• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация

  Дебют в збірній України Сергія Болбата.

  Категория: Останні новини футболу / Зборная Украины


  -Справді, неординарна вийшла ситуація. У збірній України, як і в Ніґера, було лише по одному представнику «Металурга». І тре­ба ж так статися, що вийшли ми з Мутарі на заміну одночасно. Випадок із серії - навмисно не придумаєш. Якраз про це ми з ним і спілкувалися, коли чекали на заміну. Ну, а вже безпосеред­ньо коли виходили на поле, то побажали один одному удачі і щоб усе обійшлося без травм. Перекинулися ми з ним кілько­ма фразами і після завершення матчу. Зокрема, Мутарі мені на­гадав, що він мене попереджав, ще коли ми тільки приїхали на стадіон, що легко Україна його збірну не переграє.

  А ти йому казав, що ви їм наб’сте повну торбу голів?

  Та ні. Я взагалі нічого не ка­зав. і що я взагалі міг казати, коли, крім того, що за Ніґер грає мій партнер по клубу, більше нічого про цю збірну не знав.

  І що скажеш тепер, коли гра закінчилася?

  -Та не такі вони вже й прості, ці африканці. Коли аналізувати весь матч, то зрозуміло, що він пройшов за нашої помітної пе­реваги. За створеними момента­ми ми мали вигравати зі значно переконливішим рахунком, ніж

  на табло. Але треба віддати на­лежне й супернику - Ніґер впи­рався з усіх сил. Так, у них є чи­мало недоліків різного характе­ру, і це не найсильніший пред­ставник африканського футбо­лу. Але з характером і функціо­нальною готовністю у них повний порядок. Ми готувалися саме до товариського матчу. Зрозуміло, що вигравати хочеться завжди, незалежно від статусу поєдинку. Але все ж різниця між офіцій­ними іграми та товариськими зав­жди відчувається. Та Ніґер проти нас вийшов налаштованим так, ніби це ледь не головна гра в їхньому житті. Ви самі бачили, з яким настроєм вони боролися на кожному квадратному метрі поля. А як тішилися забитому голу! Тож і нам довелося за хо­дом гри також переналаштову- вати себе. Після гри у роздягальні ми жартували, що за такий виг­раш у товариському матчі нам повинні додати три бонусні очки у відбірковому турнірі до Євро- 2016.

  -Ти виходив на поле замість Євгена Коноплянки, коли на табло горіли цифри 1:1. Яку установку отримав від Ми­хайла Фоменка?

  - Гра вийшла хоча й товарись­кою, але завдання виграти перед командою було. А рахунок на момент моєї появи на полі був

  нічийним. Тож Михайло Іванович попросив активізувати гру і до­дати тиск на ворота гостей. Зреш­тою, ми таки дотиснули супер­ника. Хоча й не без проблем, та все ж здобули перемогу.

  До переможного гола ти маєш прямий стосунок - став автором гольової передачі.

  Хто забив чи віддав гольову - це все другорядні речі. Головне -командний результат. Ви запи­тайте будь-якого футболіста, чи дуже тішать його, наприклад, навіть два забиті ним м’ячі, якщо команда в підсумку програла. Сумніваюся, що такого знайде­те. Щодо гола, то ми фактично закрили гостей не на їхній поло­вині поля, а в їхньому штрафно­му майданчику. Рано чи пізно, але мали забити. Могло, звичай­но, все закінчитися і 1:1. Але то вийшло би занадто вже неспра­ведливо стосовно нас. Так, мож­ливо, десь була невелика само­впевненість, через що спортив­не щастя покинуло нас, але все ж ми на голову сильніші.

  На відміну від решти грав­ців, на футболістів молодіж-

  ної збірної, серед яких і ти, чекас не довгоочікувана від­пустка, а три офіційні матчі відбору до Євро-2015.

  - Таким є життя футболіста - хочеш грати за збірну, мусиш менше відпочивати. Але я зовсім цим не засмучений. Це ж вели­ка честь - грати за збірну країни. Не сумніваюся ні на мить, що всі гравці національної збірної Укра­їни з превеликим задоволенням замінили би цьогорічну відпуст­ку на участь у чемпіонаті світу в Бразилії. Ну, а повертаючись де справ молодіжної збірної, ска жу, що на нас чекають непрост матчі. По-перше, всі вони офі ційні, а ми дуже хочемо проби тися до фінального турніру Євро 2015. Та й на 0лімпіаду-2016, як- також пройде в Бразилії, непога но би поїхати. А по-друге, наши» найближчим суперником стан збірна Хорватії, перед якою у на великий борг за програш Львові. Так що на ці матчі у на стовідсотково мотивація. Ну, відпочивати будемо поті* головне, добре зіграти і дати пс рібний результат.

   

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.