3:4. От і фініш....