• ,
    » » ФК Стебник - Іскра Грушів 3 : 1 (0:1). Прем'єр Ліга Дрогобицького району 12-ий тур.

Категория: Останні новини футболу / Новини Дрогобиччини / Прем'єр ліга
    [i]Прем'єр Ліга Дрогобицького району. Дванадцятий тур[/i]
    [i]12 липня 2014 р. 16 : 00[/i]

[i]ФК Стебник - Іскра Грушів 3 : 1 (0:1)[/i]
    [i]Голи: Мелько Дмитро[/i] (72,79,89) / Мазур Андрій [i](13[/i][/i])[/i]
    Попередження: Магур Віталій / Дендяк Іван.
    Вилучення: Дендяк Іван - Іскра Грушів, друга жовта

ФК Стебник: Гавран Василь, Кирчей Роман, Басараб Мар'ян, Войтович Василь, Магур Віталій, Гармаш Іван, Добиш Іван, Сович Мар'ян, Бачинський Віталій, Кісак Ігор, Мелько Дмитро.
    Заміна: Ткач Руслан, Мінчак Володимир, Бобик Андрій, Яциник Андрій.
    [i] Тренер:[/i] Кирчей Роман

[i]Іскра Грушів: [/i]Біляк Василь, Іванішів Микола, Нечипор Михайло, Майкович Ярослав, Живчин Михайло, Дубицький Валентин, Мазур Андрій, Босько Андрій, Дендяк Іван, Хомин Назар, Данилків Михайло.
    [i]Заміна: [/i]Перхун Микола, Пилипів Орест, Миклевич Віктор, Пурій Степан, Литвинко Олег, Кравців Ярослав.
    Тренер: Данилків Роман.

Матч туру в Прем'єр Лізі Дрогобицького району обіцяв бути надзвичайно видовищним та напруженим, адже на полі зустрічалися претенденти на найвищі нагороди районних змагань. ФК Стебник, який посідає другу сходинку чемпіонату відстаючи від ФК Новошичі на три очки і до речі є єдиною командою в Прем'єр Лізі яка на домашньому стадіоні виграла усі матчі. Натомість суперник стебничан Іскра Грушів, вже роками закріпив за собою звання міцного середняка і в теперішньому чемпіонаті за показником виїздних матчів поступається тільки гравцям ФК Новошичі.  До матчу команди підійшли в хорошому настрої: ФК Стебник переміг на виїзді лідерів чемпіонату ФК Новошичі 1 : 2, Іскра Грушів у рідних стінах здолали ФК Карпати Доброгостів 3 : 2.

Стартовий свисток головного арбітра матчу Володимира Кузьм'яка розпочав поєдинок. З перших хвилин матчу гравці Грушова почали наступ на ворота господарів. Хоч атаки грушевців не несли відвертої небезпеки, але в цей момент працювало вже відоме правило футболу '' Поки м'яч у нас, нам не заб'ють ''. Господарі поля відійшовши від невдалої десятихвилинки, провели чудову атаку з правого флангу з лінії штрафного майданчика пробивав Войтович Василь, але Біляк Василь витягнув м'яч з верхнього кута воріт, перевівши круглого на кутовий. На 13 хвилині матчу Марків наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, удар вийшов не сильний і по центру воріт, нажаль Василь Гавран в цей момент  подумки був точно не на полі, пропустивши м'яч поміж ніг 0 : 1. Після забитого голу гравці Грушева грамотно зустрічали суперника в центрі поля не даючи зробити нічого путнього біля власних воріт. На 35 хвилині матчу першу жовту показав Володимир Кузьм'як, щасливчиком гірчичника став найактивніший гравець ФК Стебник фланговий захисник Магур Віталій, який вирішив поговорити з арбітром матчу. Могли стебничани зрівняти рахунок у першому таймі, на останніх хвилинах черговий штрафний біля воріт ФК Іскра заробляє Магур Віталій сам же його виконував пробивши в ближній кут, але на місці знову Біляк Василь. Головною ознакою ж першого тайму стала не хороша гра ФК Іскра Грушів та єдиного гола Марківа Андрія, а театр одного актора - Дендяка Івана. Почалося це дійство з 25 хвилини матчу: проти гравця Іскри порушують правила, натомість лунає такий крик, наче людині відривають обидві ноги, проходить 10 хвилин і епізод повторюється знову. Тобто штрафний в сторону ФК Стебник стовідсотковий, але нестерпні крики Дендяка піддають сумніву, що гравець взагалі зможе не грати у футбол років так з п'ять, але тут стається диво гравець Грушова за дві хвилини підводиться і бігає по полі так ніби нічого не було. І ви не повірите: через декілька хвилин та сама історія, порушення правил проти Дендяка і люди з сусіднього Сільця подумують, наче на стадіоні в Стебнику когось життя лишають, на третій раз Кузьм'як показує таку вистраждальну жовту картку Дендяку Івану - він же Богдан Ступка, він же Роберт Де Ніро, він же Ентоні Хопкінс. За невеликої переваги гостей перший тайм завершується з рахунком 0 : 1.

В перерві матчу Роман Кирчей знайшов потрібні слова для своєї команди. Гравці ФК Стебник почали грати в свій футбол, футбол, який цілий перший тайм чекали вболівальники місцевої команди, яких на стадіоні зібралось близько 600 людей. Атаки господарів виникали одна за одною. Басараб Мар'ян влучає в перекладину, Мелько виходить сам на сам голкіпер виручає, ще один вихід один на один від Мелька, перекидає воротаря але м'яч по-зрадницьки не залітає у ворота Біляка. Після навали господарів, відбувся момент біля воріт Гаврана, у простому епізоді обрізався Кирчей Роман, Дендяк вибігав сам на сам, неймовірний рейд з центру поля за нападником Грушева зробив Магур Віталій, тим самим не дозволивши влучно пробити по воротах. В середині другого тайму на другу жовту напрацював той же Дендяк порушивши правила проти Кирчея, вилучення і гості в десятьох. Після цього епізоду Дмитро Мелько зрозумів, що марнувати свої моменти може дорого коштувати для команди. 16 хвилин, які вирішили долю матчу. 72 хвилина: чергова атака ФК Стебник, Мелько в падінні дістає м'яч і проштовхує повз воротаря 1 : 1. 79 хв. матчу штрафний розігрують господарі поля, Мелько виходить сам на сам з Біляком і низом в кут воріт 1 : 2. 89 хв. Скориставшись помилкою центральних захисників ФК Іскра Грушів, Мелько обкрадає двох оборонців гостей виходить віч на віч з воротарем і елегантно перекидує голкіпера 1 : 3[i](дивіться пізніше відео на сайті[/i][/i][i])[/i]. Тож підсумувавши матч можна сказати, що ФК Стебник вистачило одного тайму для перемоги. Натомість треба віддати належне ФК Іскра Грушів, які протистояли супернику 70 хвилин матчу на рівних.
    [i]P.S. [/i]Не можу не звернути увагу на проведену роботу Романа Кирчея у ФК Стебник. В клубі відчувається чітка рука керівника та тренера. Є молоді і перспективні гравці, які ще не один рік будуть приносити радість від гри у футбол для місцевого вболівальника. Також хочу відмітити і гравців молодіжної команди Стебника, які хоч і поступились гравцям Грушева 0 : 1, але грали у досить пристойний та розумний футбол.
    ФК Іскра Грушів - мені завжди приємно дивитись на цей колектив сформований виключно місцевими хлопцями. Але є речі, які я якось сьогодні не розумів: після вилучення Дендяка Івана, до якого підійшов багаторічний керівник команди Данилків Роман, який не встиг навіть поговорити з гравцем у відповідь почув три та п'яти поверхові словечка на свою адресу. Страшна неповага не те, що до старших, а до тих людей які себе всього віддають Грушівському футболу, не чекаючи нічого взайми, а тут така повага від гравця своєї команди. І ще один неприємний епізод вже після гри. В кабінет до арбітра матчу Кузьм'яка Володимира зайшли двоє керівників ФК Іскра Грушів і на підвищених тонах намагались ''замазати'' червону картку Дендяку Івану, нажаль в Стебнику це зробити не вдалось, а от чи це не вдасться зробити у федерації не знає ніхто, тож наступний матч Грушів грає проти ФК Зоря Трускавець там і стане ясно хто є хто.

Новость отредактировал Taras - 14-07-2014, 12:47