• ,
    » » «ЛЕВИ» ПРОГРАЛИ «ЛИСАМ». ФК Львів - ФК Минай 2:0

«ЛЕВИ» ПРОГРАЛИ «ЛИСАМ». ФК Львів - ФК Минай 2:0

Категория: Останні новини футболу / Новини Львівщини

Футболісти «Львова» на штучному полі в Середньому Закарпатської області зазнали розгромної поразки в товариській зустрічі з чемпіоном Закарпаття і третьою командою аматорської першості України «Минаєм». У першому таймі «минайці» повністю переграли суперника, вирішивши долю поєдинку. Вже на 4-ій хвилині рахунок відкрив оборонець Образцов, удало замкнувши головою передачу з кутового.

Через 5 хвилин Микуляк подвоїв перевагу номінальних гостей. Капітан закарпатців, ніким не прикритий, у штрафному майданчику львів’ян прийняв м’яч, що відлетів від центрбека львівського клубу, і перекинув голкіпера – 2:0. Масну крапку поставив захисник Беца, точно пробивши в дальню шістку після пасу Гегедоша. Футболісти «Львова» також мали хороші моменти, але не змогли їх реалізувати.

Сьогодні, в понеділок, 12-го березня, в рамках підготовки до другої частини чемпіонату другої ліги «синьо-золоті леви» проведуть товариську зустріч проти чинного володаря Кубку Львівщини «Юності» з Верхньої Білки Пустомитівського району. Матч відбудеться на львівському стадіоні «Сокіл» об 11:00. Нещодавно у спарингу з 2-ою командою північно-західної групи другої ліги івано-франківським "Прикарпаттям" у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича футболісти "Юності" поступилися 0:1 – єдиний м'яч на 82-ій хвилині забив прикарпатець Януш.