• ,
    » » Футзал. Екстра-ліга. Матч за 3-е міце. (2 матч)

Футзал. Екстра-ліга. Матч за 3-е міце. (2 матч)

Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат України по футзалу / Кубок України по футзалу
    30 травня 2014 . 17:30 . Черкаси . СК " Будівельник"

Ураган (Івано -Франківськ) 3:2 Єнакієвець (Єнакієве )

Рахунок у серії 2:0

Голи: Сімка ( 3 ) , Якунін ( 5 ) , Королишин ( 30) - Хурсов ( 12 ) , Рось ( 35 )

« Ураган » : Ципун - Шотурма , Сімка, Валенко , Королишин - Кіндратів , Кордоба , Макаєв , Якунін - Ронін , Морено , Боргун

"Єнакієвець" : Сагайдаченко - Хурсов , Замятін , Скорий , Тіагу - Разуванов , Свиридов , Рось , Овсянніков - Чуднів

Попередження: Тіагу ( 3 ) , Рось ( 9 ) , Разуванов ( 10 ) , Замятін ( 37 )

Статистика матчу:

20 Удари 34

13 Удари в площину 22

Після розгрому в минулому поєдинку тренер « Єнакієвця » Олег Солодовник зробив одну заміну - довірив місце у воротах Сагайдаченка . Більше Олег Петрович нічого не змінював . І справа навіть не в тому , що в « бронзовій » серії у "Єнакієвця" лава запасних трохи коротше , ніж зазвичай. Просто тренер « Єнакієвця » , очевидно , не бачив сенсу чогось ще міняти. В принципі , в "Урагану" теж було без змін - бразильці знову не почали гру у другій четвірці.

Сам же матч почався відносно спокійно , проте « Урагану » вдалося порушити цей спокій двома швидкими голами. Особливо варто виділити гол Симки , забитий після контратаки , організованою Королишин і Шотурма . Останній видав витончену передачу на Сімку між двох гравців « Єнакієвця ». Здавалося , що справа пахне другим розгромом . Однак , « Єнакієвцю » вдалося вийти з цього нокдауну . Багато в чому завдяки Тіан , який своєю грою заряджав одноклубників на боротьбу. І футзалісти « Єнакієвця » повірили своєму бразильському легіонеру , ставши частіше змушувати вступати в гру Ципуна . Поступово ініціатива переходила до донбаської команді. Правда , з одним мінусом : підопічні Олега Солодовника часто фолили і просто нервували. Як результат - вже до середини першого тайму у номінальних гостей набралося три «гірчичники ». Однак , вже після екватора першої 20 -хвилинки « Єнакієвцю » вдалося зняти таке нервове напруження . Цьому посприяв гол , до якого призвела помилка "ураганівців" в обороні. За цю помилку покарав Хурсов - 2:1. І у "Єнакієвця" з'явилася надія щось поміняти в цій грі. Тим більше , підопічні Олега Солодовника грали першим номером. Однак , перепоною на шляху гравців єнакіївській команди була вдала гра Ципуна у воротах. Крім того , "ураганівці" іноді відповідали небезпечними контратаками. Однак , до перерви результат не змінився.

Більшу частину другого тайму обидва колективи ніби розігрували шахову партію - надто вже була висока ціна помилки . Більше того - і « Ураган » , і « Єнакієвець » навіть спонтанно атакували. Однак , в середині другої 20 -хвилинки « Урагану » вдалася контратака , яка завершилася точним ударом Королишин . Це був своєрідний шах для "Єнакієвця" . Підопічні Олега Солодовника зрозуміли , що бронзові медалі можуть від них « поплисти » , і знову почали грати першим номером. Однак , вдалі дії івано- франківців в обороні і вдала гра Ципуна не дозволяли представникам Донбасу зробити крок до порятунку гри. Хоча цей шанс з'явився на 35 -й хвилині , коли Рось гарматним ударом зі штрафного вразив «дев'ятку » воріт Ципуна . У « Єнакієвця » з'явилася надія , але чим менше залишалося часу до фінальної сирени , тим менше ставали шанси « Еначкі » на нічию і додатковий час. Не допомогла донбасівцям і гра з п'ятим. Останні ж секунди гри і зовсім пройшли на половині майданчика "Єнакієвця" , що, природно , не входило в плани Олега Солодовника .

Таким чином , фінальна сирена зафіксувала перемогу "Урагану" і в матчі , і в « бронзовій » серії . Що ж до « Єнакієвця » , то залишається сподіватися , що президент клубу таки змінить своє рішення , і « Єнакієвець » продовжить свої виступи в Екстра-лізі.