• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Прем`єр-Ліга Восьмий тур Дорослі склади. Результати... 11 червня - середа

    Прем`єр-Ліга Восьмий тур Дорослі склади. Результати... 11 червня - середа

    Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат Львівщини. Прем'єр Ліга.

    Прем`єр-Ліга

    Восьмий тур

    Дорослі склади. Результати...

    07 червня - субота

     "Гірник"Соснівка - "Авангард"Жидачів 5:0

    Арбітр: Володимир Міняйло

    Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський

    Делегат ФФЛ: Ярослав Грисьо

    Голи: 1:0 - Данилюк Іван, 3; 2:0 - Райша Назар - з пенальті, 13; 3:0 - Дева Андрій, 32; 4:0 - Наумко Андрій, 47; 5:0 - Данилюк Іван, 51

    "Гірник" С.: Коваленко Анатолій; Чоба Василь; Портянко Олександр (Лящук Василь, 65); Наумко Андрій; Кондюх Роман; Найдишак Олексій (Мучак Іван, 53); Біловус Віталій (Підкіпняк Володимир, 70); Кузьміч Роман (Семиряк Іван, 53); Дева Андрій (Яремчук Олександр, 58); Данилюк Іван (Смолинець Ігор, 65); Райша Назар (Буй Микола, 58)

    Запасні: Толстой Павло

    "Авангард": Петрушка Тарас (Хомин Юрій, 51); Витак Володимир (Матвіїв Роман, 37); Кошка Степан (Мостовий Руслан, 63); Гнатківський Мар`ян; Сагайдак Андрій; Ілюк Остап (Слобода Мар`ян, 51); Цінчик Олександр (Яворів Олександр, 57); Макаревич Роман; Мелекесцев Володимир; Цвик Орест (Наконечний Петро, 51); Крехтяк Роман (Савицький Назар, 51)

    Попередження: Петрушка Тарас, 12; Витак Володимир, 35; Сагайдак Андрій, 46; Матвіїв Роман, 48; Яремчук Олександр, 80

    08 червня - неділя

     "Погонь"Львів - ФК"Острів"Ч.Острів 4:2

    Арбітр: Віктор Кравченко

    Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Андрій Онишків

    Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

    Делегат ФФЛ: Роман Зань

    Голи: 0:1 - Потопляк Остап, 1; 0:2 - Чорненький Володимир, 56; 1:2 - Кухарський Іван (автогол), 64; 2:2 - Бойко Роман, 70; 3:2 - Теміров Артур, 82; 4:2 - Пиріг Володимир, 84

    ЛСК "Погонь": Грицаль Михайло; Мацюпа Михайло; Томашевський Роман (Ткач Олександр, 78); Смалюх Андрій; Харкевич Юрій; Теміров Артур; Салюк Сергій; Юськевич Іван; Бойко Роман; Бугрин Тарас (Пиріг Володимир, 56); Фостяк Остап (Острувка Ігор, 86)

    Запасний: Глушковський Андрій

    ФК "Острів": Акбієв Руслан; Тур Роман; Когут Володимир (Задорожний Ігор, 34); Трусь Ярослав; Танечник Роман; Чорненький Володимир; Тарновський Віталій (Заставний Омелян, 69); Буцик Олег; Павлюк Віктор; Кухарський Іван; Потопляк Остап (Кардаш Михайло, 89)

    Запасні: Пундор Богдан; Чиж Олексій

    Попередження: Томашевський Роман, 13; Тур Роман, 24; Смалюх Андрій, 34; Когут Володимир, 34; Кухарський Іван, 38; Трусь Ярослав, 72; Буцик Олег, 86; Мацюпа Михайло, 90+1. Вилучення: Тур Роман, 81 (2ЖК); Трусь Ярослав, 89 (2ЖК)


     ФК "Миколаїв" - СКК "Демня" 0:0

    Арбітр: Юрій Карп`як

    Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Юрій Голубець

    Резервний арбітр: Юрій Олійник

    Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

    ФК "Миколаїв": Бурмас Мар`ян; Михайловський Олег; Лазар Данило; Заваляк Володимир (Коваль Григорій, 42); Максимович Тарас; Химович Олег (Євин Віктор, 79); Міліщук Назар; Синишин Ігор (Грицан Тарас, 71); Коссак Віктор; Хмизов Богдан; Балух Ігор

    Запасні: Кравець Сергій; Довган Руслан

    СКК "Демня": Кирик Сергій; Сидорко Віталій; Кухарський Андрій; Самолюк Ростислав (Демків Тарас, 56); Борик Юрій (Гусак Мирослав, 87); Дорошенко Валерій; Войтович Юрій (Поліванов Віктор, 12) (Панченко Назар, 56); Покладок Юрій; Свінціцький Роман; Борик Андрій (Грешта Микола, 62); Товкацький Василь (Витак Ігор, 90)

    Запасні: Котовенко Павло; Краївський Ігор; Милявський Роман

    Попередження: Коваль Григорій, 43; Покладок Юрій, 57

     

    ФК"Лапаївка"-"Гірник"Новояворівськ 4:1

    Арбітр: Андрій Грисьо

    Асистенти арбітра: Ростислав Пузанський, Андрій Чулик

    Резервний арбітр: Тарас Радюкін

    Делегат ФФЛ: Степан Понайда

    Голи: 1:0 - Сенишин Назар, 3; 2:0 - Писько Ярослав, 35; 3:0 - Федюк Андрій, 58; 3:1 - Каракевич Роман, 66; 4:1 - Багдай Роман, 83

    ФК "Лапаївка": Литвин Назар (Бунда Богдан, 90); Костюк Любомир; Гальчук Любомир; Шпирка Роман; Федюк Андрій (Багдай Роман, 61); Бойко Назар (Карапінка Іван, 75); Рацький Володимир (Луць Ігор, 87); Сенишин Назар (Кудінов Юрій, 73); Когут Богдан; Лакомський Володимир (Добрянський Мар`ян, 84); Писько Ярослав

    Запасні: Туревич Олег

    "Гірник" Н. : Савич Назар; Мацько Андрій; Климак Павло; Бішко Василь (Худоба Руслан, 21); Ширай Дмитро (Балабух Микола, 59); Шпелик Олег; Кайдарович Володимир; Майгер Юрій (Желіско Андрій, 46); Фостаковський Богдан (Крив`як Василь, 72); Коцовський Ігор (Сідельник Петро, 56); Каракевич Роман

    Запасні: Прищ Юрій; Мацько Назар

    Попередження: Гальчук Любомир, 15; Коцовський Ігор, 33; Климак Павло, 41; Лакомський Володимир, 60; Когут Богдан, 64; Балабух Микола, 67

     

    11 червня - середа

    ФК"Опір" Львів - ФК "Самбір"0:2

    Арбітр: Ростислав Пузанський

    Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Анастасія Янтуріна

    Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

    Делегат ФФЛ: Андрій Шандор

    Голи: 0:1 - Кіт-Копиляк Михайло, 34; 0:2 - Теплий Олег, 79

    ФК "Опір": Довгий Володимир; Василь Гірка; Горецький Ростислав; Мубінов Володимир; Ільків Ігор; Мазур Тарас (Хорольський Володимир, 84); Мацько Степан (Козлов Володимир, 50); Куриляк Юрій (Слободзяник Роман, 89); Дума Ігор; Ільків Руслан (Шупер Ростислав, 67); Карпа Мирослав

    Запасні: Прохира Олег

    ФК "Самбір": Крашевський Андрій (Явірський Ігор, 89); Підвірний Володимир; Піщальник Юрій; Ковалик Іван (Порох Віктор, 86); Слука Богдан (Держипільський Ігор, 88); Теплий Олег (Козирєв Максим, 84); Леськів Ігор; Теплий Ігор; Кіт-Копиляк Михайло (Франкович Олег, 80); Малецький Назарій; Габ`ян Андрій

    Запасні: Стародуб Віталій

    Попередження: Горецький Ростислав, 38; Мубінов Володимир, 45; Мазур Тарас, 53; Ільків Руслан, 63. Вилучення: Мубінов Володимир, 76 (2ЖК)

    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.