• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Сьомий тур Група "А". Результати докладніше... 15 червня - неділя

    Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Сьомий тур Група "А". Результати докладніше... 15 червня - неділя

    Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат Львівщини. Перша Ліга. Група А

    Перша Ліга Львівщини

    Дорослі склади

    Сьомий тур

    Група "А". Результати докладніше...

    15 червня - неділя

     "Галичина" Бібрка - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця3:0

    Арбітр: Володимир Міняйло

    Асистенти арбітра: Віктор Кулик, Роман Піпа

    Делегат ФФЛ: Роман Зань

    Голи: 1:0 - Яценко Олег - з пенальті, 4; 2:0 - Закревський Іван, 7; 3:0 - Данило Тарас - з пенальті, 64

    "Галичина": Жезло Андрій; Сапуга Андрій; Курса Володимир; Яценко Олег; Ільчишин Андрій; Гурка Михайло; Гвозд Володимир (Лаба Володимир, 61); Сень Юрій; Слюбик Ігор (Матвіїв Григорій, 71); Закревський Іван (Данило Тарас, 55); Онисько Павло (Гришко Назар, 75)

    Запасні: Турчин Олег

    ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло (Гончарук Артем, 87); Береза Ігор; Сільвестр Павло; Заморський Назар; Смолинець Олег; Терпеливець Олег; Снітко Андрій (Тимосевич Денис, 83); Буй Микола; Галянт Олег; Тимосевич Вадим (Федун Артем, 2); Котюк Максим (Рибай Марко, 83)

    Запасні: Кривчук Богдан

    Попередження: Ільчишин Андрій, 50; Береза Ігор, 63

    "Думна" Ременів - "Спиртовик" Лопатин3:2

    Арбітр: Роман Брандибура

    Асистенти арбітра: Михайло Савка, Тетяна Гринишена

    Делегат ФФЛ: Степан Понайда

    Голи: 0:1 - Ткачук Павло, 11; 1:1 - Паламар Олександр, 13; 2:1 - Бабин Роман, 67; 3:1 - Бушка Василь, 81; 3:2 - Шпур Олег, 86

    "Думна": Папп Орест; Ковальчук Віктор; Бахор Олесь; Тимчук Олександр; Козак Володимир; Бардокін Роман; Одноріг Степан (Суслов Валентин, 80); Коляса Андрій (Назаренко Володимир, 66); Бабин Роман; Паламар Олександр; Бушка Василь (Медвідь Іван, 89)

    Запасные: Горін Юрій; Сушко Андрій

    "Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Гілевич Володимир; Антонюк Володимир; Климкович Юрій; Слоневський Богдан; Гонський Микола; Панасюк Юрій (Хрящевський Владислав, 83); Ткачук Павло; Левицький Богдан

    Запасні: Шостак Андрій; Козира Петро

    Попередження: Ткачук Назар, 22; Бахор Олесь, 36; Левицький Богдан, 56; Шпур Олег, 61; Бабин Роман, 83; Тимчук Олександр, 90+3

    ФК "Добросин" - ФК "Яричів" Н.Яричів 4:3

    Арбітр: Василь Верблянський

    Асистенти арбітра: Степан Чоп, Андрій Баран

    Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

    Голи: 0:1 - Назаренко Олександр, 9; 1:1 - Когут Михайло, 13; 1:2 - Яйко Олег, 18; 2:2 - Когут Михайло, 24; 3:2 - Когут Михайло, 33; 4:2 - Паска Тарас, 45+1

    4:3 - Кулик Олег, 52.

     

    ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій; Галич Роман (Клуб Андрій, 82); Паска Тарас (Бабій Ігор, 58); Когут Михайло; Галич Володимир; Івасюк Сергій (Маслюк Василь, 28); Никодим Андрій (Гель Андрій, 81); Кулай Юрій

    Запасные: Цюпка Андрій; Холод Руслан; Лишак Василь

    ФК "Яричів" Н.Яричів: Яремків Дмитро; Мацюра Василь; Чорномаз Мар`ян; Задорожний Андрій; Ткач Тарас (Кулик Олег, 16); Назаренко Олександр (Абрашкін Василь, 77); Ліпіцький Роман; Яйко Олег; Навроцький Назар; Суслов Микола (Лотиш Олег, 72); Задорожний Віталій

    Попередження: Ліпіцький Роман, 45+1; Чорномаз Мар`ян, 90+2; Задорожний Віталій, 90+2; Породько Сергій, 90+3

    "Вугільник" Гірник - "Сокіл" В.Глібовичі 4:2

    Арбітр: Руслан Панас

    Асистенти арбітра: Василь Притула, Богдан Горошко

    Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

    Голи: 1:0 - Джерш Сергій, 16; 1:1 - Заблоцький Максим, 23; 2:1 - Джерш Сергій, 30; 3:1 - Джерш Сергій, 45; 3:2 - Заблоцький Максим - з пенальті, 54; 4:2 - Данилюк Володимир, 60

    "Вугільник" Гірник: Кварцяний Денис; Просецький Ігор; Жук Олег; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Шайнюк Віталій; Данилюк Володимир; Парадінець Руслан (Довганик Олександр, 49); Цьмух Андрій (Гарасим Богдан, 51); Цьмух Михайло (Мастикаш Михайло, 68); Джерш Сергій (Павлюк Василь, 86)

    Запасні: Торіков Віктор

    "Сокіл" В.Глібовичі: Дацко Тарас; Бойко Степан; Синишин Назар; Шумський Володимир (Симко Юрій, 46); Хамуляк Роман; Толочко Остап; Заблоцький Максим; Жукровський Володимир (Сірків Олег, 70); Голод Зіновій; Синишин Мар`ян; Альфавіцький Богдан

    Предупреждения: Найдишак Юрій, 74; Симко Юрій, 79; Альфавіцький Богдан, 88

    "Богун" Броди - "Енергетик" Добротвір 3:1

    Арбітр: Юрій Малаха

    Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Мирон Лозинський

    Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

    Голи: 1:0 - Магдиш Дмитро, 36; 1:1 - Легедза Олег, 43; 2:1 - Хижий Сергій, 62; 3:1 - Магдиш Дмитро, 77. Нереалізовані пенальті: Шелест Петро ("Богун" Броди), 90+2

    "Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Демчук Василь; Лозовий Михайло; Ільчишин Юрій; Хижий Сергій; Шелест Петро; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 88); Козира Володимир (П`ятковський Юрій, 89); Майструк Володимир (Мартинюк Юрій, 90)

    Запасні: Дудчак Андрій; Зварич Ярослав; Бляхар Тарас

    "Енергетик": Дещиця Олег (Шмуль Володимир, 87); Легедза Олег; Литвин Богдан; Дещиця Іван; Костюк Нестор; Шишка Ігор; Кмита Роман; Савченко Сергій; Андреєв Олександр (Браташ Роман, 81); Малецький Михайло; Фецич Ігор

    Запасні: Скіпчак Олег; Демчук Михайло; Мудрик Олег; Крупа Володимир

    Попередження: Малецький Михайло, 5. Вилучення: Лозовий Михайло, 25; Малецький Михайло, 74 (2ЖК)

    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.