Севілья (Іспанія) знову вийшла у фінал Ліги Європи

Категория: Останні новини футболу / Ліга Європи

Італія. Флоренція. Стадіон: "Артеміо Франкі" ЛЄ.

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

"Фіорентина" - "Севілья" 0:2 (перший матч 0:3)

"Фіорентина": Нето, Гонсало Родрігес, Давид Пісарро, Матіас Фернандес (Мілан Бадель 67), Стефан Савич, Хоакін Санчес, Хосе Марія Басант (Мануель Паскуаль 46), Борха Валеро (Андреа Лаццаро 85), Маркос Алонсо, Йосип Ілічич, Мохамед Салах

"Севілья": Серхіо Ріко, Бенуа Тремулінас, Гжегож Крихов'як, Даніел Каррісу, Карлос Бакка (Кевін Гамейро 70), Тімоті Колодзейчак, Евер Банега (Вісенте Іборра 55), Вітол (Хосе Антоніо Рейєс 74), Алейкс Відаль, Коке, Стефан Мбіа

Попередження: Давид Пісарро 21, Стефан Савич 26, Борха Валеро 49 - Евер Банега 34
    Нереалізований пенальті: Йосип Ілічич 67

Результат першого матчу перетворив матч-відповідь в неприємну для "Фіорентини" формальність. Італійці, звичайно ж, випромінювали оптимізм і обіцяли боротися до останнього, але в позитивний для них підсумок дуелі вірили, хіба що, найоптимістичніші оптимісти.

Хоча, справедливості заради, варто сказати, що "Фіалки" дуже старалися повернути інтригу в це протистояння. Пропустивши вже на першій хвилині атаку суперника, яка завершилася серією кутових і небезпечним прострілом Коке, господарі поля щільно притиснули гостей у їхніх воріт і створили кілька реально гольових моментів.

На 4-й хвилині з кута штрафного майданчика у ближню дев'ятку метил Борха Валеро, але трохи не влучив. На 12-й хвилині небезпечно з лінії штрафного майданчика бив Давид Пісарро, але м'яч після рикошету від захисника пішов на кутовий. І, нарешті, на 16-й хвилині після подачі кутового з лінії воротарського майданчика завдавав забійний удар Гонсало Родрігес, але Серхіо Ріко продемонстрував чудеса реакції і ногою зумів відбити м'яч.

А потім сталося те, що зазвичай трапляється в матчах за участю цієї "Севільї". Підопічні Унаї Емері зачепилися за м'яч, провели рідкісну атаку, заробили штрафний і ... забили гол. У дві передачі м'яч був доставлений у воротарський майданчик, де Карлос Бакка першим дотиком прибрав Стефана Савича, а другим проштовхнув м'яч у ворота.

Не встигла "Фіорентина" прийти в себе, як рахунок став вже 0: 2. Причому, гол був забитий за тим же сценарієм: подача зі штрафного, простріл у воротарський майданчик, і удар на випередження Даніела Каррісу. Як і у випадку з першим голом, в дурнях залишився захисник "Фіорентини" Стефан Савич. Цікаво, скільки ще голів повинні пропустити з-під чорногорця "Фіалки", щоб Вінченцо Монтелла зрозумів його неспроможність?

Давид Пісарро міг тут же відіграти один гол, але його удар під поперечину парирував неймовірний Ріко. А за чотири хвилини до перерви нагадав про своє існування Мохамед Салах, пробивши поруч зі штангою.

У другому таймі "Фіорентина" продовжила боротися за свій престиж, але ворота "Севільї" були ніби зачаровані. На 48-й хвилині непогано зі штрафного пробив Матіас Фернандес, але м'яч після невеликого рикошету полетів над поперечиною. На 51-й хвилині Ріко парирував удар Салаха з лінії штрафного майданчика і тут же ногою заблокував добивання Ілічіч.

Далі - ще більше! На 59-й хвилині після удару Ілічіч "Севілью" врятував лише відчайдушний підкат когось із захисників, а на 64-й хвилині Пісарро виграв верх після подачі кутового, але пробив зовсім поруч з каркасом воріт. Ну а апофеозом усієї цієї феєрії став нереалізований флорентийцами пенальті. Йосип Ілічич пробив на силу практично по центру, але м'яч полетів набагато вище поперечини.

А наостанок Ріко парирував ще пару забійних ударів флорентійців: на 71-й хвилині постріл Мілана Баделя зі штрафного, а на 78-й не дозволив себе перекинути Ілічіч. Та що там говорити, навіть фінальний свисток застав футболістів у фіолетовій формі в черговій атаці.

Ось так "Фіорентина", створивши за два матчі півтора десятка гольових моментів, програла "Севільї" із загальним рахунком 0: 5 і вилетіла за крок до фіналу. Буває й таке. А "Севілья", проявивши чудеса реалізації моментів, гордою ходою зробила крок до фіналу, взявши в італійців реванш за виліт іншого іспанського клубу в Лізі чемпіонів.