» » Дніпродзержинці поступаються Десні на фінішній прямій чемпіонату.

Дніпродзержинці поступаються Десні на фінішній прямій чемпіонату.

Категория: Останні новини футболу / Перша ліга

«Десна» (Чернігів) - «Сталь» (Дніпродзержинськ) - 4:2 (3:1).
    23 травня 2015 Чемпіонат України 2014/2015. Перша ліга. 28-й тур. Чернігів. Стадіон ім. Ю.Гагаріна. 18:00. +25 Градусів. Оцінка поля - 3.
    Арбітри: Микола Балакін (Київська обл.), Богдан Бучинський, Борис Трач (обидва - Тернопіль), Олексій Драчов (Чернігів).
    Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).
    «Десна»: 31. Сергій Сітало, 8. Олександр Деребчинського (3. Павло Щедраков, 65), 4. Вадим Мельник (к), 18. Рудольф Сухомлинов, 10. Денис Скепський (11. Вадим Бовтрук, 81), 15. Антон Крамар, 17. Руслан Кисіль (9. Петро Кондратюк, 84), 12. Єгор Картушов, 16. Євген Єлісєєв, 2. Вадим Жук (5. Володимир Чуланов, 90 + 3), 22. Ярема Каваців. Запасні: 13. Олег Шевченко, 19. Вадим Малюк, 27. Андрій Смалько. Головний тренер: Олександр Рябоконь.
    «Сталь»: 32. Іван Піцан, 2. Олексій Пінчук (10. Сейхан Алієв, 67), 3. Володимир Адамюк, 4. Антон Кравченко, 21. Сергій Платунов (15. Валерій Кучеров, 45), 19. Микита Нікітенко ( 5. Євген Сантрапинських, 26), 91. Роман Карасюк, 6. Максим Каленчук (к), 17. Антон Котляр (11. Роман Дацюк, 61), 12. Роман Дебелко, 9. Станіслав Куліш. Запасні: 30. Єгор Попович, 23. Олег Дмитренко. Головний тренер: Володимир Мазяр.
    Голи: Деребчинського (18), Скепський (22), Деребчинського (43), Крамар (90 + 5) - Куліш (45 + 1), Каленчук (80).
    Попередження: Скепський (79), Єлісєєв (90) - Дацюк (74), Кучеров (78), Кравченко (90).

У черговому матчі чемпіонату України дніпродзержинської «Сталі» на виїзді протистояла чернігівська «Десна». Останнім часом «сіверяни» набрали дуже хороший хід, претендуючи за підсумками чемпіонату на високе 4 місце.

У цій зустрічі не зміг допомогти нашій команді Олег Шутов, який відбував дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Замість Олега досить несподівано на лівому фланзі півзахисту вийшов Микита Никитенко. Дебютував сьогодні за основу «Сталі» і воротар Іван Піцан (у Єгора Поповича невеликі проблеми зі здоров'ям). Забігаючи наперед, слід сказати, що нелегко сьогодні довелося нашому голкіперу, чотири рази діставати м'яч із сітки власних воріт, але ні в одному з пропущених м'ячах Івану претензії пред'явити складно. Швидше доречно буде сказати, що виручити свою команду в моментах, що призвели до пропущених голів і підстрахувати тим самим огріхи захисників, Піцан не зміг.

Зустріч почалася під акомпанементом атак обох команд. Запам'яталися два небезпечних удари активного як зазвичай хава гостей Антона Котляра, але воротар «Десни» Сергій Сітало (до речі, екс-гравець «Сталі») зіграв надійно. А потім протягом якихось 5 хвилин сталися два необов'язкові голи у ворота нашої команди. На 18 хвилині Єгор Картушов протягнув м'яч з середини поля і зумів віддати точний пас на Олександра Деребчинського, який, вийшовши один на один з Піцаном, зумів переграти нашого воротаря. На 22 хвилині вийшов блискучий удар у Дениса Скепського, який метрів з 23 потрапив у саму «дев'ятку» воріт. Після цього гра проходила з територіальною перевагою «Сталі», проте на 43 хвилині чернігівці забили третій м'яч. Скепський прострілив, а Деребчинського замкнув передачу, оформивши дубль. Ще в першому таймі Володимир Мазяр провів дві заміни, випустивши на поле Євгена Сантрапинських та Валерія Кучерова, що додало стрункості грі «сталеварів». У компенсований до першого тайму час дніпродзержинці заробили штрафний у кількох метрах від штрафної лінії «Десни», після чого Куліш, скориставшись ударом-передачею Антона Кравченка, зумів переправити «круглого» у сітку воріт «Десни», забивши свій 21 гол у сезоні.
    У другому таймі «сталевари» спробували врятувати матч, кинувши вперед великі сили. Господарі, природно, зосередилися тільки на обороні. Атаки дніпродзержинців були все гостріше і гостріше. Але вже дуже тягнули час господарі поля. Таке враження, що для чернігівців це був вирішальний матч року і вони всіма методами намагалися зберегти переможний рахунок, не звертаючи увагу на вболівальників, які все ж хотіли побачити футбол, а не постійні зупинки в грі. На 80 хвилині активність «сталеварів» принесла результат. Це Максим Каленчук дальнім ударом змусив капітулювати Сітало. На останніх хвилинах затягування часу господарів перетворилося на цирк. Через це на останніх хвилинах матчу почалася штовханина, але арбітр матчу не став нікого видаляти. На останніх секундах, на жаль, знову помилилася захист «Сталі» та Антон Крамар відправив м'яч у порожні ворота, знявши питання про переможця цього матчу.

Поступившись у Чернігові, дніпродзержинська «Сталь» втратила шанси наздогнати лідера - «Олександрію», застовпивши за собою остаточно другу сходинку в турнірній таблиці. Але і друге місце нашої команди - це вагоме досягнення всього колективу, тільки недавно підвищилися в класі.

Останню домашню гру в сезоні «Сталь» проведе 30 травня на стадіоні «Металург» у нашому місті. Суперником дніпродзержинців буде один із старожилів першого дивізіону - харківський «Геліос».