• ,
    » » Донецький Шахтар розгромив полтавську Ворсклу в Полтаві з рахунком 3:0

Донецький Шахтар розгромив полтавську Ворсклу в Полтаві з рахунком 3:0

Категория: Останні новини футболу / Україна
    Донецький Шахтар розгромив Ворсклу з рахунком 3:0 в матчі-відкритті другого етапу чемпіонату України. Голи забили Факундо Феррейра (дубль) та Марлос.
    Найкращий бомбардир Шахтаря та чемпіонату України Феррейра зробив дубль в першому таймі, а після перерви Марлос з пенальті забив третій гол.
    Після матчу 23-го туру УПЛ Шахтар продовжує очолювати турнірну таблицю та набрав 54 очки, у Ворскли залишилось 37, полтавський клуб залишиться на 3-й позиції.
    Шахтар розгромив третю команду за підсумками першого етапу УПЛ. Ворскла має серйозне виправдання у вигляді кадрових втрат важливих виконавців (мінус Коломоєць, Чижов, Кулач), але такий результат симптоматичний для нинішньої УПЛ: залишилось дуже мало команд, які могли б щось протиставити "гірникам" навіть в локальних дуелях.
    Серія Шахтаря в 2018 році вже наступна: 4 перемоги в УПЛ загальним рахунком 16:0.
    Ворскла – Шахтар – 0:3
    Голи: Феррейра (22, 36), Марлос (67, пенальті)
    Ворскла: Шуст – Пердута, Даллку, Чеснаков, Ребенок – Скляр, Шарпар (Гіоргадзе, 46) – Кобахідзе (Одарюк, 68), Васін, Кадимян (Червак, 85) – Сергійчук
    Запасні: Ткаченко, Черткоєв, Косовський, Саків
    Шахтар: Пятов – Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі – Фред, Степаненко – Марлос, Тайсон (Бланко Лещук, 80), Бернард (Петряк, 77) – Феррейра (Дентінью, 71)
    Запасні: Кудрик, Ордець, Патрік, Коваленко