16.08.2014 Нафтовик-Укрнафта - Зірка 2:0 1000

27.08.2014 Полтава - Тернопіль
    27.08.2014 Гірник-Спорт - Буковина
    27.08.2014 Зірка - Динамо-2
    28.08.2014 Суми - Нафтовик-Укрнафта

До матчу 4-го туру «Сталь» (Дніпродзержинськ) - МФК «Миколаїв» господарі числилися фаворитом. На післяматчевій прес-конференції тренер миколаївців Олег Федорчук саме з цього почне свій післяматчевий спіч: «Ми їхали до вас і мріяли, щоб зіграти внічию». Але як показала гра цю жадану нічию «Миколаїв» завоював завдяки самовіддачі на полі і неймовірної удачі.
    Гра почалася в рівній боротьбі. Обидві команди поперемінно володіли м'ячем, не створюючи особливих проблем супернику. В першу десятихвилинку запам'ятався хіба що небезпечний прохід у штрафний Антона Котляра та його небезпечний простріл на Стаса Куліша. Останній явно не встигав на цю передачу і момент був упущений. Потихеньку «Миколаїв» прибрав ініціативу в свої руки. Ні, ігрового переваги гості не мали, але кожен пас виконувався чітко, швидко і злагоджено. Приспавши пильність опонента, на 33-й хвилині зустрічі гості повели. Бистраяатака по правому флангу завершилася точним пасом на «самотнього» Артура Купрія, який фактично розстріляв порожні ворота - 0: 1.

Здавалося, «сталевари» зараз пробудяться і підуть на ворота суперника. Але ні, Миколаїв всі чітко контролював і «в образу» себе не давав. Здавалося, що на поле зі «Сталлю» грав досить злагоджений колектив, а не 19-річні молоді хлопці. Так перша половина зустрічі і закінчилася мінімальною перемогою гостей 0: 1.

«Зарядившись» словами головного наставника команди господарів Володимира Мазяра «Сталь» вийшла на другий тайм. Гра дещо пожвавилася, але до моментів не доходило. «Розбудив» зажурилися публіку «гарматний постріл» Юрія Плешакова. Змістившись до центру Юрій від усієї душі приклався круглому, який з несамовитою силою вп'явся в хрестовину воріт «Миколаєва». Емоційний видих, що пройшов по рядах стадіону «Металург» красномовно позначив гіркоту розчарування вболівальників «Сталі». Мало з них хто звернув на те, який стрибок зробив невисокий голкіпер гостей Олександр Антоненко, а адже м'яч летів сильно і швидко. До чого я? Та до того, що Олександр у цьому матчі ще двічі - після удару Котляра та все того ж Плешакова - перепиняв м'ячу шлях у свої ворота. А якщо і воротар був безсилий, на допомогу приходила удача. В цей день каркас воріт «Миколаєва» тричі відбивав сферу. Ну не хотіла фортуна розорювати свої двері чудово грав у другому таймі новачкові першої ліги. Глядачі, фанати, хлопчики за воротами і навіть один з операторів, який стежив за подіями у вічко кінокамери, протягом 30 останніх хвилин не щадили своїх голосів, закликаючи свою команду у що б то не стало зрівняти рахунок.
    Ось четвертий арбітр піднімає над своєю головою електронну дощечку з цифрою «4», демонструючи всім, що до кінця побоїща залишилося всього 240 секунд. Цього так мало, щоб відігратися. Але цього так багато, щоб створити диво. Йшла остання четверта компенсована хвилина. Суддя призначає штрафний удар в безпосередній близькості від лінії штрафного майданчика. Миколаївці спочатку висловлюють своє невдоволення - але фол-то був однозначний - блокування. Гості всіма зусиллями «тягнуть лямку». До м'яча впевнено підходить Станіслав Куліш. Саме йому дісталося вирішити результат такого важкого матчу. Розгін, удар, штанга ... Знову досада, знову розчарування ... Але ні, м'яч відскакує до Валерія Кучерову. Ворота перед ним порожні ... Очманілий від такого повороту Антоненко кидається до Валерія на перехоплення. Але марно - м'яч тріпається у воротах. 1: 1 і ейфорія ... Танцюють всі: футболісти, які зазнали до очманілим трибунам; дівчинки, що обіймають на радощах один одного; хлопчата за воротами; оператор, скандували і заводив публіку своїми вигуками підтримки ... Свисток арбітра підвів риску. 1: 1 і радість, і розчарування.