Категория: Останні новини футболу / Друга ліга

29 березня в матчі 17-го туру «Шахтар-3» приймав «Скалу».

Чемпіонат України. Друга ліга. 17-й тур.

29 березня 2015. Полтава. УТБ «Полтава». 0 градусів.

«Шахтар-3» (Донецьк) - «Скала» (Стрий) - 5:2 (2:1)

Голи: 0: 1 Максимович (26), 1:1 Ковалець (29), 2:1 Кольцов (45 + 2, з пен.), 3:1 Акулінін (57), 3:2 Максимович (61), 4:2 Акулінін (66), 5:2 Акулінін (86)

«Шахтар-3»: Ставицький, Череда, Віксач, Аксьонов, Стефлюк, Кольцов, Іванов (Костенко, 72), Янко (Кавернік, 80), Акулінін (Капелян, 90), Ковалець, Олійник (Б. Коваленко, 85)

Головний тренер: Валерій Рудаков
    Тренер: Михайло Старостяк

Перша гра «гірників» у другій частині сезону вийшла бойовою. Рахунок у матчі першими відкрили гості. Незважаючи на це донеччани заволоділи територіальною перевагою і вже через три хвилини відігралися завдяки голу Ковальця. А під саму завісу першого тайму Кольцов реалізував одинадцятиметровий удар.

У другому таймі «Шахтар-3» ініціативу не розгубив. Підопічні Валерія Рудакова комфортно почували себе практично на всіх ділянках поля. Спершу Акулінін точним ударом відправив м'яч у сітку, але через чотири хвилини «Скала» оформила гол у відповідь. А на 66-й і 86-й хвилинах Акулінін забив ще двічі. Хет-трик на рахунку Леоніда і впевнена перемога донеччан в цьому протистоянні.

Поєдинок прокоментував наставник донеччан Валерій Рудаков:

- Сьогодні в Полтаві випав сніг, через це затримали матч на 45 хвилин. Але поле добре почистили. У підсумку грати було цілком комфортно. Хочу зазначити, що команда на високому рівні діяла в атаці. Особливо відзначився Акулінін, який продемонстрував індивідуальну майстерність і забив три м'ячі. В цілому було помітно бажання і самовіддачу всіх хлопців.