• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Збірна України перемагає недосвідчений Нігер

  Збірна України перемагає недосвідчений Нігер

  Категория: Останні новини футболу / Зборная Украины

  Добре, що збірна України вза­галі зібралася і зіграла хоча б якийсь товариський матч. Звичай­но, збірна Ніґера не є тим супер­ником, на тлі якого багато мож­на побачити. Але це дозволило дебютувати за команду кільком гравцям, і вони продемонстру­вали, до речі, непогану гру. А те, що українські футболісти завер­шили сезон ще до цього матчу, нікого не здивувало. Зрозуміли це згодом навіть африканці, які вперше виїхали за межі свого континенту. І ця екзотика ще й ледь не примудрилася виграти у синьо-жовтих. Але, якщо відвер­то, аж надто крити рядном укра­їнців не варто. Могло бути й гір­ше. Атак навіть моментами були старання здобути результат. І перемогу підопічні Михайла Фо- менкатаки видряпали.

  Щодо стартового складу, нас­тавник вирішив не надто експе­риментувати. Не в його це стилі. Відзначити варто повернення Селіна, дебют Ордеця та появу нечастого гостя Антонова.

  Нічого особливого з перших хвилин на полі не відбувалося. Українці постійно перебували в атаці, але не летіли розривати опонентів. Ті ж віддячили грубіс­тю - не навмисною, а через брак техніки й майстерності. То Анто­нова по голові накопають, то Ярмоленку ззаду так в’їдуть, що нецензурну лайку Андрія чути до Сахари, то Коноплянці пальці в очі запхають.

  Гол наша команда організува­ла зі стандарту. Чікото так наля­кався суперника, що у простій ситуації вибив круглого на куто­вий. Його виконав Ярмоленко, а Ордець.перестрибнув двох аф­риканців і відзначив свій дебют у збірній голом. Відразу після цього забив ще й Андрій, та суд­дя вгледів мінімальний офсайд.

  У першому таймі наші хлопці грали і могли не раз збільшити перевагу. Класно обігралися Яр­моленко з Гармашем, після чого «Олівець» зряче з улюбленої лівої бив у дальній кут - не вис­тачило сантиметрів. Тут же ці хлопці знову розірвали захист, але вже з правої туди ж бив Де­нис теж поруч зі стійкою. Були ще два удари Коноплянки, піс­ля яких голкіпер гостей проде­монстрував, що щось та й уміє. А найреальнішу нагоду не вико­ристав після прострілу Євгена Гармаш, влучивши у поперечи­ну.

  Після перерви українці зупини­лися і пропустили. Навіс із пра­вого флангу атаки зі штрафного удару знайшов на дальній стійці Омару, якого вирішив залиши­ти наодинці Ордець. Дарма. Про­пустили й тоді побігли забивати. Та Дауда піймав кураж і вряту­вав після пострілу Федецького. А коли й він був безсилим, ви­ручали оборонці, як в епізоді, коли після пасу Болбата бив Яр­моленко.

  А команда Ніґера ще й неспо­дівано ледь не вийшла вперед. Спочатку хороший удар вдався Лансіні - поруч зі стійкою. А по­тім жахлива помилка Макаренка призвела до виходу два на два, який завершився ударом Мохамеда. П’ятов мусів видати складний сейв, аби перевести сферу на кутовий.

  Перемогти ж підопічним Ми­хайла Фоменка вдалося завдя­ки голу Степаненка, який зам­кнув навіс Болбата. Невдало зіг­рав у цьому моменті змучений воротар команди, пропустивши м'яч під руками. Але це не змен­шує заслуги Тараса.

  Міг ще й Болбат забити, якби влучив у рамку. А Девіч так і не зумів увійти в гру. І, не дограв­ши другий тайм, пішов із поля ображеним, бурмочучи щось під ніс.

   

   

   

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.