Сталь Д стала триразовим володарем Кубка Придніпров'я

Категория: Останні новини футболу / Перша ліга

19 лютого. Кубок Придніпров'я. Фінал.

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Дніпро U-21" (Дніпропетровськ) - 2:1

Голи у "Сталі": Куліш, Шутов.

Третій рік поспіль футболісти дніпродзержинської «Сталі» стають володарями «Кубка Придніпров'я». Примітно, що всі три рази на фіналі «сталевари» обігрували дублерів дніпропетровського «Дніпра». У 2013 році перемогли з рахунком 4: 1, в 2014 - 1: 0. Дубль "Дніпра" в даний час впевнено лідирує в турнірі молодіжних команд, але ця обставина не завадила нашій команді і на цей раз здобути перемогу над підопічними Дмитра Михайленка.

Фінал «Кубку Придніпров'я-2015 відбувся 19 лютого на полі« Молодіжного парку »у Дніпропетровську. Незважаючи на будній день, підтримати нашу команду приїхало близько 25 відданих уболівальників з Дніпродзержинська, які активно протягом усього поєдинку надавали "голосову допомогу" футболістам.

У першому таймі на полі точилася приблизно рівна боротьба. Справедливо, що в першій половині зустрічі команди обмінялися голами. На 23 хвилині після введення м'яча з ауту перепасовка Микити Нікітенко і Сейхана Алієва закінчилася подачею Микити з лівого флангу в штрафну площу дніпропетровців, звідки Станіслав Куліш метрів з 14 увігнав м'яч у лівий кут воріт. Але вже на 30 хвилині зустрічі футболісти «Дніпра» змогли зрівняти рахунок у матчі, вдало розігравши кутовий, внаслідок чого Киричук з кількох метрів вразив ціль.

У другому таймі перевага «сталеварів» над своїми опонентами не викликало сумнівів. На 48 хвилині небезпечний момент був у Куліша, але м'яч після удару Станіслава потрапив у штангу. Але вже на 65 хвилині «сталеварам» вдалося забити переможний м'яч. І знову все почалося з вдало введеного м'яча в гру з ауту. Пінчук скинув м'яч на Куліша, Стас відпасував на Олега Шутова, який метрів з 14 правою ногою поклав м'яч під поперечину воріт «Дніпра». Наприкінці матчу «сталевари» грали по рахунку, не даючи засумніватися в своїй більш високому класі і довели зустріч до закономірної перемоги.

Після матчу дніпродзержинці отримали з рук організаторів турніру кубок, який поповнив клубний музей «Сталі». Вітаємо нашу команду з третьої поспіль перемогою у «Кубку Придніпров'я»!

На цьому черговий етап підготовки команди до сезону завершений - гравці отримали кілька вихідних після чого наша команда проведе черговий навчально-тренувальний збір, який почнеться 23 лютого в Івано-Франківську.

ВОЛОДИМИР МАЗЯР: "ПРОБЛЕМНІ ПОЗИЦІЇ закриємо НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ"

Вчора у Дніпропетровську під егідою обласної Федерації футболу закінчився третій за рахунком розіграш зимового турніру - Кубка Придніпров'я-2015.
    За титул боролися 16 колективів. У фіналі дніпродзержинська Сталь мінімально - 2: 1 обіграла дублюючий склад дніпропетровського Дніпра. Забитими м'ячами у сталеварів відзначилися Станіслав Куліш та Олег Шутов. Після закінчення турніру головний тренер Стали Володимир Мазяр поділився з 1football.info враженнями про турнір зокрема, і хід підготовки до весняної частини чемпіонату, загалом.

- Підготовка до чемпіонату, як ви самі бачите, у нас у розпалі, - взяв слово Мазяр.

- Перший збір ми проводили у себе вдома, в Дніпродзержинську. Там упор здебільшого робили на фізичну підготовку. На другому зборі ми також робили ставку на фізичну роботу, але її чергували з контрольними матчами. Зокрема, грали на Кубку Придніпров'я-2015.

- Цей Кубок Сталь виграє вже третій рік поспіль. Яким видався нинішній похід?

- Організація була на високому рівні, тут питань немає ніяких. Єдине - він трохи затягнувся. На мій погляд, матчів було забагато. Ми грали на штучному покритті, але це не проблема. Всі команди були в рівних умовах, так що питань немає.

- Які найближчі плани Стали?

- З понеділка у нас почнеться третій збір, який проходитиме в Івано-Франківську. Там знову зіграємо кілька контрольних матчів, і вже будемо награвати тактичні схеми.

- Відразу ж після закінчення осінньої частини чемпіонату, від вас пішли відразу кілька гравців. Команду залишили воротар Ігор Вітів, захисники Олександр Бринько і Віталій Ясковіч, півзахисники Дмитро Ховбоша і Віталій Дністрян. Хто їм прийшов на зміну?

- Ми вже підписали контракти з екс-нападником Черкаського Дніпра Романом Дацюком, півзахисником Анатолієм Масалова та воротарем Іваном Піцаном. Плюс у нас є ще 2-3 незакриті позиції. Цю проблему постараємося вирішити найближчим часом.

- Навесні Сталь буде награвати склад з прицілом на прем'єр-лігу, або таке завдання на порядку денному не стоїть?

- Наше головне завдання - залишитися в першій лізі (посміхається).

- Але ж сьогодні не 1 квітня?

- А якщо серйозно, то хочемо залишитися в першій десятці, але грати в кожному матчі будемо виключно на перемогу.