• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » СБ-Груп - чемпіони та володарі кубку львівщини 2013/2014р.р.

  СБ-Груп - чемпіони та володарі кубку львівщини 2013/2014р.р.

  Категория: Останні новини футболу / Львівщина / Новини Львівщини / Турніри / Кубок Львівської області

  Чемпіонат Львівщини з міні-футболу вва­жається одним з найсильніших серед аналогіч­них обласних турнірів. І це не дивно, адже Львів є одним з визнаних центрів цієї гри в Україні і ще декілька років тому клуби міста складали рівно третину учасників вищого дивізіону націо­нального чемпіонату На жаль, зараз львівське представництво скоротилося до одиниці. Але кадри, які пройшли через горнило професійно­го футзалу, залишилися і зараз задають тон у змаганнях обласного рівня. А молодь, яка грає поруч з «корифеями», має чудову нагоду про­фесіонального зросту. Власне кадровий потен­ціал і є одним з головних чинників високого рівня футзальних змагань на теренах Львівщини.

  Однак не все так безхмарно у обласному футзалі. Зокрема, вища ліга з різних причин втратила аж сім з десяти (!) команд-учасників сезону-2012/13. У тому числі - всю першу п’я­тірку. І не всі команди, що прийшли їм на зміну, демонстрували гру відповідного рівня. Але за­галом відхід групи команд суттєво не вплинув на рівень змагань. Тим вагомішим є тріумф од­ного з новачків - команди «СБ ГРУП», яка зро­била у сезоні «дубль».

  Основна боротьба за «золото» чемпіонату розгорнулася між командами «СБ ГРУП» та «Княжий ринок». Так сталося, що доля чемпі­онства вирішувалася у останньому турі, у без­посередньому протистоянні двох претендентів, до якого суперники підійшли з рівним пункто- вим доробком. «Будівельники» першими досягли успіху (на 9-ій хвилині відзначився Юрій Сень), але супротивник досить швидко відно­вив рівновагу у рахунку. І коли до фінального свистка залишалася лише хвилина, Назар Рай- ша своїм влучним ударом приніс у матчі пере­могу команді «СБ ГРУП» - 2:1. Перемогу, яка стала «золотою».

  Через два тижні дві найкращі команди чем­піонату знову зійшлися у герці. Цього разу - у фіналі кубка Львівщини. Глядачі, які прийшли до ПС «Галичина» подивитися гру, отримали «море задоволення» від цікавого та результа­тивного поєдинку. Основний час переможця не визначив (5:5), тому команди продовжили з’я­совування стосунків у серії пенальті. І тут фор­туна була на боці гравців «СБ ГРУП», які влучили у ціль тричі при одному влучному «пострілі» протилежної сторони.

  Перемогти з «першого заходу» одразу у двох першорядних турнірах ФМФЛ - таке не кожно­му по силі. А якщо додати, що у другому облас­ному дивізіоні впевнено торувала дочірня коман­да клубу - «Буд Альянс», то можна впевнено говорити, що сезон-2013/14 - це сезон тріумфу «СБ ГРУП».

  Нещодавно відбулося нагородження пере­можців футзального сезону Львівщини. Усі гравці команди, тренери, керівники отримали заслужені «золоті» нагороди, які винуватцям свята вручив перший віце-президент ФМФЛ Олег Верещинський. Приємною несподіванкою у процедурі нагородження став «сімейний» підхід: разом з тими, хто безпосередньо «кував» перемоги, «золоті» медалі отримали і їх дружи­ни. І у цьому є свій резон, адже про важливість підтримки з боку своїх коханих цього вечора на­голошували більшість промовців. І, загалом, складається враження, щоМФК «СБ ГРУП» - це не тільки футзальна команда, а своєрідна велика родина, яку об’єднала як сама гра, так і щирі дружні стосунки.

  Також чемпіони не залишилися без індиві­дуальних нагород: Андрій Федюк визнаний найкращим гравцем сезону, а Назар Райша - най­кращим нападником.

  Ігор ПЕРЕЙМА директор клубу

  МФК «СБ ГРУП» - у міні-фугбольному то­варистві Львівщини бренд молодий. Клуб був створений лише восени 2012 року на базі ко­манди, від якої відмовився спонсор. Щоб вря­тувати колектив, я звернувся за допомогою до керівників будівельно-інвестиційної компанії «СБ ГРУП», з якими у мене ще раніше склалися дружні відносини. Це - Олександр Білько та Михайло Садовяк. Досягнувши суттєвих успіхів у бізнесі, вони не шкодують грошей на підтрим­ку різних видів спорту. Очільник компанії Олек­сандр Білько сам чинний спортсмен, майстер спорту і чемпіон України зі стендової стрільби. Також він віце-президент Фонду Андрія Котель­ника «АК Вохрготоііоп».

  Перший свій сезон новостворена команда провела у першій лізі чемпіонату Львівщини, ставши у підсумку ії переможцем і виборовши право підвищитися у класі. Приємно відчувати, що і на вищому рівні ми не «загубилися». Зро­зуміло, що попередньо ми підсилили склад де­кількома досвідченими гравцями, які своєю грою суттєво допомогли команді здобути найвищі нагороди обласного міні-футболу. Щодо втрат, то до львівської «Енергії» перейшов Владислав Мазур. Але ми тільки раді за Влада, адже він отримав можливість проявити себе на висо­кому професіональному рівні. І пишаємося, що у складі саме нашої команди він виріс до відпо­відного рівня.

  На жаль, на аматорському рівні міні-футбол - це лише можливість для гравців «великого» футболу активно заповнити зимову паузу. Не є винятком і наша команда. Однак різниця між футболом та футзалом досить суттєва: останній вимагає від гравців більшої швидкості руху і мислення, значно кращої індивідуальної май­стерності. Тому ми намагаємося підбирати гравців, які відповідали б цим критеріям. На мою думку, нам це вдалося: ми отримали своєрід­ний «сплав» досвіду і молодечого запалу. Над­ійно та впевнено відіграв сезон наш голкіпер Назар Савич, який неодноразово рятував во­рота команди у найскладніших ситуаціях. Дуже допомогли нам досвідчені Андрій Федюк і Ігор Кудінов, чемпіони України у складі львівських клубів «Енергія» і «Тайм» відповідно. Вони - справжні професіонали, чудово знають, що тре­ба робити на полі, у багатьох епізодах вони могли «взяти гру на себе», коли треба - «завести», а при потребі - заспокоїти своїх партнерів. На вістрі атаки «до двору» прийшовся екс-гравець червоноградської «Імперії» Назар Райша. Не­даремно за підсумками сезону він був визнаний найкращим нападником чемпіонату. Також «на рівні» відіграли Володимир Лаба, Володимир Данилюк, ветеран львівського футзалу Тарас Фок. Хотілося б ще згадати «дочірню» команду «Буд Альянс», яка стала переможцем у першій лізі Львівщини. Там виступають виключно мо­лоді хлопці, прізвища яких поки що мало кому відомі. На мою думку, непогані перспективи ма­ють Юрій Сень, Юрій Близнак, Володимир Цицик і Назар Гришко. Я вважаю, що за ними майбутнє МФК «СБ ГРУП» і вже у новому сезоні декого з молодих гравців ми побачимо у складі головної команди. Загалом, я вдячний усім грав­цям команди - кожний з них зробив свій посиль­ний внесок у наші перемоги.

  Я вважаю, що нинішнім складом ми успіш­но можем грати на рівні першої ліги національ­ного чемпіонату. Але виступи у цьому дивізіоні у спортивному сенсі нашому клубу нічого не да­дуть, тому ми навіть не розглядаємо такий ва­ріант. Не бачимо ми позитиву і у Аматорській футзальній лізі України. Звичайно, є бажання спробувати свої сили у компанії елітних команд українського міні-футболу. Однак вирішення цьо­го питання залежить не стільки від нашого клу­бу, скільки від загальної ситуації в країні.

  На жаль, з кожним роком професіональний футзал в Україні занепадає. Я вважаю, що вря­тувати ситуацію могли б клуби української прем’єр-ліги, у структурі яких потрібно створити фугзальні команди. Таке рішення з боку клубів не вимагає суттєвих (на фоні їх бюджетів) фінан­сових витрат. Потрібна лише добра воля влас­ників. Яка, наразі, відсутня.

  Щодо чемпіонату Львівщини, то він, загалом, пройшов на високому рівні. Нашим головним конкурентом була команда «Княжий ринок», за яку виступають досвідчені гравці. Про силу цього колективу говорить той факт, що у чемпіонаті країни серед аматорів «Княжий ринок» дійшов до фіналу, де поступився представнику Києва. Скажу більше - об’єктивно «Княжий ринок» у багатьох моментах виглядав сильніше ніж ми. Але у нас було більше бажання, що, у підсумку, і стало вирішальним.

  Хотілося б висловити декілька зауважень до організаторів чемпіонату. У нас в області до­статнього команд пристойного рівня. Але не зро­зуміло, з якою метою частина з них виходить на старт міні-футбольного чемпіонату. Щоб част­ково «заповнити» зимову паузу, а за першої на­годи відмовитися від участі у турнірі на користь «великого» футболу? Я вважаю, що такі коман­ди взагалі не можна заявляти. Або, як мінімум, хай грають у другій лізі. Великим мінусом також є зали, у яких відбуваються більшість матчів чемпіонату. Ми б із задоволенням грали у ПС «Галичина» чи у залі спорткомплексу СКА. У роботі ФМФЛ зовсім відсутня бізнесова складо­ва, робота з потенційними спонсорами, інфор­маційне забезпечення змагань.

  Чемпіонський склад: Савич Назар, Кадира Віталій, Зегарчук Олексій - Данилюк Володимир, Кондюх Роман, Кудінов Ігор, Лаба Володимир, Перейма Ігор, Райша Назар, Федюк Андрій, Фок Тарас, Хижий Сергій, Близнак Юрій, Гришко Назар, Сень Юрій, Цицик Володимир. Прези­дент - Олександр БІЛЬКО, віце-президент - Михайло САДОВЯК, директор - Ігор ПЕРЕЙ­МА, тренер - Леонід МАКОВСЬКИЙ.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
  КОММЕНТАРИИ (1)
  Міша 8 июля 2014 14:48
  СБ ГРУП Чемпіон!!!!!!!!!
            1