• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Нарешті дочекалися! ФК"Авангард" Жидачів відроджується! 2018р.

  Нарешті дочекалися! ФК"Авангард" Жидачів відроджується! 2018р.

  Категория: Останні новини футболу / Новини Львівщини
  У Жидачів повертається великий футбол. Після 2 років затишшя на міському стадіоні знову копатимуть бальон. Це вартувало багатьох зусиль для багатьох людей. Кропітка праця не пройшла дарма. Все почалось минулого літа, коли вдалось зібрати сотню підписів для електронної петиції про "відновлення команди".
  Далі тривали пошуки тих, хто не побояться взятися за відбудову клубу і тих, хто готові фінансувати. Врешті, сформувалась так-звана "опікунська рада" (Карпінський Олег - голова, Сапуга Володимир - тренерський штаб, Левко Володимир-мерія,Святослав Багрій, Орест Долінський, Тарас Матвіїв), яка координуватиме діяльність команди.
  Згодом знайшлись і кошти для старту в цьому році - 280 тисяч гривень погодилась виділити Жидачівська міська рада. Але внеску бракує, тому решту планується залучити із приватних джерел, від місцевих меценатів та бізнесу. Тут клуб сподівається на активність і реальну підтримку громади.
  Про команду. Хлопці готуються до заявки на першість Львівської області, почали повноцінні тренування і вже встигли провести декілька спарингів. Зокрема, здобули перемогу у першому матчі на Кубок Юста. 
  Весною на міському стадіоні буде гаряче. Команді необхідна Ваша підтримка: інформаційна, потужна, емоційна!Лише з Вами клуб буде жити і досягати нових успіхів! 
  _________ шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.