• ,
    » » Кубок Придніпров'я. Сталь Д - Таврія-Скіф 1: 0. Відео

Кубок Придніпров'я. Сталь Д - Таврія-Скіф 1: 0. Відео

Категория: Останні новини футболу / Перша ліга

Дніпродзержинська «Сталь» провела матч ¼ фіналу «Кубка Придніпров'я». У Дніпропетровську в «Молодіжному Парку» наша команда зіграла з аматорським клубом із Запоріжжя, який носить назву «Таврія-Скіф». Незважаючи на аматорський статус, за цей колектив виступають футболісти, які пройшли школу команд Прем'єр-ліги. Найбільш відомі гравці - це Тарас Лазарович, Дмитро Осадчий, Євген Коньков. Примітна і особистість тренера - Олексій Олейник, свого часу виступав за ряд команд Прем'єр-ліги. Крім того, Олійник одягав футболку дніпродзержинської «Сталі» - 7 матчів у сезоні 2007/2008 рр. Команда із Запоріжжя досить впевнено вийшла зі своєї групи в «Кубку Придніпров'я», не залишивши шансів дніпропетровським «УВС», «Інтеру» і розділивши очки з Магдалинівським «ВПК-Агро».

Дніпродзержинці вийшли на гру у такому складі - місце у воротах зайняв Єгор Попович, пару центральних захисників склали Антон Кравченко та Василь Білий, справа - Олексій Пінчук, ліворуч Микита Никитенко. У центрі півзахисту зіграли Валерій Кучеров і Роман Карасюк, праворуч Антон Котляр, ліворуч Олег Шутов, а під єдиним нападником Станіславом Кулішем зіграв Максим Каленчук. По ходу матчу Володимир Мазяр провів кілька замін, давши можливість проявити себе кільком потенційним новачкам, також після перерви вийшов на заміну Джейхан Алієв, який замінив Романа Карасюка. З-за різних пошкоджень не змогли вийти на поле Володимир Адамюк, Сергій Платунов і Роман Плешаков.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі - гравці із Запоріжжя ні в чому не поступалися дніпродзержинцям, запропонувавши зіграти в насичений ігровими єдиноборствами футбол, через що гольових моментів біля воріт суперників практично не виникало. Після перерви перевага «Сталі» в класі дало про себе знати, що дозволило нашій команді вийти в наступну стадію змагань. Гол «сталевари» забили на 76 хвилині - Валерій Кучеров проникаючим пасом вивів на ударну позицію Станіслава Куліша, який з другої спроби (перший удар Станіслава голкіпер відбив) вразив ціль. До слова, «Сталь» могла забити і раніше, але щільний удар Антона Котляра після, що називається, філігранної передачі Сейхана Алієва воротар запоріжців парирував. Також відзначимо гольовий момент у потенційного новачка дніпродзержинців, який в падінні головою послав м'яч у поперечину воріт.

Що ж, в цілому «Сталь» здобула закономірну перемогу, яка дозволила їй вийти в півфінал «Кубка Придніпров'я». На цій стадії турніру дніпродзержинці зіграють з ще однією командою із Запоріжжя - дублем тамтешнього «Металурга», який в матчі ¼ фіналу не залишив шансів криворізькому «Гірнику» - 2: 0. Зустріч між «Сталлю» та «Металургом» пройде 18 лютого в Дніпропетровську в «Молодіжному Парку». Початок о 14:00.