• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » На реконструкцію дрогобицького стадіону "Галичина" виділили кошти

  На реконструкцію дрогобицького стадіону "Галичина" виділили кошти

  Категория: Останні новини футболу / Дрогобиччина / Новини Дрогобиччини
  19 січня під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, від Дрогобича було підтримано три проекти ДФРР, серед яких реконструкція стадіону "Галичина".
  На реконструкцію стадіону "Галичина" Дрогобичу виділено 2 мільйони 900 тисяч гривень. Проект реалізовуватиметься впродовж 2017-2020 років.
  Як зазначає міський голова Дрогобича Тарас Кучма, для повної реконструкції стадіону "Галичина" необхідно близько 30 мільйонів гривень.
  "Ми не можемо зволікати з часом і розпочати реконструкцію стадіону необхідно якнайшвидше, адже можемо втратити і те, що від стадіону залишилося. Саме завдяки спільній праці з депутатами усіх рівнів, громадськими організаціями та активній позиції громади міста, нам вдалося отримати стартовий капітал для початку довгоочікуваної реконструкції стадіону "Галичина", яку плануємо розпочати вже у 2018 році", — зазначає міський очільник.шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.