• ,
    » » "Сталь" Дніпродзержинськ - ФК "Калуш" Калуш - 2:0 (відео)

"Сталь" Дніпродзержинськ - ФК "Калуш" Калуш - 2:0 (відео)

Категория: Останні новини футболу / Новини України / Перша ліга / Новини

2 березня дніпродзержинська «Сталь» провела черговий матч в ході західноукраїнського тренувального збору. Цього разу суперником нашої команди став багаторазовий чемпіон Івано-Франківської області - ФК «Калуш», у складі якого виступає ряд футболістів, що мають за плечима досвід різних професійних дивізіонів України. Також в даний час підтримує форму в калуському колективі воротар Микола Плетеницький, який зовсім недавно грав за ФК «Тернопіль». Дніпродзержинці вже зустрічалися з цією командою - 5 липня 2014 року в Калуші наша команда розгромила своїх суперників з рахунком 4: 0.

Матч пройшов на полі одного із стадіонів в передмісті Івано-Франківська. Незважаючи на дуже в'язке, важке після дощу полі, «сталевари» зуміли показати змістовний футбол, за всіма статтями перегравши місцевих футболістів. Відзначимо бажання гравців суперника проявити себе на тлі більш класної команди, але перевага «сталеварів» у всіх компонентах футболу дозволило їм диктувати свої умови опонентам.

На 44 хвилині один з потенційних новачків «Сталі» головою замкнув подачу з правого флангу. Ну а в середині 2 тайму захисники «Калуша» в своїй штрафній площі збили Сейхана Алієва і Роман Карасюк зумів реалізувати пенальті - Плетеницький врятувати «Калуш» від пропущеного гола не зумів, хоча і вгадав напрям польоту м'яча.

Наступний поєдинок на зборі наші футболісти проведуть 4 березня в Мукачеві. Суперником «сталеварів» буде тернопільська «Нива». Нагадаємо, що саме «Нива» буде першим суперником дніпродзержинців у весняній частині чемпіонату України.