• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Продажна тварина або вподобання "хворого" Алієва

  Продажна тварина або вподобання "хворого" Алієва

  Категория: Останні новини футболу / Новини України / Відео
   

   (на фото на фоні третій)
   
   

   

   

  - Щоб повернутися в збірну, потрібно грати в своєму клубі і показувати рівень футболу, який відповідає збірній. Тренер теж собі не ворог, і якщо я буду показувати хороший футбол ... Головне, щоб я був у команді якийсь. 30 років - це нормальний вік, я не вважаю себе ветераном, і що пора закінчувати. Гра в російському клубі? Це моя кар'єра, моя професія. Я українець, але це не говорить про те, що я можу грати тільки в Україні. У мене була пропозиція з Росії, чому ні? Це ж не говорить про те, що я зрадив країну? У мене тут родина, я тут живу, я люблю це місто, і інтерв'ю я даю тут, у Києві, Україна.

  Я вийшов на поле з георгіївською стрічкою? Я не бачу в цьому нічого кримінального. Це було на фіналі Кубка Росії. Нам дали в клубі і сказали, щоб всі одягли. Я не міг не одягнути. Ми сиділи на трибунах і все одягли. Якщо одягає вся команда, чому я не повинен.

  Так само і Леха Гай (мова про випадок з ненадетом їм футболкою на підтримку української армії). Якщо він не захотів, що він - ворог народу? У кожної людини є своя думка, кожна людина має право на свою думку. Він вирішив так, і ми не вправі це обговорювати. Значить, він так захотів.

  Мені не треба нікому нічого доводити, навіщо мені щось доводити. В першу чергу треба собі довести - я знаю, який я футболіст, я знаю свої здібності і що я можу на футбольному полі. Варіант українських клубів навіть не розглядаю. Хочеться в нормальному чемпіонаті, де в тебе буде стабільність, де ти будеш рости як футболіст. Мені залишилося року 3-4 ще пограти, але хочеться пограти на хорошому рівні.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.