• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Прем`єр-Ліга Львівщини Дорослі склади. Результати докладніше... 31 серпня - неділя

    Прем`єр-Ліга Львівщини Дорослі склади. Результати докладніше... 31 серпня - неділя

    Категория: Останні новини футболу / Чемпіонат Львівщини. Прем'єр Ліга.

    Прем`єр-Ліга Львівщини

    Дорослі склади. Результати докладніше...

    31 серпня - неділя

    "Острів" Ч.Острів - "Самбір"1:5

    Арбітр: Ростислав Пузанський

    Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Анастасія Янтуріна

    Резервний арбітр: Віталій Грева

    Делегат ФФЛ: Едуард Валенко

    Голи: 0:1 - Малецький Назарій, 19; 0:2 - Малецький Назарій, 30; 0:3 - Малецький Назарій, 35; 0:4 - Габ`ян Андрій, 51; 1:4 - Задорожний Ігор, 74; 1:5 - Габ`ян Андрій, 87

    ФК "Острів": Акбієв Руслан; Витак Володимир; Тур Роман; Трусь Ярослав; Лакомський Володимир; Чорненький Володимир; Луців Андрій (Лівий Ігор, 80); Заставний Омелян (Крехтяк Роман, 83); Павлюк Віктор; Калапач Ігор; Потопляк Остап (Задорожний Ігор, 46)

    Запасні: Пундор Богдан; Задорожний Андрій; Кардаш Михайло

    ФК "Самбір": Бандрівський Андрій (Явірський Ігор, 83); Козирєв Максим; Порох Віктор; Держипільський Ігор; Ковалик Іван; Задорожний Микола (Стародуб Віталій, 85); Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло; Франкович Олег; Габ`ян Андрій; Малецький Назарій (Коцабюк Михайло, 70)

    Предупреждения: Порох Віктор, 49

    "Демня" - "Гірник" Новояворівськ4:2

    Арбітр: Юрій Карп`як

    Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Володимир Лозинський

    Резервний арбітр: Олександра Вдовіна

    Делегат ФФЛ: Мирон Біць

    Голи: 1:0 - Демків Тарас, 25; 2:0 - Теплий Олег, 51; 3:0 - Сеньків Тарас, 56; 3:1 - Каракевич Роман - з пенальті, 65; 4:1 - Теплий Олег, 72; 4:2 - Дума Ігор, 76

    СКК "Демня": Крашевський Андрій (Кирик Сергій, 88); Сидорко Віталій; Гусак Мирослав; Самолюк Ростислав; Борик Юрій; Дорошенко Валерій (Войтович Юрій, 68); Покладок Юрій (Краївський Ігор, 58); Теплий Олег; Сеньків Тарас (Борик Андрій, 62); Демків Тарас (Свінціцький Роман, 74); Витак Ігор (Товкацький Василь, 46)

    Запасні: Слука Богдан

    "Гірник" Н.: Савич Назар; Мацько Андрій; Яворський Зіновій (Радюк Тарас, 49); Крив`як Василь; Бішко Василь; Климак Павло; Чабан Михайло; Мацько Назар; Дума Ігор; Каракевич Роман; Шпелик Олег

    Запасні: Середа Ігор

    Попередження: Бішко Василь, 63

    "Авангард" Жидачів - "Миколаїв"0:2

    Арбітр: Андрій Лютий

    Асистенти арбітра: Степан Лапко, Ростислав Якимик

    Делегат ФФЛ: Орест Пасіка

    Голи: 0:1 - Сагайдак Андрій, 23; 0:2 - Стефанишин Олег, 65

    "Авангард": Хомин Юрій; Дадак Ігор (Стародубцев Святослав, 90); Кошка Степан; Гнатківський Мар`ян; Ілюк Остап (Цінчик Олександр, 80); Карачевський Назар (Макаревич Роман, 78); Вербещук Роман; Павліш Олег; Цвик Орест; Терлецький Андрій (Радкевич Ростислав, 53); Савицький Назар

    Запасні: Мостовий Руслан

    ФК "Миколаїв": Хомин Микола; Процик Андрій; Лазар Данило; Коваль Григорій; Сагайдак Андрій; Шмаков Євгеній (Кравець Сергій, 82); Міліщук Назар (Євин Віктор, 53); Демко Назар (Довган Руслан, 80); Стефанишин Олег; Химович Олег (Заваляк Володимир, 57); Хмизов Богдан

    Запасні: Дзюрах Роман; Регусевич Тарас; Грицан Тарас

    Попередження: Дадак Ігор, 57

    "Рух" Винники - "Лапаївка"2:1

    Арбітр: Андрій Наконечний

    Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Олег Притула

    Делегат ФФЛ: Ярослав Лемех

    Голи: 1:0 - Шептицький Олег, 4; 2:0 - Шептицький Олег, 8; 2:1 - Родевич Олексій, 61

    "Рух": Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій; Романюк Віталій; Гурський Андрій; Дикий Іван; Костик Богдан; Сергеєв Сергій (Кікоть Андрій, 64); Деревльов Костянтин (Іванський Любомир, 85); Макар Володимир; Баглай Андрій; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 90)

    Запасні: Іванов Роман; Шульган Руслан; Жук Андрій; Бойко Роман Ол.; Молоков Іван; Романів Володимир

    ФК "Лапаївка": Литвин Назар; Гальчук Любомир; Костюк Любомир; Шпирка Роман (Родевич Олексій, 18); Когут Богдан (Туревич Олег, 74); Бойко Назар (Личак Роман, 83); Даньків Андрій; Луць Ігор (Писько Ярослав, 57); Кудінов Юрій (Мельник Ігор, 68); Рацький Володимир (Багдай Роман, 71); Сенишин Назар (Мігалевський Ігор, 46)

    Запасні: Ільків Ігор

    Попередження: Гальчук Любомир, 38; Бойко Назар, 40; Кікоть Андрій, 68; Гурський Андрій, 73; Костюк Любомир, 80; Гусаковський Юрій, 88; Багдай Роман, 90+1

    "Гірник" Соснівка - "Опір" Львів2:1

    Арбітр: Андрій Телегей

    Асистенти арбітра: Роман Блавацький, Юрій Голубець

    Делегат ФФЛ: Степан Понайда

    Голи: 1:0 - Мацюра Іван, 2; 2:0 - Дева Андрій, 25; 2:1 - Яценків Ігор, 44

    "Гірник" С.: Коваленко Анатолій; Портянко Олександр; Наумко Андрій; Підкіпняк Володимир; Дева Андрій (Буй Микола, 65); Богданов Микола; Кашуба Віталій (Кузьміч Роман, 77); Мацюра Іван (Біловус Віталій, 61); Семиряк Іван (Райша Назар, 46); Кондюх Роман; Данилюк Іван (Мучак Іван, 90)

    Запасні: Яремчук Олександр; Чоба Василь; Щур Максим

    ФК "Опір" Львів: Довгий Володимир (Палій Олександр, 46); Карпа Мирослав; Василь Гірка; Шупер Ростислав; Яблонський Віктор; Мазур Тарас; Хорольський Володимир (Павлишин Володимир, 79); Куриляк Юрій; Белозьоров Роман (Козлов Володимир, 46); Суслов Валентин (Синявський Роман, 65); Яценків Ігор (Стопець Володимир, 75)

    Запасні: Слободзяник Роман

    Попередження: Богданов Микола, 9; Семиряк Іван, 45; Дева Андрій, 63; Василь Гірка, 71; Козлов Володимир, 77

    

    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.