• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация

  "Єнакієвець" - пасує...

  Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат України по футзалу / Кубок України по футзалу


  «Те, що відбувається нині, не вкладається в жодні рамки. Коли прийшов лист із проханням приїхати президентам клубів у Київ щодо організації матчів плей-оф, я кинув усе і приїхав. І що виявилося? Із президентів «четвірки» я був один. «Локомотив» і «Ураган» прислали представників. Від «Енергії» ніхто не приїхав. Ми впевнено пройшли всю дистанцію чемпіонату, тому повинні були мати перевагу. Але на спортивний принцип ніхто не звернув увагу. На наш лист зі згодою грати на нейтральному майданчику, але до трьох перемог - нуль уваги. Екстраліга - колегіальний орган. Спочатку три учасники плей-оф готові були грати за регламентом. На прохання «Енергії» організували збори для вирішення безпечного завершення сезону, а їх представники не з’явилися. Парадокс! Ми всі футбольні люди. Розуміємо, що в «енергетиків» коротка лавка, що більшу частину ігор будуть грати з «п’ятим», і серія до трьох перемог їм неприйнятна. І що в результаті? Більшість - за зміни до Регламенту «до двох перемог». Я не маю претензій до гравців «Енергії», їхні дії були прогнозовані. Вони - молодці: виграли тоді, коли треба було виграти.

  Основна претензія до екстраліги: хто нас підганяв завершити чемпіонат у травні? З’ясувалося, що Львів місяць тому вже забронював собі місця в готелі і замовив квитки. А «Локомотив» з «Ураганом» вранці того ж дня. І, сидячи за одним столом зі мною, вони вели діалог про можливі варіанти завершення сезону. Я шокований! Без нас, «під килимом», уже все давно вирішили. Як я можу залишатися з ними партнером у спільному підприємстві екстраліга? Тому я повинен припинити виступи в екстралізі. Це було нелегке рішення. Знаєте, як відрубати собі руку. Болить дуже довго і рана заживає болісно, а потім ниє в негоду, але жити можна.

  Причина не в тій ситуації, яка у нас на вулицях сьогодні відбувається, це все вторинне. За 1 2 сезонів були різні часи: і в замерзлих залах грали, і по півроку грошей не було, але ви завжди вірили мені, а я вірив у команду. Рано чи пізно все заспокоїться і налагодиться. Причина в керівництві і членах екстра-ліги, в підкилим-них іграх, інтригах, неколегіальних діях, недотриманні спортивного принципу. Я з цим буду боротися. Але ця боротьба займе певний час, а у вас сім’ї, діти. Тому пропоную вам зайнятися пошуком продовження кар’єри в інших клубах. Зі свого боку обіцяю допомогти кожному в подальшому працевлаштуванні, якщо не в Україні, то за кордоном, і виплатити всі передбачені контрактами винагороди. У Черкаси команда виїжджає, і потрібно зробити все можливе для перемоги. Від нас цього чекають уболівальники», - сказав на зустрічі із гравцями Андрій Новіков.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.