• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Турнір пам`яті Ернеста Юста Груповий етап

    Турнір пам`яті Ернеста Юста Груповий етап

    Категория: Останні новини футболу / Новини Львівщини / Турніри
     
     
     
     

    11 лютого - субота

    "Рух-2" Винники - "Кар'єр" Торчиновичі 0:2

    Стадіон імені Богдана Маркевича.

    Арбітр: Андрій Чулик

    Голи: Деревльов Костянтин (33), Пульків Остап (80). Нереалізований пенальті: Баранець Борис (35)

    "Рух-2" - Дяченко Олександр, Романюк Віталій, Гурський Андрій, Білий Іван, Баглай Андрій, Копина Юрій, Кінаш Ярослав, Панасюк Олег, Садоха Володимир, Баранець Борис, Омельченко Олександр

    "Кар`єр" - Литвин Назар, Сидорко Віталій, Свінціцький Роман, Шпирка Роман, Пульків Остап, Деревльов Костянтин, Сало Віталій, Карапінка Іван (Теплий Віталій,80), Малецький Назар, Піцур Роман, Павлів Олег (Владичак Андрій,89)

    Попередження: Гурський Андрій (31), Баранець Борис (52) - Сидорко Віталій (34), Карапінка Іван (39). Вилучення: Білий Іван (85)

    "Рух" Винники - "Богун" Броди

    Стадіон імені Богдана Маркевича

    Арбітр: Андрій Смольський

    СКК"Демня" - "Нива" Тернопіль

    Стадіон імені Богдана Маркевича

    Арбітр: Олександр Шандор

    ФК "Волинь-19" Луцьк - "Будівельник" Пустомити

    Стадіон імені Богдана Маркевича 15:00

    Арбітр: Василь Івасяк

    ФК"Львів-17" - ФК "Юність" В. Білка

    Стадіон "Сокіл" 10:30

    Арбітр:

    ФК"Львів" - ФК"Дубляни"

    Стадіон "Сокіл" 14:30

    Арбітр:

    "Карпати-17" - "Карпати" Ст. Село

    Стадіон "УФК" 10:00

    Арбітр:

    "УФК-17" Львів - ФК "Гірник" Соснівка

    Стадіон "УФК" 14:00

    Арбітр:

    "Скала-19" Стрий - "Кохавинка" Гніздичів

    Стадіон "Арена-Довге" 13:00

    Арбітр:

    "Скала-17" Моршин - ФК "Новошичі"

    Стадіон "Арена-Довге" 15:00

     

    12 лютого - неділя

    "Погонь" Львів - "Опір-19" Львів

    Стадіон імені Богдана Маркевича 9:00

    Арбітр:

    ФК "Миколаїв" - ФК "Запитів"

    Стадіон імені Богдана Маркевича 11:00

    Арбітр:

    "Енергетик" Добротвір - "Сокіл" В. Глібовичі

    Стадіон імені Богдана Маркевича 13:00

    Арбітр:

    ФК "Тернопіль" - ФОК "Городок"

    Стадіон імені Богдана Маркевича 15:00

    Арбітр:

    "Легінь" Брюховичі - "Сокіл" Ямпіль

    Стадіон "Сокіл" 9:00

    Арбітр:

    "Локомотив" Рава-Руська - "Нива" Дубляни

    Стадіон "Сокіл" 11:00

    Арбітр:

    "Сокіл" Борщовичі - "Сокіл" Андріївка

    Стадіон "Сокіл" 13:00

    Арбітр:

    "Нива" Теребовля - "Ясени" Ясниська

    Стадіон "Сокіл" 15:00

    Арбітр:

    "Карпати-19" - СФК "Кордія-Муроване"

    Стадіон "УФК" 11:00

    Арбітр:

    ФК "Старий Кропивник" - ФК "Стебник"

    Стадіон "Арена-Довге" 11:00

    Арбітр:

    СКК "Пісочна" - "Карпати" Кути

    Стадіон "Арена-Довге" 13:00

    Арбітр:

    "Леоні" Нежухів - "Щирець-Гетьман"

    Стадіон "Арена-Довге" 15:00

     
     
    шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.