• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Шостий тур Група "А". Результати... 08 червня - неділя

    Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Шостий тур Група "А". Результати... 08 червня - неділя

    Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат Львівщини. Перша Ліга. Група А

    Перша Ліга Львівщини

    Дорослі склади

    Шостий тур

    Група "А". Результати...

    08 червня - неділя

    ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця - "Богун" Броди4:2

    Арбітр: Степан Пелих

    Асистенти арбітра: Микола Яцків, Василь Притула

    Делегат ФФЛ: Анатолій Тищенко

    Голи: 1:0 - Терпеливець Олег - з пенальті, 25; 1:1 - Майструк Володимир, 39; 1:2 - Хижий Сергій, 46; 2:2 - Котюк Максим, 57; 3:2 - Береза Ігор, 76; 4:2 - Котюк Максим, 80

    ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло; Береза Ігор; Сільвестр Павло; Заморський Назар (Шукатка Юрій, 71); Смолинець Олег; Терпеливець Олег; Найдишак Олексій (Рибай Марко, 88); Матвійчук Станіслав; Котюк Максим (Снітко Андрій, 82); Буй Микола (Тимосевич Денис, 90); Марцинюк Олег

    Запасні: Галянт Олег; Гончарук Артем; Тимосевич Вадим; Цьох Юрій

    "Богун": П`ятковський Юрій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Ільчишин Юрій; Лозовий Михайло (Козира Володимир, 57); Воробей Віктор (Мартинюк Юрій, 80); Шелест Петро; Хижий Сергій; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 81); Демчук Василь; Майструк Володимир

    Запасний: Дудчак Андрій

    Попередження: Заморський Назар, 61; Буй Микола, 82

    ФК "Яричів" Н.Яричів - "Думна" Ременів0:1

    Арбітр: Володимир Міняйло

    Асистенти арбітра: Степан Лапко, Тетяна Гринишена

    Делегат ФФЛ: Степан Олинець

    Голи: 0:1 - Бушка Василь, 8. Незабитий пенальті: Назаренко Олександр (ФК "Яричів" Н.Яричів), 35.

    ФК "Яричів": Назаркевич Олег; Онисько Олег; Мацюра Василь; Задорожний Андрій; Волянюк Андрій; Навроцький Назар (Абрашкін Василь, 90); Яйко Олег; Ліпіцький Роман; Назаренко Олександр (Перун Олег, 44); Задорожний Віталій; Суслов Микола

    Запасні: Лотиш Олег; Ткач Тарас

    "Думна": Папп Орест; Паламар Олександр; Тимчук Олександр; Бахор Олесь; Бардокін Роман; Суслов Валентин; Козак Володимир; Одноріг Степан (Ковальчук Віктор, 77); Назаренко Володимир (Горін Юрій, 46); Коляса Андрій; Бушка Василь

    Запасні: Медвідь Іван; Сушко Андрій

    Попередження: Мацюра Василь, 55; Навроцький Назар, 90

    "Спиртовик" Лопатин - "Галичина" Бібрка 0:0

    Арбітр: Андрій Лютий

    Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Сергій Пашковський

    Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

    "Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Антонюк Володимир; Гілевич Володимир; Климкович Юрій; Козира Петро; Гонський Микола; Панасюк Юрій; Ткачук Павло (Шостак Андрій, 70); Левицький Богдан

    Запасний: Остапчук Володимир; Віцькар Роман; Січевський Андрій; Самборук Роман; Хрящевський Владислав; Панасюк Олег

    "Галичина": Жезло Андрій; Курса Володимир; Ільчишин Андрій; Сапуга Андрій; Павлюх Іван; Гурка Михайло; Яценко Олег; Гришко Назар (Матвіїв Григорій, 46); Сень Юрій (Гвозд Володимир, 59); Онисько Павло (Закревський Іван, 73); Слюбик Ігор (Данило Тарас, 64)

    Запасний: Турчин Олег; Лаба Володимир

    Попередження: Шпур Олег, 86; Климкович Юрій, 86

    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.