• ,
    » » Дніпродзержинцям відпочинок пішов не на користь або "Суддівський дурдом"

Дніпродзержинцям відпочинок пішов не на користь або "Суддівський дурдом"

Категория: Останні новини футболу / Перша ліга

Перша половина матчу пройшла під диктовку полтавчан. Їм вдавалося краще контролювати м'яч, гостріше виглядали і їх напівмоменти. «Сталеварів», тим не менш, вдавалося припиняти вилазки опонента, нейтралізуючи суперника на підступах до свого штрафного. Прелюдією до пропущеного голу «Сталі» став гострий момент на 28-й хвилині, коли лише холоднокровність Єгора Поповича врятувало його команду від неприємностей. Через ж 10 хвилин вже і Попович був безсилий. М'яч, посланий Максимом Зеленовічем, влетів у дальній від нашого голкіпера кут воріт - 1: 0. Ще через три хвилини «Сталь» могла «горіти» 2: 0. Суддя зустрічі харків'янин Володимир Бондар призначив у ворота гостей пенальті, який Олексій Зозуля не зміг реалізувати. На заваді стали довгі руки Поповича, які Його встиг протягнути з лівий від себе кут воріт.

Ритм гри, яку демонструвала «Сталь», абсолютно не влаштовувала наставника гостей Володимира Мазяра. Протягом хвилини на полі з'явилися Валерій Кучеров і Олег Шутов. Чи потрібно було робити цю ротацію до перерви? Думається, ці зміни були викликані невиконанням установки головного тренера «Сталі».

Після першого тайму ми побачили зовсім іншу команду із Дніпродзержинська. Бажання бігати, боротися і забивати дозволили найкращих голеадорів першої ліги Станіславу Кулішу протягом семи хвилин зробити дубль, вивівши «Сталь» вперед - 1: 2. Спочатку, на 58-й хвилині, Стас використовував простріл дніпродзержинської «ракети» Антона Котляра, що увійшов по правому флангу в штрафний майданчик, а потім використав навіс від Олега Шутова з лівого краю атаки «Сталі», розвернувшись і пробивши низом. До цих голів гості могли відзначитися з кутового, але удар прийшовся в поперечину.

Такий розклад вже не влаштовував команду Олега Федорчука. Вирівнявши гру, полтавчанам все ж вдалося зрівняти рахунок. Зробили вони це з третьої спроби на 71-й хвилині. У першому випадку з кутка «сферу» потягнув Попович, зреагувала ж Владислав Насібулін з другої спроби відправив «круглого» у наші ворота - 2: 2.

Надалі обидві команди продемонстрували своє бажання будь-що-будь перемогти. Небезпечні моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. За грою було дуже цікаво спостерігати. Зіпсував «смачну кашу» момент на останній хвилині зустрічі. Василь Білий непомітно для головного арбітра на думку лайнсмена грубо атакував гравця «Полтави», за що спочатку був удостоєний червоної картки, а після довгих суперечок і пенальті. Для гурманів правил гри у футбол повідомлю, що до моменту порушення м'яч покинув межі поля, вийшовши в аут. Чи був пенальті - питання розглядів. Вирок чітко привів у виконання Юрій Соломка, розвівши по різні кути Поповича і м'яч.

Прикра поразка 3: 2, «привезене» на останніх хвилинах зустрічі може допомогти лідеру першої ліги ФК «Олександрія» вже завтра відірватися від посягань «Сталі» на чотири очки. Для цього є всі передумови, адже опонентів олександрійців буде 13-та команди першої ліги чемпіонату України.

«ПОЛТАВА» (ПОЛТАВА) - «СТАЛЬ» (ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК) - 3: 2 (1: 0).

13 квітня 2015 Чемпіонат України 2014/2015. Перша ліга. 21-й тур. Полтава. Стадіон «Локомотив».

Судді: Володимир Бондар, Олександр Жуков (обидва - Харків), Дмитро Попельницький (Кіровоград), Дмитро Крівушкін (Харків).

Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Київ).

«Полтава»: 12. Максим Кучинський, 24. Олексій Зозуля (к), 4. Артем Бутенін, 49. Тарас Бондаренко, 20. Владислав Кравченко, 5. Тарас Ковальчук (7. Максим Боровець, 56), 25. Артем Недоля, 89. Владислав Насібулін, 10. Ярослав Прокіпчук (78. Юрій Соломка, 74), 11. Максим Зеленевич (77. Дмитро Коркішко, 46), 9. Дмитро шастати (70. Микита Вовченко, 67). Запасні: 13. Артем Кулінич, 8. Олександр Стеценко, 27. Олександр Волков. Головний тренер: Олег Федорчук.

«Сталь»: 30. Єгор Попович, 2. Олексій Пінчук (15. Валерій Кучеров, 43), 3. Володимир Адамюк, 8. Василь Білий, 4. Антон Кравченко, 21. Сергій Платунов, 17. Антон Котляр (11. Роман Дацюк, 79), 91. Роман Карасюк (10. Джейхан Алієв, 53), 6. Максим Каленчук, 5. Євген Сантрапинських (7. Олег Шутов, 45), 9. Станіслав Куліш. Запасні: 32. Іван Піцан, 23. Олег Дмитренко, 19. Микита Никитенко. Головний тренер: Володимир Мазяр.

Голи: 1: 0, Зеленовіч (38); 1: 1, Куліш (55); 1: 2, Куліш (61); 2: 2, Насібулін (71); 3: 2, Соломка (90 + 3, з пенальті).

Нереалізований пенальті: Зозуля (41, воротар)

Попередження: Зозуля (52) - Краченко (26), Пінчук (40), Шутов (90 + 6).

Вилучення: Василь Білий (90 + 1).