» » Дрогобичанин знову на висоті. Перша Ліга України по футболу.

Дрогобичанин знову на висоті. Перша Ліга України по футболу.

Категория: Останні новини футболу / Перша ліга / Відео
    володимир мазяр

(на фото Володимир Мазяр, матч  "Сталь" - "Газовик-Скала" (Стрий), який відбувався в Днепродзержинску на стадионі "Металлург" 14 квітня 2006 року. В цьому матчі Володимир Іванович грав під № 11.)

Баранець Григорій 86

Матч в Дніпродзержинську поза всяких сумнівів став центральним поєдинком 8 туру чемпіонату України серед колективів 1 ліги. «Сталевари» ще не знають гіркоти поразок у нинішньому сезоні, займаючи високе 2 місце, обігравши в останньому турі дуже міцний «Гірник-Спорт» та ще й у гостях, зробивши це впевнено, незважаючи на мінімальний рахунок 1: 0. «Зірка» ж в останньому матчі вдома розгромила ФК «Тернопіль» 5: 1. Підопічні Анатолія Бузника поряд з «Олександрією» та «Геліосом» є однією з найбільш результативних команд ліги. Причому, більшість м'ячів, а саме 11, кіровоградці забили в останніх трьох зустрічах. Вельми цікаво було поспостерігати за протистоянням цих команд і з'ясувати хто сильніший: блискучі зірковими гравцями в лінії атаки гості чи одна з найбільш непропускающіх оборон ліги у господарів.

В стартовому складі «сталеварів» порівняно з переможною грою в Комсомольську змін не відбулося; у гостей - замість Осадчого на поле вийшов Бацула.

Перший тайм пройшов з невеликою територіальною перевагою «Зірки». Однак до 40 хвилини небезпечних моментів не було ні в однієї з команд. Відзначити можна хіба що дальні удари Рожка у гостей і Котляра у господарів, але реальних загроз вони не таїли. Ще в першому таймі кіровоградці провели дві заміни, викликані отриманими травмами Допілки та Мостового. На 40 хвилині прохід Григорія Баранця закінчився прострілом в штрафну площу господарів, але удар Бацула прийшовся в штангу воріт Вітіва. Так, єдиний момент в першому таймі гостей ледь не закінчився голом. У господарів в доданий час до першого тайму найсильнішим ударом відзначився Кучеров, але Козаченко в стрибку перевів м'яч на кутовий, який «сталевари» подати так і не встигли.

Можна тільки припустити, про що в перерві зустрічі «розповідав» своїм підопічним Володимир Мазяр, але на початку другого тайму господарі заграли по-іншому. Якщо в 1 таймі дніпродзержинці про атаку практично не подумували, то зі свистком арбітра на другий тайм, понеслися на найвищим швидкостях вперед. Як підсумок, 2 забитих м'яча протягом 2 хвилин. На 49 хвилині прохід Котляра закінчився прострілом в штрафну площу гостей, де першим на м'ячі виявився всюдисущий Каленчук, холоднокровно відправивши м'яч у сітку воріт Козаченка. Не встигли глядачі порадіти голу своїх улюбленців, а диктор оголосити автора м'яча, як «шкіряний» опинився біля вийшов на заміну Мироненко, який не замислюючись завдав потужного удару по воротах гостей: м'яч потрапив в поперечину, а першим на добиванні виявився Куліш, головою відправивши м'яч в сітку.

Природно, що після другого забитого м'яча футболісти з Кіровограда побігли вперед, намагаючись переламати хід матчу. Але до небезпечних моментів справа у гостей не доходила. Контратаки господарів таїли набагато більше небезпеки. Так, на 55 хвилині Каленчук перехопив м'яч, пройшов метрів 30 і завдав удар по воротах гостей, Козаченко виявився на місці. Ближче до кінця матчу у кіровоградців все ж стали виникати гольові моменти. І на 75 хвилині позиційна помилка оборони господарів закінчилася голом у ворота Вітіва, метрів з 15 до воріт невідпорно пробив Бацула. На 80 хвилині вийшов на заміну Рудницький зі штрафного удару влучив у поперечину. Здавалося, що в час, що залишився господарям доведеться нелегко, але дуже надійно в кінці матчу зіграла оборона «сталеварів», не дозволивши гостям створити в час, що залишився жодного небезпечного моменту. Більше шансів було у господарів забити ще один м'яч, ніж у гостей зрівняти рахунок.

Примітно, що це була перша перемога дніпродзержинців в рідних стінах у сезоні, всі попередні зустрічі в Дніпродзержинську закінчувалися внічию. Ця перемога дозволила «сталеварам» закріпитися на другій сходинці турнірної таблиці і з перспективою дивитися в майбутнє.